CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

Klassement ALB

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

STANDAARDKLASSE ALB - 2020

(TUSSENSTAND OP: 28-09-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tom CONINGS ALB21-07-203496,311-07-202417,429-07-202162,68076,3
2.Stijn VANDEN BOER ALB21-07-203473,112-07-202725,920-06-201767,87966,8
3.Tom SEGERS ALB07-08-202619,708-08-202615,903-08-201592,76828,3
4.Rik VANDEN BOER ALB11-07-202416,329-07-202249,622-06-201523,76189,6
5.Wilfried JANSSENS ALB20-06-20704,608-08-20677,700-00-000,01382,3
6.Danny VERHEYEN ALB12-07-20948,100-00-000,000-00-000,0948,1
7.Tom SEGERS ALB12-09-20909,600-00-000,000-00-000,0909,6

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs