CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

Klassement ALB

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

MOTORKLASSE ALB - 2020

(TUSSENSTAND OP: 28-09-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Lode VOS ALB12-07-202136,421-07-202004,920-06-201805,65946,9
2.Hugo MERTENS ALB21-07-203379,304-08-201836,800-00-000,05216,1
3.Rik VANDEN BOER ALB12-07-202667,720-06-201652,600-00-000,04320,3
4.Ken EVENS ALB12-07-202641,412-09-20140,700-00-000,02782,1
5.Benjamin HEYLEN ALB29-07-20918,920-07-20851,900-00-000,01770,8
6.Tom CONINGS ALB30-07-20768,900-00-000,000-00-000,0768,9
7.Danny VERHEYEN ALB18-07-20549,900-00-000,000-00-000,0549,9
8.Wilfried JANSSENS ALB04-08-20274,622-07-20243,200-00-000,0517,8

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs