CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België VVall 2022

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 28-06-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK28-05-22914,413-06-22825,610-04-22660,12400,1
2.Koen VANDERPUTTEN VZP28-05-22773,913-06-22710,603-04-22641,52126,0
3.Ward GYSEMANS KACK30-05-22649,327-04-22628,526-04-22465,51743,3
4.Christiaan BIELEN KACK02-06-22605,827-04-22573,002-05-22535,61714,4
5.Daan SPRUYT VZP03-04-22615,009-04-22609,102-04-22460,61684,7
6.Jeroen JENNEN KACK02-06-22709,727-04-22705,723-04-22235,21650,6
7.Martijn EERDEKENS junior KACK28-05-22752,701-05-22475,010-04-22404,61632,3
8.Jo SCHOETERS KACK13-06-22579,510-04-22575,812-06-22470,31625,6
9.Bert VAN EYKEN DAC28-05-22564,230-04-22551,810-04-22491,51607,5
10.Thomas DE BRUYN BZC10-04-22598,602-05-22562,128-05-22400,31561,0
11.Bert Sr. SCHMELZER KACK10-04-22528,330-05-22520,230-04-22468,31516,8
12.Nick FREMAU BZC13-06-22612,728-05-22522,321-05-22369,81504,8
13.Wim AKKERMANS KACK30-04-22574,814-05-22527,809-05-22395,61498,2
14.Bart LEYSEN KAC10-04-22519,712-06-22501,424-04-22456,21477,3
15.Stefan BOVIN LUAC28-05-22483,210-04-22463,812-06-22453,41400,4
16.Dries VAN GESTEL KAC28-05-22507,810-04-22470,424-04-22395,01373,2
17.Geert DE PALMENAER VZP28-05-22490,910-04-22453,702-05-22420,11364,7
18.Hugo JANSEN KAC28-05-22480,610-04-22435,914-05-22429,61346,1
19.Jelle VANDEBEECK BZC10-04-22574,328-05-22417,609-04-22350,61342,5
20.Tom SEGERS ALB28-05-22561,110-04-22442,622-05-22335,01338,7
21.Robbe VAN BRANDT junior KAC28-05-22502,227-04-22400,410-04-22361,31263,9
22.Niel DEIJGERS DAC28-05-22733,316-04-22319,516-10-21208,11260,9
23.Tom CONINGS ALB10-04-22458,227-04-22414,601-05-22368,81241,6
24.Pieter LIEVENS VZP28-05-22588,303-04-22406,916-04-22234,41229,6
25.Vital TIMMERMAN LV10-04-22465,902-06-22391,120-06-22368,51225,5
26.Jan-Bart VAN ERCK KAZM10-04-22524,501-05-22358,912-06-22333,11216,5
27.Luc VAN CAMP KAC28-05-22416,610-04-22405,814-05-22390,91213,3
28.Theo STOCKMANS KVDW28-05-22454,914-05-22389,624-04-22356,91201,4
29.Marcel GERITS LV02-06-22467,030-05-22360,610-04-22324,11151,7
30.Michiel VAN DEN BORNE KAC10-04-22453,801-05-22381,221-05-22303,71138,7
31.Sebastien MATHIEU KVDW28-05-22436,014-05-22356,424-04-22331,21123,6
32.Peter BERTELS BZC28-05-22462,121-05-22339,614-05-22320,51122,2
33.Frédéric DE GROOTE BZC28-05-22451,614-05-22359,024-04-22297,71108,3
34.Eddy DE CONINCK KAC28-05-22445,710-04-22403,527-05-22228,31077,5
35.Ruben SNYERS KACK10-04-22607,515-05-22247,706-03-22209,31064,5
36.Wim REYNDERS KAZM28-05-22364,114-05-22363,901-05-22303,61031,6
37.Tom VAN DEN EYNDE KACK28-05-22489,530-04-22267,627-05-22242,3999,4
38.Guy TEEUWEN KAZM28-05-22507,910-04-22491,00,0998,9
39.Ivo DE SCHEPPER KAC10-04-22369,228-05-22314,014-05-22278,1961,3
40.Bernard BOTMAN VZP18-05-22325,921-05-22314,614-05-22308,6949,1
41.David JANSSEN KACK10-04-22362,624-04-22311,812-06-22274,4948,8
42.Glenn HOSTENS junior KVDW28-05-22467,921-05-22290,803-04-22176,0934,7
43.Luc LAMMERANT LUAC28-05-22372,312-06-22291,810-04-22238,8902,9
44.Sebastiaan DURT junior KAZM22-05-22361,128-05-22356,024-04-22183,2900,3
45.Jan DIELENS KACK12-06-22319,730-04-22289,722-05-22287,1896,5
46.Pavel CIOROGARIU ALB22-05-22365,101-05-22341,921-05-22180,9887,9
47.Simon BERX ALB14-05-22390,321-05-22301,116-04-22185,7877,1
48.Jorik MICHIELS BZC28-05-22423,812-06-22288,527-05-22155,7868,0
49.Jan VERCAMMEN KAZM28-05-22399,522-05-22309,312-06-22153,0861,8
50.Kobe DE GEEST junior VZP18-05-22330,021-05-22271,117-05-22250,4851,5
51.Michiel DE BOCK KFC27-04-22307,412-06-22298,830-04-22242,5848,7
52.Dirk ROGGEMAN KFC12-06-22290,002-05-22289,027-04-22264,1843,1
53.Benjamin HEYLEN ALB28-05-22489,827-05-22225,321-05-22105,2820,3
54.Jessie DE RIDDER KAC28-05-22496,927-05-22204,210-04-22104,4805,5
55.André RUYMEN KVDW12-06-22299,101-05-22248,428-05-22227,8775,3
56.Gert-Jan ANDRIES KACK28-05-22339,630-05-22247,821-05-22183,6771,0
57.Timothy WERQUIN KAC28-05-22441,923-04-22171,027-05-22155,7768,6
58.Dimitri BERVOETS KACK28-05-22349,910-04-22231,524-04-22184,4765,8
59.Albert MOORS LV12-06-22301,910-04-22268,112-05-22186,7756,7
60.Hugo MERTENS ALB28-05-22499,316-04-22113,906-06-22110,1723,3
61.Frank SCHOETERS LUAC12-06-22308,001-05-22226,521-05-22188,0722,5
62.Peter APPELTANS DAC10-04-22262,912-06-22238,130-04-22181,5682,5
63.Nathan HILLAERT junior KAC10-04-22412,003-04-22157,604-06-22108,2677,8
64.Erik DE VOS KFC12-06-22289,914-05-22193,424-04-22186,4669,7
65.Bob EVERAERT VZP24-04-22254,818-05-22254,517-05-22156,4665,7
66.Koen PEETERS DAC10-04-22356,511-06-22204,209-04-2289,2649,9
67.Johan LOUWET BZC14-05-22373,608-05-22273,80,0647,4
68.Danny DE WINTER VZP03-04-22287,602-05-22263,801-05-2282,6634,0
69.Ruben MICHAUX KVDW28-05-22462,206-06-22159,20,0621,4
70.Dominique WERQUIN KAC08-05-22235,324-04-22212,928-05-22167,3615,5
71.Senne HACCURIA junior KACK08-05-22223,711-06-22204,522-05-22176,4604,6
72.Matthias LOENDERS junior KACK14-05-22213,611-06-22201,116-04-22171,1585,8
73.Fernand GEUENS KACK12-06-22199,024-04-22197,110-04-22189,3585,4
74.Carsten WEISE KAZM28-05-22305,311-06-22171,001-05-2292,3568,6
75.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-22550,00,00,0550,0
76.Joris VANDERPUTTEN VZP12-06-22359,022-05-22176,40,0535,4
77.Peter TOMASSEN ALB10-04-22283,603-04-22241,90,0525,5
78.Paul HERMANS KAZM12-06-22207,916-04-22160,626-03-22148,8517,3
79.Bram DE MAN BZC28-05-22338,927-05-22125,326-05-2235,3499,5
80.Eric PAUWELS LV22-05-22253,310-04-22156,314-05-2284,6494,2
81.Ferre DE CORDT junior KAZM24-04-22196,727-05-22148,210-04-22145,0489,9
82.Yann VANDEWALLE KAC24-04-22291,616-04-2286,614-05-2272,1450,3
83.Bart GOOS KACK01-05-22231,120-04-22201,90,0433,0
84.Michiel HERMAN LUAC12-06-22431,30,00,0431,3
85.Lode VOS ALB10-04-22429,40,00,0429,4
86.Wilfried JANSSENS ALB10-04-22282,311-06-2273,326-03-2268,0423,6
87.Rik VANDEN BOER ALB27-04-22415,00,00,0415,0
88.Ludo VRANCKEN DAC24-04-22187,901-05-22115,008-05-22104,9407,8
89.Jarno VEIRMAN junior VZP06-05-22214,218-04-22131,713-05-2254,4400,3
90.Cedric BUSSCHOTS DAC10-04-22341,904-06-2255,00,0396,9
91.Steven THIELEMANS DAC14-05-22263,228-05-22131,50,0394,7
92.Guido PEETERS KACK30-05-22388,50,00,0388,5
93.Wiet VAN HOUT KACK28-05-22348,00,00,0348,0
94.Guy PICCART LZC28-05-22217,330-04-22125,90,0343,2
95.Jan VANTOMME KAZM10-04-22332,40,00,0332,4
96.Kris VAN DAM BZC01-05-22322,50,00,0322,5
97.Bart HUYGEN KVDW01-05-22312,40,00,0312,4
98.Robbe CEUPPENS KACK10-04-22267,40,00,0267,4
99.Michiel HAEMELS junior ALB16-04-22262,00,00,0262,0
100.Stephane VANDER VEKEN KFC14-04-22154,011-06-22106,80,0260,8
101.Jan DE ROO VZP27-05-22158,326-05-22102,40,0260,7
102.Stijn VANDEN BOER ALB21-05-22249,70,00,0249,7
103.Rudi COOMANS KVDW24-04-22104,701-05-2292,203-04-2250,2247,1
104.Virginie VALCK junior KACK10-04-22146,322-05-2277,00,0223,3
105.Michiel DEFERME junior DAC28-05-22219,60,00,0219,6
106.Koen PIERLET KVDW21-05-22115,101-05-2291,80,0206,9
107.Theo VAN DER LINDEN VZP02-05-22204,60,00,0204,6
108.Joeri GERRITS LV03-04-22181,70,00,0181,7
109.Siger ZEISCHKA DAC14-05-2298,912-06-2278,30,0177,2
110.Christophe CRESENS KACK30-05-22171,10,00,0171,1
111.Wim HEYLEN KACK15-04-22169,10,00,0169,1
112.Peter VERHOEVEN KACK21-05-22164,70,00,0164,7
113.Daniel GOYVAERTS DAC10-04-22164,50,00,0164,5
114.Rutger VANESSER LV14-05-22151,50,00,0151,5
115.Michael KLOFAC KVDW12-06-22143,50,00,0143,5
116.Stephan DRUYTS KACK11-06-22141,60,00,0141,6
117.Matthias VANLOOK junior KACK08-05-22136,70,00,0136,7
118.Tars DERRE KACK24-04-22134,90,00,0134,9
119.Stijn DEVALCK KVDW12-06-22127,80,00,0127,8
120.Mattijs CUPPENS KVDW22-05-22117,90,00,0117,9
121.Patrick DE MAESSCHALCK VZA01-05-2265,512-06-2245,10,0110,6
122.Pascal CUYLAERTS KAZM01-05-22105,80,00,0105,8
123.Jonas VERMEYLEN junior DAC12-06-2282,10,00,082,1
124.Jens GEMIS junior KVDW21-05-2277,40,00,077,4
125.Stephen DE GRAEF BZC01-05-2257,30,00,057,3

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs