CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België VV 2022

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 28-06-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK28-05-22914,413-06-22825,610-04-22660,12400,1
2.Koen VANDERPUTTEN VZP13-06-22710,603-04-22641,509-04-22584,81936,9
3.Bert VAN EYKEN DAC28-05-22564,230-04-22551,810-04-22491,51607,5
4.Daan SPRUYT VZP03-04-22615,009-04-22609,110-04-22342,91567,0
5.Jo SCHOETERS KACK13-06-22579,512-06-22470,324-04-22460,01509,8
6.Thomas DE BRUYN BZC10-04-22598,502-05-22562,112-06-22344,51505,1
7.Wim AKKERMANS KACK30-04-22574,814-05-22527,809-05-22395,61498,2
8.Bert Sr. SCHMELZER KACK10-04-22528,230-05-22520,201-05-22369,91418,3
9.Ward GYSEMANS KACK30-05-22649,326-04-22465,525-03-22246,61361,4
10.Christiaan BIELEN KACK02-05-22535,630-04-22453,626-04-22293,11282,3
11.Niel DEIJGERS DAC28-05-22733,316-04-22319,516-10-21208,11260,9
12.Tom CONINGS ALB10-04-22458,227-04-22414,601-05-22368,91241,7
13.Jelle VANDEBEECK BZC10-04-22574,209-04-22350,624-04-22305,21230,0
14.Theo STOCKMANS KVDW28-05-22454,914-05-22389,624-04-22356,91201,4
15.Dries VAN GESTEL KAC10-04-22470,424-04-22395,014-05-22320,61186,0
16.Sebastien MATHIEU KVDW28-05-22436,014-05-22356,424-04-22331,21123,6
17.Bart LEYSEN KAC12-06-22501,424-04-22456,226-03-22139,01096,6
18.Martijn EERDEKENS junior KACK01-05-22475,010-04-22404,624-03-22180,41060,0
19.Geert DE PALMENAER VZP09-04-22410,824-04-22370,501-05-22269,41050,7
20.Jeroen JENNEN KACK27-04-22705,823-04-22235,20,0941,0
21.Tom SEGERS ALB22-05-22335,001-05-22310,624-04-22289,8935,4
22.Glenn HOSTENS junior KVDW28-05-22467,921-05-22290,803-04-22176,0934,7
23.Luc LAMMERANT LUAC28-05-22372,312-06-22291,810-04-22238,9903,0
24.Pavel CIOROGARIU ALB22-05-22365,101-05-22341,921-05-22180,9887,9
25.Simon BERX ALB14-05-22390,421-05-22301,116-04-22185,7877,2
26.Jan VERCAMMEN KAZM28-05-22399,522-05-22309,312-06-22152,9861,7
27.Frédéric DE GROOTE BZC14-05-22359,024-04-22297,722-05-22194,7851,4
28.Nick FREMAU BZC13-06-22612,703-04-22224,60,0837,3
29.Michiel VAN DEN BORNE KAC10-04-22453,801-05-22381,10,0834,9
30.David JANSSEN KACK24-04-22311,812-06-22274,421-05-22235,4821,6
31.Ruben SNYERS KACK10-04-22607,506-03-22209,20,0816,7
32.Marcel GERITS LV10-04-22324,120-06-22289,614-05-22198,1811,8
33.Michiel DE BOCK KFC27-04-22307,430-04-22242,514-04-22225,6775,5
34.Gert-Jan ANDRIES KACK28-05-22339,630-05-22247,821-05-22183,6771,0
35.Dirk ROGGEMAN KFC27-04-22264,128-05-22260,426-04-22243,1767,6
36.Dimitri BERVOETS KACK28-05-22349,910-04-22231,624-04-22184,4765,9
37.Albert MOORS LV12-06-22302,010-04-22268,112-05-22186,7756,8
38.Wim REYNDERS KAZM14-05-22363,916-04-22205,506-03-22177,6747,0
39.Peter APPELTANS DAC10-04-22262,912-06-22238,130-04-22181,5682,5
40.Sebastiaan DURT junior KAZM22-05-22361,124-04-22183,208-05-22133,8678,1
41.Hugo JANSEN KAC01-05-22333,103-04-22174,011-06-22151,9659,0
42.André RUYMEN KVDW12-06-22299,108-05-22189,222-05-22168,0656,3
43.Koen PEETERS DAC10-04-22356,511-06-22204,209-04-2289,2649,9
44.Vital TIMMERMAN LV14-05-22239,609-05-22219,316-04-22186,7645,6
45.Pieter LIEVENS VZP03-04-22406,916-04-22234,40,0641,3
46.Jan-Bart VAN ERCK KAZM01-05-22359,016-04-22278,80,0637,8
47.Danny DE WINTER VZP03-04-22287,602-05-22263,901-05-2282,6634,1
48.Ivo DE SCHEPPER KAC28-05-22314,001-05-22207,226-03-22111,9633,1
49.Senne HACCURIA junior KACK08-05-22223,711-06-22204,522-05-22176,4604,6
50.Matthias LOENDERS junior KACK14-05-22213,611-06-22201,116-04-22171,1585,8
51.Fernand GEUENS KACK12-06-22199,024-04-22197,110-04-22189,3585,4
52.Robbe VAN BRANDT junior KAC10-04-22361,403-04-22194,80,0556,2
53.Joris VANDERPUTTEN VZP12-06-22359,022-05-22176,40,0535,4
54.Paul HERMANS KAZM12-06-22207,916-04-22160,626-03-22148,9517,4
55.Ferre DE CORDT junior KAZM24-04-22196,727-05-22148,210-04-22145,0489,9
56.Tom VAN DEN EYNDE KACK30-04-22267,622-05-22221,20,0488,8
57.Carsten WEISE KAZM28-05-22305,311-06-22171,00,0476,3
58.Stefan BOVIN LUAC14-05-22169,416-04-22162,803-04-22135,2467,4
59.Ruben MICHAUX KVDW28-05-22462,20,00,0462,2
60.Bart GOOS KACK01-05-22231,120-04-22201,90,0433,0
61.Michiel HERMAN LUAC12-06-22431,30,00,0431,3
62.Wilfried JANSSENS ALB10-04-22282,311-06-2273,326-03-2268,0423,6
63.Rik VANDEN BOER ALB27-04-22415,00,00,0415,0
64.Bob EVERAERT VZP24-04-22254,817-05-22156,40,0411,2
65.Ludo VRANCKEN DAC24-04-22187,901-05-22115,008-05-22104,9407,8
66.Eddy DE CONINCK KAC10-04-22403,50,00,0403,5
67.Jarno VEIRMAN junior VZP06-05-22214,218-04-22131,713-05-2254,4400,3
68.Cedric BUSSCHOTS DAC10-04-22341,904-06-2255,00,0396,9
69.Steven THIELEMANS DAC14-05-22263,228-05-22131,50,0394,7
70.Guido PEETERS KACK30-05-22388,50,00,0388,5
71.Erik DE VOS KFC14-05-22193,424-04-22186,40,0379,8
72.Kobe DE GEEST junior VZP17-05-22250,408-05-22108,30,0358,7
73.Dominique WERQUIN KAC24-04-22212,910-04-22139,10,0352,0
74.Wiet VAN HOUT KACK28-05-22348,00,00,0348,0
75.Guy PICCART LZC28-05-22217,330-04-22125,90,0343,2
76.Frank SCHOETERS LUAC01-05-22226,414-05-22116,30,0342,7
77.Peter BERTELS BZC24-04-22171,916-04-22165,10,0337,0
78.Jan VANTOMME KAZM10-04-22332,40,00,0332,4
79.Timothy WERQUIN KAC23-04-22171,018-04-22153,80,0324,8
80.Bart HUYGEN KVDW01-05-22312,40,00,0312,4
81.Jorik MICHIELS BZC12-06-22288,50,00,0288,5
82.Johan LOUWET BZC08-05-22273,90,00,0273,9
83.Robbe CEUPPENS KACK10-04-22267,40,00,0267,4
84.Michiel HAEMELS junior ALB16-04-22262,00,00,0262,0
85.Stephane VANDER VEKEN KFC14-04-22154,011-06-22106,80,0260,8
86.Jan DE ROO VZP27-05-22158,326-05-22102,40,0260,7
87.Stijn VANDEN BOER ALB21-05-22249,70,00,0249,7
88.Bernard BOTMAN VZP24-04-22248,00,00,0248,0
89.Rudi COOMANS KVDW24-04-22104,701-05-2292,203-04-2250,2247,1
90.Peter TOMASSEN ALB03-04-22241,90,00,0241,9
91.Luc VAN CAMP KAC12-06-22229,70,00,0229,7
92.Nathan HILLAERT junior KAC03-04-22157,606-03-2266,50,0224,1
93.Virginie VALCK junior KACK10-04-22146,322-05-2277,00,0223,3
94.Benjamin HEYLEN ALB21-05-22105,202-04-2259,826-03-2258,2223,2
95.Michiel DEFERME junior DAC28-05-22219,60,00,0219,6
96.Theo VAN DER LINDEN VZP02-05-22204,60,00,0204,6
97.Yann VANDEWALLE KAC16-04-2286,614-05-2272,114-05-2243,7202,4
98.Joeri GERRITS LV03-04-22181,70,00,0181,7
99.Siger ZEISCHKA DAC14-05-2298,912-06-2278,30,0177,2
100.Christophe CRESENS KACK30-05-22171,10,00,0171,1
101.Wim HEYLEN KACK15-04-22169,10,00,0169,1
102.Peter VERHOEVEN KACK21-05-22164,70,00,0164,7
103.Daniel GOYVAERTS DAC10-04-22164,50,00,0164,5
104.Eric PAUWELS LV10-04-22156,20,00,0156,2
105.Rutger VANESSER LV14-05-22151,50,00,0151,5
106.Michael KLOFAC KVDW12-06-22143,50,00,0143,5
107.Stephan DRUYTS KACK11-06-22141,60,00,0141,6
108.Matthias VANLOOK junior KACK08-05-22136,70,00,0136,7
109.Tars DERRE KACK24-04-22134,90,00,0134,9
110.Stijn DEVALCK KVDW12-06-22127,80,00,0127,8
111.Mattijs CUPPENS KVDW22-05-22117,90,00,0117,9
112.Hugo MERTENS ALB16-04-22113,90,00,0113,9
113.Patrick DE MAESSCHALCK VZA01-05-2265,512-06-2245,20,0110,7
114.Pascal CUYLAERTS KAZM01-05-22105,80,00,0105,8
115.Koen PIERLET KVDW01-05-2291,80,00,091,8
116.Jonas VERMEYLEN junior DAC12-06-2282,10,00,082,1
117.Jens GEMIS junior KVDW21-05-2277,40,00,077,4
118.Stephen DE GRAEF BZC01-05-2257,20,00,057,2

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs