CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

DRIEHOEK.CHARRON 2022

Driehoek.Charron is een klassement gebaseerd op de FAI driehoeksafstand behaald tijdens een proef gevlogen vanuit België. De driehoeksafstand wordt gecorrigeerd voor de handicapfactor. De score is de resulterende gehandicapte afstand..

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Koen VANDERPUTTEN VZP874,2669,6191,11734,9
2.Wim AKKERMANS KACK482,5364,2263,01109,7
3.Bert VAN EYKEN DAC373,0361,7359,01093,7
4.Jo SCHOETERS KACK366,6328,1323,31018,0
5.Christiaan BIELEN KACK351,6320,7314,1986,4
6.Hugo JANSEN KAC433,6273,6272,3979,5
7.Bart LEYSEN KAC315,7285,1284,7885,5
8.Thomas DE BRUYN BZC363,0254,6250,8868,4
9.Dries VAN GESTEL KAC322,9289,3254,1866,3
10.Martijn EERDEKENS junior KACK350,6259,9229,3839,8
11.Robbe VAN BRANDT junior KAC324,3264,1250,8839,2
12.Jelle VANDEBEECK BZC349,2264,7218,3832,2
13.Nick FREMAU BZC305,8299,4220,1825,3
14.Daan SPRUYT VZP428,3297,792,3818,3
15.Jan-Bart VAN ERCK KAZM344,5252,9206,4803,8
16.Geert DE PALMENAER VZP273,8266,1256,3796,2
17.Pieter LIEVENS VZP364,2324,7100,0788,9
18.Ward GYSEMANS KACK396,9225,4150,2772,5
19.Niel DEIJGERS DAC335,6294,6132,6762,8
20.Peter BERTELS BZC287,1260,3178,7726,1
21.Wim REYNDERS KAZM311,6306,7107,5725,8
22.Frédéric DE GROOTE BZC286,4266,0169,4721,8
23.Luc VAN CAMP KAC262,0224,4206,6693,0
24.Michiel DE BOCK KFC297,2190,8181,0669,0
25.Tijl SCHMELZER KACK333,5263,961,1658,5
26.Tom CONINGS ALB303,4245,497,4646,2
27.Bernard BOTMAN VZP224,3214,9200,6639,8
28.Tom VAN DEN EYNDE KACK271,4197,7156,5625,6
29.Michiel VAN DEN BORNE KAC238,4229,7150,7618,8
30.Eddy DE CONINCK KAC287,5185,8145,2618,5
31.Vital TIMMERMAN LV224,5212,5164,9601,9
32.Jarno VEIRMAN junior VZP215,1190,9190,8596,8
33.Tom SEGERS ALB197,6195,6194,3587,5
34.Bert Sr. SCHMELZER KACK199,2198,9180,6578,7
35.Kobe DE GEEST junior VZP231,1179,1142,8553,0
36.Albert MOORS LV242,5223,176,2541,8
37.Ivo DE SCHEPPER KAC227,6179,1132,6539,3
38.Sebastiaan DURT junior KAZM286,3151,295,4532,9
39.Marcel GERITS LV212,4200,6114,0527,0
40.Dirk ROGGEMAN KFC188,7170,3157,2516,2
41.Luc LAMMERANT LUAC226,0152,0126,3504,3
42.Timothy WERQUIN KAC301,2134,162,2497,5
43.Hugo MERTENS ALB288,5105,8100,6494,9
44.Koen PEETERS DAC297,3128,067,3492,6
45.André RUYMEN KVDW174,5159,8157,4491,7
46.Glenn HOSTENS junior KVDW195,8191,0100,5487,3
47.Jan VERCAMMEN KAZM262,4124,995,0482,3
48.Ruben SNYERS KACK302,2172,60,0474,8
49.Jorik MICHIELS BZC259,2119,485,9464,5
50.Jeroen JENNEN KACK327,3136,90,0464,2
51.Stefan BOVIN LUAC192,2155,0116,5463,7
52.Dimitri BERVOETS KACK239,3130,186,2455,6
53.Benjamin HEYLEN ALB273,391,587,0451,8
54.David JANSSEN KACK190,4141,1100,7432,2
55.Nathan HILLAERT junior KAC194,4115,199,0408,5
56.Joris VANDERPUTTEN VZP275,6125,80,0401,4
57.Bob EVERAERT VZP161,7149,184,0394,8
58.Gert-Jan ANDRIES KACK182,8124,780,1387,6
59.Erik DE VOS KFC183,6147,153,5384,2
60.Peter APPELTANS DAC135,2133,491,9360,5
61.Theo STOCKMANS KVDW145,6119,395,3360,2
62.Dominique WERQUIN KAC125,8124,8103,0353,6
63.Thomas VAN ERCK KAZM353,10,00,0353,1
64.Carsten WEISE KAZM175,884,983,0343,7
65.Sebastien MATHIEU KVDW180,484,471,5336,3
66.Ruben MICHAUX KVDW262,973,40,0336,3
67.Danny DE WINTER VZP163,089,082,4334,4
68.Peter TOMASSEN ALB179,1151,90,0331,0
69.Simon BERX ALB223,5103,20,0326,7
70.Pavel CIOROGARIU ALB177,780,967,7326,3
71.Fernand GEUENS KACK122,6107,381,3311,2
72.Jessie DE RIDDER KAC288,90,00,0288,9
73.Ferre DE CORDT junior KAZM104,490,087,0281,4
74.Johan LOUWET BZC269,00,00,0269,0
75.Ludo VRANCKEN DAC119,373,766,4259,4
76.Eric PAUWELS LV107,390,058,0255,3
77.Lode VOS ALB244,50,00,0244,5
78.Rik VANDEN BOER ALB244,30,00,0244,3
79.Guy TEEUWEN KAZM121,9113,40,0235,3
80.Senne HACCURIA junior KACK115,999,60,0215,5
81.Steven THIELEMANS DAC133,681,50,0215,1
82.Jan DE ROO VZP109,997,10,0207,0
83.Guy PICCART LZC124,480,30,0204,7
84.Frank SCHOETERS LUAC104,095,60,0199,6
85.Daniel GOYVAERTS DAC124,573,50,0198,0
86.Jan DIELENS KACK138,059,00,0197,0
87.Stijn VANDEN BOER ALB191,50,00,0191,5
88.Bart HUYGEN KVDW190,50,00,0190,5
89.Guido PEETERS KACK181,20,00,0181,2
90.Wilfried JANSSENS ALB115,263,60,0178,8
91.Theo VAN DER LINDEN VZP167,50,00,0167,5
92.Siger ZEISCHKA DAC97,067,40,0164,4
93.Matthias LOENDERS junior KACK159,90,00,0159,9
94.Bram DE MAN BZC154,10,00,0154,1
95.Koen PIERLET KVDW69,368,20,0137,5
96.Joeri GERRITS LV131,60,00,0131,6
97.Paul HERMANS KAZM72,058,30,0130,3
98.Christophe CRESENS KACK125,30,00,0125,3
99.Cedric BUSSCHOTS DAC124,90,00,0124,9
100.Tars DERRE KACK113,40,00,0113,4
101.Michiel DEFERME junior DAC98,90,00,098,9
102.Wiet VAN HOUT KACK98,80,00,098,8
103.Michael KLOFAC KVDW97,20,00,097,2
104.Michiel HAEMELS junior ALB95,50,00,095,5
105.Robbe CEUPPENS KACK91,40,00,091,4
106.Hartmut KOELMAN LUAC77,10,00,077,1
107.Yann VANDEWALLE KAC75,40,00,075,4
108.Stephane VANDER VEKEN KFC66,70,00,066,7
109.Michiel HERMAN LUAC63,70,00,063,7
110.Rudi COOMANS KVDW62,70,00,062,7
111.Patrick DE MAESSCHALCK VZA61,60,00,061,6
112.Pascal CUYLAERTS KAZM61,20,00,061,2
113.Wim HEYLEN KACK59,70,00,059,7
114.Bart GOOS KACK54,40,00,054,4
115.Jan VANTOMME KAZM53,80,00,053,8

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs