CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

DRIEHOEK.CHARRON 2021

Driehoek.Charron is een klassement gebaseerd op de FAI driehoeksafstand behaald tijdens een proef gevlogen vanuit België. De driehoeksafstand wordt gecorrigeerd voor de handicapfactor. De score is de resulterende gehandicapte afstand..

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Wim AKKERMANS KACK525,6367,1321,81214,5
2.Ward GYSEMANS KACK415,4388,8296,61100,8
3.Jeroen JENNEN KACK317,0254,9165,8737,7
4.Dennis HUYBRECKX KACK316,7255,2115,9687,8
5.Dries VAN GESTEL KAC471,3101,692,0664,9
6.Pieter DAEMS KACK337,7255,364,5657,5
7.Tom CONINGS ALB400,4164,785,1650,2
8.Jelle VANDEBEECK BZC298,8176,4172,9648,1
9.Thomas DE BRUYN BZC317,4191,7127,3636,4
10.Bert VAN EYKEN DAC375,6120,4119,4615,4
11.Cedric BUSSCHOTS DAC379,9140,380,9601,1
12.Bart LEYSEN KAC476,7122,50,0599,2
13.Niel DEIJGERS DAC417,2104,574,4596,1
14.Jarno VEIRMAN junior VZP255,0152,6151,4559,0
15.Ruben SNYERS KACK314,4115,6111,8541,8
16.Luc VAN CAMP KAC279,5133,4128,4541,3
17.Glenn HOSTENS junior KVDW267,8165,769,0502,5
18.Benjamin HEYLEN ALB318,4109,870,6498,8
19.Vital TIMMERMAN LV222,8168,599,8491,1
20.Frédéric DE GROOTE BZC233,5143,4102,1479,0
21.Jan-Bart VAN ERCK KAZM349,794,70,0444,4
22.Dirk ROGGEMAN KFC160,9136,9117,6415,4
23.Hugo JANSEN KAC214,2118,267,5399,9
24.Danny DE WINTER VZP174,9154,664,4393,9
25.Ivo DE SCHEPPER KAC195,2116,981,3393,4
26.Luc LAMMERANT LUAC271,1119,20,0390,3
27.Eddy DE CONINCK KAC148,0141,986,0375,9
28.Lieven DE BONTRIDDER LUAC191,9123,254,3369,4
29.Albert MOORS LV362,90,00,0362,9
30.Michiel DE BOCK KFC173,5100,186,4360,0
31.Michiel VAN DEN BORNE KAC126,0119,1108,3353,4
32.Stefan BOVIN LUAC284,365,70,0350,0
33.Marcel GERITS LV345,80,00,0345,8
34.Sebastien MATHIEU KVDW345,40,00,0345,4
35.Martijn EERDEKENS junior KACK175,892,369,2337,3
36.Theo STOCKMANS KVDW133,5123,577,0334,0
37.Steven THIELEMANS DAC182,6140,80,0323,4
38.Wim REYNDERS KAZM113,8105,0100,3319,1
39.Bob EVERAERT VZP128,1103,687,1318,8
40.Guy TEEUWEN KAZM244,563,20,0307,7
41.Koen VANDERPUTTEN VZP286,80,00,0286,8
42.Timothy WERQUIN junior KAC129,499,458,0286,8
43.Pierre WAGEMANS VZA98,395,279,2272,7
44.Koen PEETERS DAC143,8128,70,0272,5
45.Pascal CUYLAERTS KAZM113,186,669,0268,7
46.Nick FREMAU BZC165,2102,60,0267,8
47.Geert DE PALMENAER VZP104,387,265,4256,9
48.André RUYMEN KVDW178,166,90,0245,0
49.Hans GIJRATH LV225,30,00,0225,3
50.Mattijs CUPPENS KVDW222,50,00,0222,5
51.Dimitri BERVOETS KACK86,866,963,0216,7
52.Senna VAN DEN BOSCH KACK204,40,00,0204,4
53.Bert CLEYNEN LZC203,50,00,0203,5
54.Patrick ALBERT LV192,80,00,0192,8
55.Rik VANDEN BOER ALB130,861,80,0192,6
56.Pavel CIOROGARIU ALB102,567,50,0170,0
57.Nathan HILLAERT junior VZA96,168,40,0164,5
58.Paul HERMANS KAZM87,975,00,0162,9
59.Joachim LEROY DAC150,00,00,0150,0
60.Robbe CEUPPENS junior KACK148,10,00,0148,1
61.Remi VANDERHOYDONCK ALB147,10,00,0147,1
62.Fernand GEUENS KACK147,10,00,0147,1
63.Tom SEGERS ALB143,40,00,0143,4
64.Stephane VANDER VEKEN KFC76,163,20,0139,3
65.Simon BERX ALB127,40,00,0127,4
66.Joeri GRIGORIEFF KAC118,00,00,0118,0
67.Daniel GOYVAERTS DAC118,00,00,0118,0
68.Hartmut KOELMAN LUAC112,80,00,0112,8
69.Sebastiaan DURT junior KAZM111,10,00,0111,1
70.Wilfried JANSSENS ALB109,30,00,0109,3
71.Thibo EVENS junior ALB98,70,00,098,7
72.Dominique WERQUIN KAC94,40,00,094,4
73.Sinne VAN HERCK KAZM89,70,00,089,7
74.Jonas RAEYMAEKERS KAC84,20,00,084,2
75.Steve DE MEULENAERE KAC83,80,00,083,8
76.Frank SCHOETERS LUAC82,30,00,082,3
77.Tom VAN DEN EYNDE KACK78,10,00,078,1
78.Thomas VAN ERCK KAZM74,90,00,074,9
79.Stijn VANDEN BOER ALB71,30,00,071,3
80.Michiel HAEMELS junior ALB70,10,00,070,1
81.Jessie DE RIDDER KAC67,00,00,067,0
82.Guy PICCART LZC63,10,00,063,1
83.Erik DE VOS KFC61,70,00,061,7
84.Jan VANTOMME KAZM55,70,00,055,7
85.Joeri GERRITS LV49,50,00,049,5

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs