CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België OP+WW 2022

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 28-06-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Christiaan BIELEN KACK02-06-22600,127-04-22511,325-03-22273,91385,3
2.Stefan BOVIN LUAC10-04-22454,212-06-22445,028-05-22440,41339,6
3.Geert DE PALMENAER VZP28-05-22488,110-04-22447,302-05-22378,91314,3
4.Koen VANDERPUTTEN VZP28-05-22682,421-05-22321,914-05-22285,61289,9
5.Hugo JANSEN KAC28-05-22475,110-04-22381,814-05-22377,41234,3
6.Nick FREMAU BZC28-05-22497,221-05-22361,114-05-22317,61175,9
7.Robbe VAN BRANDT junior KAC28-05-22457,427-04-22384,321-05-22320,21161,9
8.Vital TIMMERMAN LV10-04-22455,720-06-22350,030-05-22350,01155,7
9.Luc VAN CAMP KAC28-05-22410,810-04-22376,814-05-22347,31134,9
10.Bert Sr. SCHMELZER KACK30-04-22412,716-04-22377,021-05-22325,01114,7
11.Peter BERTELS BZC28-05-22452,821-05-22316,914-05-22309,91079,6
12.Tom SEGERS ALB28-05-22556,210-04-22424,304-06-2253,61034,1
13.Bart LEYSEN KAC10-04-22462,821-05-22282,414-05-22276,11021,3
14.Thomas DE BRUYN BZC28-05-22398,821-05-22298,714-05-22292,0989,5
15.Guy TEEUWEN KAZM28-05-22500,910-04-22483,10,0984,0
16.Jelle VANDEBEECK BZC28-05-22410,221-05-22287,618-05-22281,5979,3
17.Jan-Bart VAN ERCK KAZM10-04-22519,312-06-22327,928-05-22126,4973,6
18.Marcel GERITS LV02-06-22460,930-05-22354,716-04-22153,2968,8
19.Martijn EERDEKENS junior KACK28-05-22654,626-04-22276,70,0931,3
20.Bernard BOTMAN VZP18-05-22303,321-05-22298,714-05-22285,3887,3
21.Jan DIELENS KACK12-06-22310,822-05-22282,430-04-22279,7872,9
22.Benjamin HEYLEN ALB28-05-22488,127-05-22221,706-06-22107,2817,0
23.Dries VAN GESTEL KAC28-05-22483,727-05-22199,716-04-22123,8807,2
24.Eddy DE CONINCK KAC28-05-22435,027-05-22216,326-05-22146,1797,4
25.Ivo DE SCHEPPER KAC10-04-22363,214-05-22240,608-05-22185,3789,1
26.Jessie DE RIDDER KAC28-05-22479,427-05-22198,710-04-2298,6776,7
27.Michiel VAN DEN BORNE KAC21-05-22287,618-05-22252,817-05-22226,9767,3
28.Tom VAN DEN EYNDE KACK28-05-22483,627-05-22236,90,0720,5
29.André RUYMEN KVDW01-05-22238,228-05-22227,510-04-22212,1677,8
30.Frédéric DE GROOTE BZC28-05-22448,227-05-22222,20,0670,4
31.Wim REYNDERS KAZM28-05-22356,801-05-22298,20,0655,0
32.Hugo MERTENS ALB28-05-22475,106-06-22103,104-06-2271,5649,7
33.Jeroen JENNEN KACK02-06-22649,40,00,0649,4
34.Ward GYSEMANS KACK27-04-22603,40,00,0603,4
35.Jorik MICHIELS BZC28-05-22410,827-05-22152,206-06-2238,8601,8
36.Sebastiaan DURT junior KAZM28-05-22356,526-03-22140,426-05-2294,1591,0
37.Timothy WERQUIN KAC28-05-22426,627-05-22158,10,0584,7
38.Pieter LIEVENS VZP28-05-22579,50,00,0579,5
39.Kobe DE GEEST junior VZP18-05-22282,321-05-22240,615-05-2245,0567,9
40.Dirk ROGGEMAN KFC12-06-22277,602-05-22277,60,0555,2
41.Frank SCHOETERS LUAC12-06-22317,121-05-22166,822-05-223,6487,5
42.Bram DE MAN BZC28-05-22325,927-05-22122,226-05-2237,0485,1
43.Dominique WERQUIN KAC08-05-22223,328-05-22157,115-05-22101,9482,3
44.Jo SCHOETERS KACK10-04-22475,70,00,0475,7
45.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-22445,00,00,0445,0
46.Nathan HILLAERT junior KAC10-04-22336,904-06-2298,50,0435,4
47.Lode VOS ALB10-04-22413,60,00,0413,6
48.Daan SPRUYT VZP02-04-22395,20,00,0395,2
49.Eric PAUWELS LV22-05-22246,114-05-2291,80,0337,9
50.David JANSSEN KACK10-04-22333,60,00,0333,6
51.Ruben SNYERS KACK15-05-22240,914-05-2286,10,0327,0
52.Johan LOUWET BZC14-05-22323,30,00,0323,3
53.Kris VAN DAM BZC01-05-22305,20,00,0305,2
54.Michiel DE BOCK KFC12-06-22289,00,00,0289,0
55.Peter TOMASSEN ALB10-04-22272,10,00,0272,1
56.Yann VANDEWALLE KAC24-04-22271,70,00,0271,7
57.Erik DE VOS KFC12-06-22261,50,00,0261,5
58.Bob EVERAERT VZP18-05-22241,90,00,0241,9
59.Theo STOCKMANS KVDW21-05-22115,821-05-22115,80,0231,6
60.Ruben MICHAUX KVDW06-06-22128,50,00,0128,5
61.Albert MOORS LV14-05-22106,70,00,0106,7
62.Carsten WEISE KAZM01-05-22106,50,00,0106,5
63.Koen PIERLET KVDW21-05-2294,70,00,094,7
64.Ferre DE CORDT junior KAZM26-05-2269,30,00,069,3
65.Gert-Jan ANDRIES KACK18-06-2268,40,00,068,4
66.Sebastien MATHIEU KVDW26-05-2237,80,00,037,8

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs