CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

CHARRON BETA België OP+WW 2021

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 28-06-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN KACK08-06-21620,229-05-21488,701-05-21283,91392,8
2.Vital TIMMERMAN LV29-05-21455,722-04-21410,025-04-21353,21218,9
3.Geert DE PALMENAER VZP29-05-21412,712-06-21386,417-04-21344,01143,1
4.Hugo JANSEN KAC29-05-21452,903-04-21319,017-04-21318,31090,2
5.Frédéric DE GROOTE BZC29-05-21423,617-04-21421,728-05-21231,11076,4
6.Wim AKKERMANS KACK29-05-21465,901-05-21283,924-04-21211,4961,2
7.Ruben SNYERS KACK29-05-21471,428-05-21285,721-08-21192,0949,1
8.Daan SPRUYT VZP29-05-21472,417-04-21458,20,0930,6
9.Nick FREMAU BZC29-05-21458,328-05-21257,524-04-21211,4927,2
10.Bart LEYSEN KAC29-05-21468,601-05-21250,025-04-21178,5897,1
11.Pieter DAEMS KACK29-05-21495,828-05-21257,613-05-21139,1892,5
12.Dennis HUYBRECKX KACK29-05-21487,928-05-21257,623-05-21131,3876,8
13.Jelle VANDEBEECK BZC29-05-21402,324-04-21213,528-05-21211,7827,5
14.Bert Sr. SCHMELZER KACK29-05-21401,828-05-21276,023-05-21143,3821,1
15.Thomas DE BRUYN BZC29-05-21419,228-05-21217,813-05-21176,0813,0
16.Bert Jr. SCHMELZER KACK29-05-21468,728-05-21308,30,0777,0
17.Jan-Bart VAN ERCK KAZM25-04-21480,129-05-21168,516-04-21114,3762,9
18.Tijl SCHMELZER KACK29-05-21461,228-05-21273,70,0734,9
19.Benjamin HEYLEN ALB29-05-21569,513-05-21141,50,0711,0
20.Peter BERTELS BZC29-05-21407,428-05-21202,528-08-2199,2709,1
21.Luc VAN CAMP KAC30-05-21305,323-05-21196,025-04-21181,8683,1
22.Wim REYNDERS KAZM25-04-21298,218-04-21172,324-04-21165,2635,7
23.Tom SEGERS ALB26-06-21326,017-04-21302,60,0628,6
24.Robbe VAN BRANDT junior KAC29-05-21370,414-08-21131,113-05-21125,4626,9
25.Bernard BOTMAN VZP29-05-21363,728-05-21217,80,0581,5
26.Rik VANDEN BOER ALB17-04-21293,101-05-21283,90,0577,0
27.Timothy WERQUIN junior KAC29-05-21345,513-05-21151,728-08-2172,9570,1
28.Guy TEEUWEN KAZM29-05-21546,00,00,0546,0
29.Eddy DE CONINCK KAC30-05-21241,713-05-21159,525-04-21126,4527,6
30.Bob EVERAERT VZP29-05-21518,60,00,0518,6
31.Sebastiaan DURT junior KAZM29-05-21405,222-07-2192,20,0497,4
32.Dirk ROGGEMAN KFC13-04-21292,620-07-21196,30,0488,9
33.Michiel VAN DEN BORNE KAC23-05-21178,901-05-21155,513-05-21152,1486,5
34.Sebastien MATHIEU KVDW29-05-21463,60,00,0463,6
35.Michiel HAEMELS junior ALB29-05-21381,523-05-2164,40,0445,9
36.Theo STOCKMANS KVDW29-05-21435,818-09-213,118-09-212,5441,4
37.Joeri GERRITS LV01-05-21438,20,00,0438,2
38.Nathan HILLAERT junior KAC13-05-21150,130-05-21141,223-05-21109,3400,6
39.Luc LAMMERANT LUAC29-05-21373,10,00,0373,1
40.Martijn EERDEKENS junior KACK21-07-21332,20,00,0332,2
41.Jonas RAEYMAEKERS KAC13-05-21145,312-06-21120,217-04-2166,3331,8
42.Tom CONINGS ALB13-05-21150,728-08-2193,723-05-2167,4311,8
43.Wilfried JANSSENS ALB29-05-21311,60,00,0311,6
44.Ruben MICHAUX KVDW17-04-21306,80,00,0306,8
45.Kris VAN DAM BZC17-04-21303,40,00,0303,4
46.Mattijs CUPPENS KVDW29-05-21299,70,00,0299,7
47.Michiel DE BOCK KFC16-06-21296,00,00,0296,0
48.André RUYMEN KVDW29-05-21183,119-09-21100,90,0284,0
49.Jan VANTOMME KAZM29-05-21283,00,00,0283,0
50.Simon BERX ALB01-05-21276,20,00,0276,2
51.Marcel GERITS LV03-04-21275,00,00,0275,0
52.Koen PEETERS DAC01-05-21273,30,00,0273,3
53.Paul HERMANS KAZM29-05-21270,40,00,0270,4
54.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM21-07-21171,822-07-2187,10,0258,9
55.Thibo EVENS junior ALB29-05-21250,70,00,0250,7
56.Frank SCHOETERS LUAC14-08-21136,617-04-21108,413-06-213,9248,9
57.Stefan BOVIN LUAC20-06-21234,70,00,0234,7
58.Pascal CUYLAERTS KAZM29-05-21221,30,00,0221,3
59.Hugo MERTENS ALB13-05-21146,614-05-2148,40,0195,0
60.Pieter LIEVENS VZP08-04-21192,80,00,0192,8
61.Dries VAN GESTEL KAC25-04-21176,80,00,0176,8
62.Dominique WERQUIN KAC03-04-21108,206-06-2165,50,0173,7
63.Walter GEENEN KAC25-04-21166,40,00,0166,4
64.Stephane VANDER VEKEN KFC06-06-21152,30,00,0152,3
65.Robbe CEUPPENS junior KACK17-04-21147,50,00,0147,5
66.Helena WUYTS junior KAC29-05-2190,729-05-2155,20,0145,9
67.Rudi COOMANS KVDW17-04-2198,10,00,098,1
68.Jessie DE RIDDER KAC14-05-2195,20,00,095,2
69.Ivo DE SCHEPPER KAC21-07-2184,80,00,084,8

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs