CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

CHARRON BETA België OP+WW 2021

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 16-06-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN KACK08-06-21620,229-05-21543,001-05-21283,91447,1
2.Vital TIMMERMAN LV29-05-21455,722-04-21410,025-04-21353,21218,9
3.Geert DE PALMENAER VZP29-05-21458,612-06-21386,417-04-21344,01189,0
4.Frédéric DE GROOTE BZC29-05-21470,717-04-21421,714-05-21248,61141,0
5.Hugo JANSEN KAC29-05-21452,903-04-21319,017-04-21318,31090,2
6.Wim AKKERMANS KACK29-05-21517,601-05-21283,924-04-21211,41012,9
7.Pieter DAEMS KACK29-05-21550,928-05-21286,313-05-21154,5991,7
8.Dennis HUYBRECKX KACK29-05-21542,228-05-21286,323-05-21145,9974,4
9.Ruben SNYERS KACK29-05-21523,828-05-21317,423-05-2188,8930,0
10.Bert Sr. SCHMELZER KACK29-05-21446,428-05-21306,723-05-21159,2912,3
11.Bart LEYSEN KAC29-05-21468,601-05-21250,025-04-21178,5897,1
12.Thomas DE BRUYN BZC29-05-21465,828-05-21217,813-05-21195,5879,1
13.Jelle VANDEBEECK BZC29-05-21447,024-04-21213,528-05-21211,7872,2
14.Jan-Bart VAN ERCK KAZM25-04-21480,129-05-21168,516-04-21114,3762,9
15.Benjamin HEYLEN ALB29-05-21569,513-05-21157,20,0726,7
16.Luc VAN CAMP KAC30-05-21305,323-05-21217,825-04-21181,8704,9
17.Wim REYNDERS KAZM25-04-21298,218-04-21172,324-04-21165,2635,7
18.Rik VANDEN BOER ALB17-04-21293,101-05-21283,90,0577,0
19.Guy TEEUWEN KAZM29-05-21546,00,00,0546,0
20.Eddy DE CONINCK KAC30-05-21241,713-05-21177,325-04-21126,4545,4
21.Bob EVERAERT VZP29-05-21518,60,00,0518,6
22.Michiel VAN DEN BORNE KAC23-05-21178,913-05-21169,001-05-21155,5503,4
23.Timothy WERQUIN junior KAC29-05-21345,513-05-21151,70,0497,2
24.Sebastien MATHIEU KVDW29-05-21463,60,00,0463,6
25.Daan SPRUYT VZP17-04-21458,20,00,0458,2
26.Michiel HAEMELS junior ALB29-05-21381,523-05-2171,50,0453,0
27.Joeri GERRITS LV01-05-21438,20,00,0438,2
28.Theo STOCKMANS KVDW29-05-21435,80,00,0435,8
29.Nathan HILLAERT junior VZA13-05-21150,130-05-21141,223-05-21121,4412,7
30.Sebastiaan DURT junior KAZM29-05-21405,20,00,0405,2
31.Nick FREMAU BZC24-04-21211,423-05-21180,60,0392,0
32.Luc LAMMERANT LUAC29-05-21373,10,00,0373,1
33.Jonas RAEYMAEKERS KAC13-05-21161,512-06-21120,217-04-2166,3348,0
34.Wilfried JANSSENS ALB29-05-21311,60,00,0311,6
35.Ruben MICHAUX KVDW17-04-21306,80,00,0306,8
36.Kris VAN DAM BZC17-04-21303,40,00,0303,4
37.Tom SEGERS ALB17-04-21302,60,00,0302,6
38.Mattijs CUPPENS KVDW29-05-21299,70,00,0299,7
39.Dirk ROGGEMAN KFC13-04-21292,60,00,0292,6
40.Jan VANTOMME KAZM29-05-21283,00,00,0283,0
41.Simon BERX ALB01-05-21276,20,00,0276,2
42.Marcel GERITS LV03-04-21275,00,00,0275,0
43.Koen PEETERS DAC01-05-21273,30,00,0273,3
44.Paul HERMANS KAZM29-05-21270,40,00,0270,4
45.Tom CONINGS ALB13-05-21167,423-05-2174,816-05-2127,9270,1
46.Thibo EVENS junior ALB29-05-21250,70,00,0250,7
47.Pascal CUYLAERTS KAZM29-05-21221,30,00,0221,3
48.Bernard BOTMAN VZP28-05-21217,80,00,0217,8
49.Hugo MERTENS ALB13-05-21162,914-05-2153,80,0216,7
50.Pieter LIEVENS VZP08-04-21192,80,00,0192,8
51.André RUYMEN KVDW29-05-21183,10,00,0183,1
52.Dries VAN GESTEL KAC25-04-21176,80,00,0176,8
53.Dominique WERQUIN KAC03-04-21108,206-06-2165,50,0173,7
54.Walter GEENEN KAC25-04-21166,40,00,0166,4
55.Stephane VANDER VEKEN KFC06-06-21152,30,00,0152,3
56.Robbe CEUPPENS junior KACK17-04-21147,50,00,0147,5
57.Helena WUYTS junior KAC29-05-2190,729-05-2155,20,0145,9
58.Robbe VAN BRANDT junior KAC13-05-21125,40,00,0125,4
59.Frank SCHOETERS LUAC17-04-21108,413-06-213,90,0112,3
60.Rudi COOMANS KVDW17-04-2198,10,00,098,1
61.Jessie DE RIDDER KAC14-05-2195,20,00,095,2

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs