CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

DRIEHOEK.CHARRON 2021

Driehoek.Charron is een klassement gebaseerd op de FAI driehoeksafstand behaald tijdens een proef gevlogen vanuit België. De driehoeksafstand wordt gecorrigeerd voor de handicapfactor. De score is de resulterende gehandicapte afstand..

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Wim AKKERMANS KACK525,6367,1321,81214,5
2.Ward GYSEMANS KACK415,4388,8296,61100,8
3.Daan SPRUYT VZP331,1320,3303,2954,6
4.Bert VAN EYKEN DAC392,4375,6130,3898,3
5.Tom CONINGS ALB400,4331,7164,7896,8
6.Jeroen JENNEN KACK317,0255,4254,9827,3
7.Ruben SNYERS KACK345,5314,4115,6775,5
8.Thomas DE BRUYN BZC317,4258,0191,7767,1
9.Nick FREMAU BZC307,6258,2165,2731,0
10.Bart LEYSEN KAC476,7122,5118,0717,2
11.Bert Sr. SCHMELZER KACK283,2270,4147,9701,5
12.Geert DE PALMENAER VZP281,2253,8165,1700,1
13.Jan-Bart VAN ERCK KAZM349,7249,394,7693,7
14.Dennis HUYBRECKX KACK316,7255,2115,9687,8
15.Dries VAN GESTEL KAC471,3101,692,0664,9
16.Pieter DAEMS KACK337,7255,364,5657,5
17.Jelle VANDEBEECK BZC298,8176,4172,9648,1
18.Niel DEIJGERS DAC417,2104,5104,3626,0
19.Hugo JANSEN KAC278,2214,2118,2610,6
20.Cedric BUSSCHOTS DAC379,9140,380,9601,1
21.Jarno VEIRMAN junior VZP255,0152,6151,4559,0
22.Stefan BOVIN LUAC284,3193,465,7543,4
23.Bert Jr. SCHMELZER KACK311,6120,2111,0542,8
24.Luc VAN CAMP KAC279,5133,4128,4541,3
25.Marcel GERITS LV345,896,883,3525,9
26.Tom SEGERS ALB196,0182,4143,4521,8
27.Michiel DE BOCK KFC246,7173,5100,1520,3
28.Glenn HOSTENS junior KVDW267,8165,769,0502,5
29.Benjamin HEYLEN ALB318,4109,870,6498,8
30.Albert MOORS LV362,968,061,2492,1
31.Vital TIMMERMAN LV222,8168,599,8491,1
32.Luc LAMMERANT LUAC271,1119,2100,2490,5
33.Pavel CIOROGARIU ALB234,5149,2102,5486,2
34.Frédéric DE GROOTE BZC233,5143,4102,1479,0
35.Bernard BOTMAN VZP255,6132,585,3473,4
36.Dirk ROGGEMAN KFC160,9157,8136,9455,6
37.Martijn EERDEKENS junior KACK181,8175,893,7451,3
38.Luc BEERTS DAC448,60,00,0448,6
39.Christiaan BIELEN KACK211,6132,5102,2446,3
40.Tijl SCHMELZER KACK321,9115,60,0437,5
41.Ivo DE SCHEPPER KAC195,2116,996,0408,1
42.Danny DE WINTER VZP174,9154,664,4393,9
43.Eddy DE CONINCK KAC148,0141,986,0375,9
44.Peter BERTELS BZC278,592,90,0371,4
45.Lieven DE BONTRIDDER LUAC191,9123,254,3369,4
46.Lode VOS ALB358,30,00,0358,3
47.Theo STOCKMANS KVDW133,5123,5101,2358,2
48.Michiel VAN DEN BORNE KAC126,0119,1108,3353,4
49.Sebastien MATHIEU KVDW345,40,00,0345,4
50.Timothy WERQUIN junior KAC129,499,599,4328,3
51.Steven THIELEMANS DAC182,6140,80,0323,4
52.Wim REYNDERS KAZM113,8105,0100,3319,1
53.Bob EVERAERT VZP128,1103,687,1318,8
54.Pierre WAGEMANS VZA115,998,396,5310,7
55.Nathan HILLAERT junior KAC146,096,168,4310,5
56.Guy TEEUWEN KAZM244,563,20,0307,7
57.Koen VANDERPUTTEN VZP286,80,00,0286,8
58.Senna VAN DEN BOSCH KACK204,471,00,0275,4
59.Koen PEETERS DAC143,8128,70,0272,5
60.Pascal CUYLAERTS KAZM113,186,669,0268,7
61.Robbe CEUPPENS junior KACK148,1115,70,0263,8
62.André RUYMEN KVDW178,166,90,0245,0
63.Johan LOUWET BZC226,00,00,0226,0
64.Hans GIJRATH LV225,30,00,0225,3
65.Mattijs CUPPENS KVDW222,50,00,0222,5
66.David JANSSEN KACK123,694,30,0217,9
67.Peter APPELTANS DAC141,076,10,0217,1
68.Dimitri BERVOETS KACK86,866,963,0216,7
69.Robbe VAN BRANDT junior KAC135,874,50,0210,3
70.Bert CLEYNEN LZC203,50,00,0203,5
71.Patrick ALBERT LV192,80,00,0192,8
72.Rik VANDEN BOER ALB130,861,80,0192,6
73.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM101,288,10,0189,3
74.Paul HERMANS KAZM87,975,00,0162,9
75.Joachim LEROY DAC150,00,00,0150,0
76.Fernand GEUENS KACK147,10,00,0147,1
77.Remi VANDERHOYDONCK ALB147,10,00,0147,1
78.Stephane VANDER VEKEN KFC76,163,20,0139,3
79.Simon BERX ALB127,40,00,0127,4
80.Daniel GOYVAERTS DAC118,00,00,0118,0
81.Wiet VAN HOUT KACK113,20,00,0113,2
82.Hartmut KOELMAN LUAC112,80,00,0112,8
83.Sebastiaan DURT junior KAZM111,10,00,0111,1
84.Wilfried JANSSENS ALB109,30,00,0109,3
85.Thibo EVENS junior ALB98,70,00,098,7
86.Dominique WERQUIN KAC94,40,00,094,4
87.Sinne VAN HERCK KAZM89,70,00,089,7
88.Walter GEENEN KAC84,70,00,084,7
89.Jonas RAEYMAEKERS KAC84,20,00,084,2
90.Frank SCHOETERS LUAC82,30,00,082,3
91.Hugo MERTENS ALB78,80,00,078,8
92.Tom VAN DEN EYNDE KACK78,10,00,078,1
93.Thomas VAN ERCK KAZM74,90,00,074,9
94.Rudi COOMANS KVDW73,20,00,073,2
95.Stijn VANDEN BOER ALB71,30,00,071,3
96.Michiel HAEMELS junior ALB70,10,00,070,1
97.Jessie DE RIDDER KAC67,00,00,067,0
98.Guy PICCART LZC63,10,00,063,1
99.Erik DE VOS KFC61,70,00,061,7
100.Danny VERHEYEN ALB56,80,00,056,8
101.Jan VANTOMME KAZM55,70,00,055,7
102.Joeri GERRITS LV49,50,00,049,5

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs