CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

CHARRON BETA België VVall 2021

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 16-06-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Ward GYSEMANS KACK31-05-21775,022-04-21607,207-05-21589,41971,6
2.Jeroen JENNEN KACK08-06-21672,317-04-21558,029-05-21519,01749,3
3.Wim AKKERMANS KACK22-04-21591,307-05-21569,729-05-21516,31677,3
4.Bert VAN EYKEN DAC29-05-21741,017-04-21508,527-03-21328,41577,9
5.Pieter DAEMS KACK29-05-21533,017-04-21521,413-04-21519,61574,0
6.Guy TEEUWEN KAZM29-05-21555,117-04-21413,801-05-21392,31361,2
7.Thomas DE BRUYN BZC29-05-21482,006-06-21449,301-05-21403,91335,2
8.Vital TIMMERMAN LV29-05-21468,422-04-21431,125-04-21400,91300,4
9.Tom CONINGS ALB29-05-21530,209-06-21459,508-04-21296,61286,3
10.Pieter LIEVENS VZP13-04-21467,517-04-21414,727-03-21402,11284,3
11.Jelle VANDEBEECK BZC29-05-21458,417-04-21421,312-06-21389,21268,9
12.Frédéric DE GROOTE BZC29-05-21487,917-04-21427,412-06-21337,21252,5
13.Bart LEYSEN KAC29-05-21536,812-06-21399,001-05-21303,91239,7
14.Ruben SNYERS KACK29-05-21517,603-04-21383,828-05-21327,51228,9
15.Theo STOCKMANS KVDW29-05-21537,617-04-21428,201-05-21263,01228,8
16.Steven THIELEMANS DAC29-05-21525,402-05-21406,717-04-21295,61227,7
17.Geert DE PALMENAER VZP29-05-21460,512-06-21395,717-04-21363,21219,4
18.Jarno VEIRMAN junior VZP16-09-01534,517-04-21357,513-04-21312,01204,0
19.Hugo JANSEN KAC29-05-21461,303-04-21370,617-04-21353,41185,3
20.Hans GIJRATH LV13-04-21471,103-04-21387,924-04-21308,61167,6
21.Niel DEIJGERS DAC29-05-21677,412-06-21276,318-04-21194,71148,4
22.Benjamin HEYLEN ALB29-05-21578,616-04-21302,408-04-21263,11144,1
23.Bert Sr. SCHMELZER KACK29-05-21448,813-06-21328,228-05-21315,11092,1
24.Dries VAN GESTEL KAC29-05-21542,317-04-21294,303-04-21252,81089,4
25.Michiel HAEMELS junior ALB29-05-21469,717-04-21349,403-04-21239,91059,0
26.Luc VAN CAMP KAC29-05-21430,230-05-21343,613-06-21279,11052,9
27.Marcel GERITS LV29-05-21470,803-04-21288,113-04-21285,01043,9
28.Albert MOORS LV29-05-21469,913-04-21295,417-04-21271,21036,5
29.Lieven DE BONTRIDDER LUAC01-05-21347,429-05-21346,817-04-21289,5983,7
30.Dennis HUYBRECKX KACK29-05-21518,228-05-21297,023-05-21150,7965,9
31.Eddy DE CONINCK KAC17-04-21375,901-05-21306,130-05-21251,2933,2
32.Rik VANDEN BOER ALB01-05-21322,508-04-21307,517-04-21297,7927,7
33.Koen PEETERS DAC17-04-21370,001-05-21297,924-04-21232,1900,0
34.Michiel DE BOCK KFC13-04-21306,629-05-21304,917-04-21285,8897,3
35.Dirk ROGGEMAN KFC13-04-21320,302-05-21302,201-05-21252,3874,8
36.Bob EVERAERT VZP29-05-21525,728-05-21185,506-06-21162,9874,1
37.Thomas VAN ERCK KAZM13-04-21534,224-04-21306,70,0840,9
38.Tom SEGERS ALB17-04-21350,030-05-21246,212-06-21244,0840,2
39.Glenn HOSTENS junior KVDW29-05-21433,302-05-21292,801-05-21113,5839,6
40.Pavel CIOROGARIU ALB03-04-21341,001-05-21275,707-03-21190,0806,7
41.Wilfried JANSSENS ALB29-05-21322,103-04-21266,517-04-21217,6806,2
42.Ivo DE SCHEPPER KAC29-05-21315,316-04-21274,601-05-21191,5781,4
43.Christiaan BIELEN KACK26-02-21286,707-03-21283,004-04-21206,2775,9
44.Sebastiaan DURT junior KAZM29-05-21412,503-04-21185,107-03-21177,3774,9
45.Koen VANDERPUTTEN VZP17-04-21447,425-04-21314,10,0761,5
46.Jan-Bart VAN ERCK KAZM25-04-21492,729-05-21157,016-04-2197,6747,3
47.Timothy WERQUIN junior KAC29-05-21355,501-05-21206,813-05-21167,6729,9
48.Wim REYNDERS KAZM25-04-21306,602-05-21222,818-04-21197,2726,6
49.Joeri GERRITS LV01-05-21452,316-04-21144,803-04-21129,0726,1
50.Dimitri BERVOETS KACK16-04-21344,629-05-21222,701-05-21146,7714,0
51.Senna VAN DEN BOSCH KACK29-05-21407,213-04-21285,70,0692,9
52.Stijn VANDEN BOER ALB30-05-21273,008-04-21270,824-04-21141,9685,7
53.Danny DE WINTER VZP29-05-21318,808-06-21225,730-04-21115,8660,3
54.Luc LAMMERANT LUAC29-05-21445,101-05-21194,40,0639,5
55.Martijn EERDEKENS junior KACK02-05-21308,625-04-21174,601-05-21112,9596,1
56.Michiel VAN DEN BORNE KAC23-05-21211,501-05-21193,630-05-21186,3591,4
57.Nathan HILLAERT junior VZA12-06-21262,713-05-21163,330-05-21163,2589,2
58.André RUYMEN KVDW01-05-21238,129-05-21189,617-04-21157,0584,7
59.Nick FREMAU BZC24-04-21214,303-04-21206,723-05-21156,0577,0
60.Cedric BUSSCHOTS DAC29-05-21291,308-06-21261,10,0552,4
61.Pierre WAGEMANS VZA29-05-21302,930-05-21116,012-06-21114,3533,2
62.Sebastien MATHIEU KVDW29-05-21521,50,00,0521,5
63.Stefan BOVIN LUAC29-05-21393,030-05-21114,20,0507,2
64.Daan SPRUYT VZP17-04-21495,50,00,0495,5
65.Robbe CEUPPENS junior KACK29-05-21324,817-04-21156,40,0481,2
66.Remi VANDERHOYDONCK ALB29-05-21287,703-04-21190,40,0478,1
67.Jessie DE RIDDER KAC17-04-21180,001-05-21172,114-05-21115,3467,4
68.Paul HERMANS KAZM29-05-21251,916-04-21117,301-05-2198,0467,2
69.Jonas RAEYMAEKERS KAC13-05-21188,530-05-21133,612-06-21128,9451,0
70.Peter APPELTANS DAC29-05-21334,501-05-2162,524-04-2137,1434,1
71.Bernard BOTMAN VZP28-05-21226,312-06-21207,00,0433,3
72.Stephane VANDER VEKEN KFC07-05-21258,206-06-21168,90,0427,1
73.Pascal CUYLAERTS KAZM29-05-21234,206-06-21125,913-05-2159,8419,9
74.Kris VAN DAM BZC17-04-21318,123-05-21101,30,0419,4
75.Tim BAEYENS KACK03-04-21410,20,00,0410,2
76.Dominique WERQUIN KAC17-04-21153,014-05-21131,703-04-21113,3398,0
77.Danny VERHEYEN ALB17-04-21288,830-05-2173,40,0362,2
78.Johan LOUWET BZC29-05-21349,80,00,0349,8
79.Jan VANTOMME KAZM29-05-21340,90,00,0340,9
80.Thibo EVENS junior ALB29-05-21282,803-04-2155,30,0338,1
81.Simon BERX ALB01-05-21335,30,00,0335,3
82.Ruben MICHAUX KVDW17-04-21322,20,00,0322,2
83.Mattijs CUPPENS KVDW29-05-21312,20,00,0312,2
84.Robbe VAN BRANDT junior KAC13-05-21137,003-04-21103,014-05-2168,4308,4
85.Bert CLEYNEN LZC29-05-21305,40,00,0305,4
86.Robert VAN HEEL LV17-04-21300,20,00,0300,2
87.Michiel HERMAN LUAC17-04-21272,80,00,0272,8
88.Erik DE VOS KFC29-05-21261,70,00,0261,7
89.Stijn JANSEN KACK17-04-21248,00,00,0248,0
90.Joachim LEROY DAC29-05-21240,50,00,0240,5
91.Patrick ALBERT LV29-05-21235,90,00,0235,9
92.Dirk PEETERS LV17-04-21231,80,00,0231,8
93.Hugo MERTENS ALB13-05-21162,314-05-2158,90,0221,2
94.Peter BERTELS BZC01-05-21220,00,00,0220,0
95.Fernand GEUENS KACK29-05-21217,80,00,0217,8
96.Wiet VAN HOUT KACK11-06-21144,602-04-2148,70,0193,3
97.Hartmut KOELMAN LUAC29-05-21190,30,00,0190,3
98.Frank SCHOETERS LUAC02-05-21103,317-04-2180,013-06-210,0183,3
99.Jeroen DE VRIENDT junior KAZM07-03-21174,60,00,0174,6
100.Walter GEENEN KAC25-04-21170,70,00,0170,7
101.Sinne VAN HERCK KAZM29-05-21165,30,00,0165,3
102.Carsten WEISE KAZM13-04-21159,60,00,0159,6
103.Werner VAN DEN BROECK KAZM01-05-21158,40,00,0158,4
104.Sam CUYVERS junior KVDW17-04-21150,40,00,0150,4
105.Tom VAN DEN EYNDE KACK01-05-21145,50,00,0145,5
106.Bram DE MAN BZC25-04-2169,730-05-2166,30,0136,0
107.Daniel GOYVAERTS DAC29-05-21132,80,00,0132,8
108.Rudi COOMANS KVDW17-04-21106,60,00,0106,6
109.Dirk VERHAEREN LUAC03-04-2166,607-03-2132,10,098,7
110.Bert MATTHYS KAC17-04-2164,70,00,064,7
111.Helena WUYTS junior KAC29-05-2125,429-05-210,00,025,4

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs