CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

DRIEHOEK.CHARRON 2020

Driehoek.Charron is een klassement gebaseerd op de FAI driehoeksafstand behaald tijdens een proef gevlogen vanuit België. De driehoeksafstand wordt gecorrigeerd voor de handicapfactor. De score is de resulterende gehandicapte afstand..

Klassement voor BUITENLAND -- Overschakelen naar klassement België

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert Jr. SCHMELZER KACK851,1660,4454,51966,0
2.Bert VAN EYKEN DAC574,9549,9547,51672,3
3.Niel DEIJGERS DAC571,9538,5480,91591,3
4.Bert Sr. SCHMELZER KACK515,3431,5425,91372,7
5.Daan SPRUYT VZP453,9442,9441,71338,5
6.Dennis HUYBRECKX KACK411,5388,8386,91187,2
7.Tom SEGERS ALB493,4298,9250,01042,3
8.Jaromir SIMUNEK KVDW398,1347,1267,91013,1
9.Luc LAMMERANT LUAC421,7265,9239,1926,7
10.Michiel DE BOCK KFC329,2310,3265,4904,9
11.Nick FREMAU BZC395,3263,0228,4886,7
12.Guy TEEUWEN KAZM426,8242,7169,0838,5
13.Bart LEYSEN KAC414,0245,1163,0822,1
14.Pieter DAEMS junior KACK266,8262,0257,9786,7
15.Jelle VANDEBEECK BZC309,7266,6208,2784,5
16.Hugo JANSEN KAC436,1209,9131,3777,3
17.Erik DE VOS KFC368,2233,6162,7764,5
18.Frédéric DE GROOTE BZC370,0196,6175,8742,4
19.Dirk ROGGEMAN KFC337,2188,2181,1706,5
20.Tijl SCHMELZER KACK328,2261,382,9672,4
21.Ward GYSEMANS KACK261,3200,7186,4648,4
22.Thomas DE BRUYN BZC300,2234,098,1632,3
23.Stefan BOVIN LUAC303,2207,6110,9621,7
24.Johan LOUWET BZC380,2126,5114,9621,6
25.Albert MOORS LV240,0199,3181,8621,1
26.Koen PEETERS DAC478,3128,40,0606,7
27.Stephane VANDER VEKEN KFC228,9193,3183,2605,4
28.Wim REYNDERS KAZM212,9192,6190,8596,3
29.Marcel GERITS LV205,6194,6176,2576,4
30.Dries VAN GESTEL KAC206,8193,9172,6573,3
31.Theo STOCKMANS KVDW203,7182,6172,5558,8
32.Mattijs CUPPENS KVDW315,2217,40,0532,6
33.Geert DE PALMENAER VZP226,8146,8137,7511,3
34.Johan VANHOYLAND KVDW241,9187,980,0509,8
35.Hans GIJRATH LV474,50,00,0474,5
36.Bart HUYGEN KVDW158,3153,1151,7463,1
37.Michiel HERMAN LUAC313,584,161,4459,0
38.Frank DEMEULENAERE KAZM163,5132,8121,5417,8
39.Alexander PRINSIER LUAC279,593,60,0373,1
40.Wim AKKERMANS KACK176,4131,663,3371,3
41.Steven THIELEMANS DAC271,682,50,0354,1
42.Jörgen NUYTS KVDW201,8149,40,0351,2
43.Jan DIELENS KACK125,9115,566,8308,2
44.Carsten WEISE KAZM294,70,00,0294,7
45.Jessie DE RIDDER KAC118,082,868,8269,6
46.Tim DE VOS LUAC258,70,00,0258,7
47.Frank SCHOETERS LUAC166,781,90,0248,6
48.Remi VANDERHOYDONCK ALB220,30,00,0220,3
49.Jozef SZEKER DAC198,20,00,0198,2
50.Jan-Bart VAN ERCK KAZM196,00,00,0196,0
51.Thomas WIELFAERT LUAC82,371,40,0153,7
52.Sam CUYVERS junior KVDW146,20,00,0146,2
53.Jelle HILLEN ALB77,863,90,0141,7
54.Senna VAN DEN BOSCH junior KACK132,70,00,0132,7
55.Koen CROMBEZ DAC117,20,00,0117,2
56.Pieter CUSTERS DAC110,30,00,0110,3
57.Bertho BALLET LUAC106,90,00,0106,9
58.Michael KLOFAC LZC101,60,00,0101,6
59.Bertrand DEWIT LUAC87,30,00,087,3
60.Eric PAUWELS LV78,70,00,078,7
61.Mark VANAUTGAERDEN LUAC77,00,00,077,0
62.Griet FRANCART KVDW73,40,00,073,4
63.Koen BIESMANS LZC66,90,00,066,9
64.Yves RUYMEN KVDW56,70,00,056,7

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs