CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

CHARRON BETA België VVall 2021

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 27-09-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Ward GYSEMANS KACK31-05-21775,022-04-21607,207-05-21589,41971,6
2.Jeroen JENNEN KACK08-06-21672,317-04-21558,029-05-21519,01749,3
3.Bert VAN EYKEN DAC29-05-21741,017-04-21508,516-06-21441,71691,2
4.Wim AKKERMANS KACK22-04-21591,307-05-21569,729-05-21516,31677,3
5.Pieter DAEMS KACK29-05-21533,017-04-21521,413-04-21519,61574,0
6.Daan SPRUYT VZP29-05-21516,222-07-21509,117-04-21495,51520,8
7.Ruben SNYERS KACK29-05-21517,621-07-21496,403-04-21383,81397,8
8.Guy TEEUWEN KAZM29-05-21555,117-04-21413,801-05-21392,31361,2
9.Thomas DE BRUYN BZC29-05-21482,006-06-21449,301-05-21403,91335,2
10.Vital TIMMERMAN LV29-05-21468,422-04-21431,125-04-21400,91300,4
11.Tom CONINGS ALB29-05-21530,209-06-21459,508-04-21296,61286,3
12.Pieter LIEVENS VZP13-04-21467,517-04-21414,727-03-21402,11284,3
13.Jelle VANDEBEECK BZC29-05-21458,417-04-21421,312-06-21389,21268,9
14.Frédéric DE GROOTE BZC29-05-21487,917-04-21427,412-06-21337,21252,5
15.Bart LEYSEN KAC29-05-21536,812-06-21399,001-05-21303,91239,7
16.Theo STOCKMANS KVDW29-05-21537,617-04-21428,201-05-21263,01228,8
17.Steven THIELEMANS DAC29-05-21525,402-05-21406,717-04-21295,61227,7
18.Geert DE PALMENAER VZP29-05-21460,512-06-21395,717-04-21363,21219,4
19.Jarno VEIRMAN junior VZP16-09-01534,517-04-21357,513-04-21312,01204,0
20.Bert Sr. SCHMELZER KACK29-05-21448,814-08-21413,713-06-21328,21190,7
21.Hugo JANSEN KAC29-05-21461,303-04-21370,617-04-21353,41185,3
22.Hans GIJRATH LV13-04-21471,103-04-21387,924-04-21308,61167,6
23.Niel DEIJGERS DAC29-05-21677,412-06-21276,318-04-21194,71148,4
24.Benjamin HEYLEN ALB29-05-21578,616-04-21302,408-04-21263,11144,1
25.Dries VAN GESTEL KAC29-05-21542,317-04-21294,303-04-21252,81089,4
26.Michiel HAEMELS junior ALB29-05-21469,717-04-21349,403-04-21239,91059,0
27.Luc VAN CAMP KAC29-05-21430,230-05-21343,613-06-21279,11052,9
28.Marcel GERITS LV29-05-21470,803-04-21288,113-04-21285,01043,9
29.Albert MOORS LV29-05-21469,913-04-21295,417-04-21271,21036,5
30.Koen VANDERPUTTEN VZP17-04-21447,425-04-21314,104-09-21271,91033,4
31.Jan-Bart VAN ERCK KAZM25-04-21492,714-08-21333,521-08-21191,51017,7
32.Nick FREMAU BZC29-05-21499,128-05-21299,024-04-21214,31012,4
33.Tom SEGERS ALB26-06-21356,517-04-21350,011-07-21280,3986,8
34.Lieven DE BONTRIDDER LUAC01-05-21347,429-05-21346,817-04-21289,5983,7
35.Pavel CIOROGARIU ALB26-06-21363,403-04-21341,001-05-21275,7980,1
36.Dennis HUYBRECKX KACK29-05-21518,228-05-21297,023-05-21150,7965,9
37.Luc LAMMERANT LUAC29-05-21445,122-07-21322,101-05-21194,4961,6
38.Martijn EERDEKENS junior KACK21-07-21339,612-06-21310,802-05-21308,6959,0
39.Bert Jr. SCHMELZER KACK29-05-21509,928-05-21316,123-05-21128,6954,6
40.Eddy DE CONINCK KAC17-04-21375,901-05-21306,130-05-21251,2933,2
41.Rik VANDEN BOER ALB01-05-21322,508-04-21307,517-04-21297,7927,7
42.Peter BERTELS BZC29-05-21470,628-05-21235,701-05-21220,0926,3
43.Michiel DE BOCK KFC16-06-21312,413-04-21306,629-05-21304,9923,9
44.Koen PEETERS DAC17-04-21370,001-05-21297,924-04-21232,1900,0
45.Dirk ROGGEMAN KFC13-04-21320,302-05-21302,216-06-21269,7892,2
46.Bob EVERAERT VZP29-05-21525,728-05-21185,506-06-21162,9874,1
47.Senna VAN DEN BOSCH KACK29-05-21407,213-04-21285,721-07-21161,6854,5
48.Christiaan BIELEN KACK26-02-21286,718-07-21284,407-03-21283,0854,1
49.Bernard BOTMAN VZP29-05-21419,428-05-21226,312-06-21207,0852,7
50.Thomas VAN ERCK KAZM13-04-21534,224-04-21306,70,0840,9
51.Glenn HOSTENS junior KVDW29-05-21433,302-05-21292,801-05-21113,5839,6
52.Stefan BOVIN LUAC29-05-21393,020-06-21268,913-06-21168,1830,0
53.Tijl SCHMELZER KACK29-05-21495,228-05-21313,40,0808,6
54.Wilfried JANSSENS ALB29-05-21322,103-04-21266,517-04-21217,6806,2
55.Ivo DE SCHEPPER KAC29-05-21315,316-04-21274,601-05-21191,5781,4
56.Sebastiaan DURT junior KAZM29-05-21412,503-04-21185,107-03-21177,3774,9
57.Timothy WERQUIN junior KAC29-05-21355,501-05-21206,813-05-21167,6729,9
58.Wim REYNDERS KAZM25-04-21306,602-05-21222,818-04-21197,2726,6
59.Joeri GERRITS LV01-05-21452,316-04-21144,803-04-21129,0726,1
60.Dimitri BERVOETS KACK16-04-21344,629-05-21222,701-05-21146,7714,0
61.Stijn VANDEN BOER ALB30-05-21273,008-04-21270,824-04-21141,9685,7
62.Robbe VAN BRANDT junior KAC29-05-21386,114-08-21155,713-05-21137,0678,8
63.Danny DE WINTER VZP29-05-21318,808-06-21225,730-04-21115,8660,3
64.Luc BEERTS DAC29-05-21615,50,00,0615,5
65.Pierre WAGEMANS VZA29-05-21302,922-07-21170,623-07-21129,9603,4
66.Robbe CEUPPENS junior KACK29-05-21324,817-04-21156,420-06-21113,1594,3
67.Michiel VAN DEN BORNE KAC23-05-21211,501-05-21193,630-05-21186,3591,4
68.Nathan HILLAERT junior KAC12-06-21262,713-05-21163,330-05-21163,2589,2
69.André RUYMEN KVDW01-05-21238,129-05-21189,617-04-21157,0584,7
70.Cedric BUSSCHOTS DAC29-05-21291,308-06-21261,10,0552,4
71.Sebastien MATHIEU KVDW29-05-21521,50,00,0521,5
72.Werner VAN DEN BROECK KAZM14-08-21210,001-05-21158,411-07-21151,1519,5
73.Lode VOS ALB29-05-21479,60,00,0479,6
74.Remi VANDERHOYDONCK ALB29-05-21287,703-04-21190,40,0478,1
75.Peter APPELTANS DAC29-05-21334,521-08-2177,501-05-2162,5474,5
76.Jessie DE RIDDER KAC17-04-21180,001-05-21172,114-05-21115,3467,4
77.Paul HERMANS KAZM29-05-21251,916-04-21117,301-05-2198,0467,2
78.Jonas RAEYMAEKERS KAC13-05-21188,530-05-21133,612-06-21128,9451,0
79.Danny VERHEYEN ALB17-04-21288,830-05-2173,411-07-2170,3432,5
80.Stephane VANDER VEKEN KFC07-05-21258,206-06-21168,90,0427,1
81.Pascal CUYLAERTS KAZM29-05-21234,206-06-21125,913-05-2159,8419,9
82.Kris VAN DAM BZC17-04-21318,123-05-21101,30,0419,4
83.Tim BAEYENS KACK03-04-21410,20,00,0410,2
84.Dominique WERQUIN KAC17-04-21153,014-05-21131,703-04-21113,3398,0
85.Frank SCHOETERS LUAC14-08-21157,420-06-21125,321-08-21109,8392,5
86.Walter GEENEN KAC21-07-21180,525-04-21170,70,0351,2
87.Johan LOUWET BZC29-05-21349,80,00,0349,8
88.Jan VANTOMME KAZM29-05-21340,90,00,0340,9
89.Thibo EVENS junior ALB29-05-21282,803-04-2155,30,0338,1
90.Simon BERX ALB01-05-21335,30,00,0335,3
91.Ruben MICHAUX KVDW17-04-21322,20,00,0322,2
92.David JANSSEN KACK18-07-21214,420-06-2198,60,0313,0
93.Mattijs CUPPENS KVDW29-05-21312,20,00,0312,2
94.Bert CLEYNEN LZC29-05-21305,40,00,0305,4
95.Robert VAN HEEL LV17-04-21300,20,00,0300,2
96.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM21-07-21178,022-07-21103,40,0281,4
97.Michiel HERMAN LUAC17-04-21272,80,00,0272,8
98.Rudi COOMANS KVDW15-08-21119,317-04-21106,620-06-2144,3270,2
99.Joris VANDERPUTTEN VZP05-09-21265,40,00,0265,4
100.Erik DE VOS KFC29-05-21261,70,00,0261,7
101.Stijn JANSEN KACK17-04-21248,00,00,0248,0
102.Joachim LEROY DAC29-05-21240,50,00,0240,5
103.Patrick ALBERT LV29-05-21235,90,00,0235,9
104.Dirk PEETERS LV17-04-21231,80,00,0231,8
105.Hugo MERTENS ALB13-05-21162,314-05-2158,90,0221,2
106.Fernand GEUENS KACK29-05-21217,80,00,0217,8
107.Wiet VAN HOUT KACK11-06-21144,602-04-2148,70,0193,3
108.Hartmut KOELMAN LUAC29-05-21190,30,00,0190,3
109.Jeroen DE VRIENDT junior KAZM07-03-21174,60,00,0174,6
110.Sinne VAN HERCK KAZM29-05-21165,30,00,0165,3
111.Carsten WEISE KAZM13-04-21159,60,00,0159,6
112.Sam CUYVERS junior KVDW17-04-21150,40,00,0150,4
113.Tom VAN DEN EYNDE KACK01-05-21145,50,00,0145,5
114.Bram DE MAN BZC25-04-2169,730-05-2166,30,0136,0
115.Daniel GOYVAERTS DAC29-05-21132,80,00,0132,8
116.Eric PAUWELS LV26-06-2176,326-06-2151,80,0128,1
117.Dirk VERHAEREN LUAC03-04-2166,607-03-2132,10,098,7
118.Bert MATTHYS KAC17-04-2164,70,00,064,7
119.Evi VAN NECHEL DAC14-08-2160,50,00,060,5
120.Kenny MOTTE DAC14-08-2159,40,00,059,4
121.Helena WUYTS junior KAC29-05-2125,429-05-210,00,025,4

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs