CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

DRIEHOEK.CHARRON 2020

Driehoek.Charron is een klassement gebaseerd op de FAI driehoeksafstand behaald tijdens een proef gevlogen vanuit België. De driehoeksafstand wordt gecorrigeerd voor de handicapfactor. De score is de resulterende gehandicapte afstand..

Klassement voor BELGIE -- Overschakelen naar klassement buitenland

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN KACK759,2454,8443,71657,7
2.Pieter LIEVENS VZP602,7509,3438,11550,1
3.Daan SPRUYT VZP624,9534,9361,11520,9
4.Jozef KELL KACK780,9338,3312,71431,9
5.Geert DE PALMENAER VZP474,2370,5318,91163,6
6.Koen VANDERPUTTEN VZP639,0495,60,01134,6
7.Pieter DAEMS junior KACK439,7384,3302,91126,9
8.Rik VANDEN BOER ALB485,2374,3260,31119,8
9.Hans GIJRATH LV394,7373,1321,91089,7
10.Ward GYSEMANS KACK518,5298,0258,81075,3
11.Tom CONINGS ALB477,3326,6258,11062,0
12.Thomas DE BRUYN BZC569,8326,497,2993,4
13.Stijn VANDEN BOER ALB376,6334,7231,6942,9
14.Nick FREMAU BZC355,0313,3242,5910,8
15.Peter BERTELS BZC373,5311,8218,9904,2
16.Tijl SCHMELZER KACK389,3281,8200,2871,3
17.Michiel DE BOCK KFC350,8268,1239,6858,5
18.Simon BERX ALB521,8333,50,0855,3
19.Hugo MERTENS ALB556,3295,00,0851,3
20.Benjamin HEYLEN ALB330,9327,4117,0775,3
21.Christiaan BIELEN KACK393,1210,4164,1767,6
22.Joris VANDERPUTTEN VZP439,0244,676,2759,8
23.Niel DEIJGERS DAC449,9148,7142,0740,6
24.Bert Sr. SCHMELZER KACK275,4248,0206,9730,3
25.Wim AKKERMANS KACK483,3242,20,0725,5
26.Hugo JANSEN KAC321,3209,4186,8717,5
27.Dries VAN GESTEL KAC323,7224,4112,8660,9
28.Lode VOS ALB310,0216,0103,7629,7
29.Bernard BOTMAN VZP278,2212,7129,2620,1
30.Bart LEYSEN KAC216,2205,9139,1561,2
31.Frédéric DE GROOTE BZC318,3222,40,0540,7
32.Ruben MICHAUX KVDW254,8165,3110,5530,6
33.Glenn HOSTENS junior KVDW255,3188,182,6526,0
34.Martijn EERDEKENS junior LZC281,2137,693,0511,8
35.Albert MOORS LV218,4180,7100,3499,4
36.Jarno VEIRMAN junior VZP266,5116,7113,6496,8
37.Yves RUYMEN KVDW223,3139,3123,8486,4
38.Dirk ROGGEMAN KFC165,9151,5140,9458,3
39.André RUYMEN KVDW171,8163,3103,7438,8
40.Jelle VANDEBEECK BZC309,2114,40,0423,6
41.Stefan BOVIN LUAC235,3124,357,5417,1
42.Ivo DE SCHEPPER KAC197,7146,456,3400,4
43.Guy TEEUWEN KAZM293,5101,10,0394,6
44.Bert VAN EYKEN DAC369,40,00,0369,4
45.Vital TIMMERMAN LV215,877,071,8364,6
46.Senna VAN DEN BOSCH junior KACK260,793,80,0354,5
47.Tom SEGERS ALB139,0104,4103,2346,6
48.Sebastien MATHIEU KVDW154,499,990,9345,2
49.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC227,1117,50,0344,6
50.Thomas VAN ERCK KAZM338,60,00,0338,6
51.Ken EVENS ALB334,30,00,0334,3
52.Patrick ALBERT LV178,8149,60,0328,4
53.Johan LOUWET BZC327,00,00,0327,0
54.Theo STOCKMANS KVDW110,5108,4104,2323,1
55.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM115,397,382,7295,3
56.Steven THIELEMANS DAC153,3133,60,0286,9
57.Werner VAN DEN BROECK KAZM137,178,858,6274,5
58.Sebastiaan DURT junior KAZM156,897,50,0254,3
59.Bram DE MAN BZC158,087,30,0245,3
60.Walter GEENEN KAC245,20,00,0245,2
61.Jan VERCAMMEN KAZM245,00,00,0245,0
62.Fernand GEUENS KACK128,7112,80,0241,5
63.Wilfried JANSSENS ALB112,7107,60,0220,3
64.Dirk PEETERS LV109,5104,80,0214,3
65.Danny VERHEYEN ALB112,595,10,0207,6
66.Joeri GERRITS LV205,20,00,0205,2
67.Jan DIELENS KACK201,70,00,0201,7
68.Timothy WERQUIN junior KAC72,364,661,0197,9
69.Luc LAMMERANT LUAC116,177,80,0193,9
70.Wim REYNDERS KAZM91,690,20,0181,8
71.Eddy DE CONINCK KAC99,777,10,0176,8
72.Bart HUYGEN KVDW90,984,10,0175,0
73.Paul VAN DEN BORNE KAC170,80,00,0170,8
74.Tom GEEROMS VZP170,80,00,0170,8
75.Jan WAUMANS KVDW81,380,80,0162,1
76.Carl VERHOEST KAZM154,10,00,0154,1
77.Rudi COOMANS KVDW81,469,80,0151,2
78.Michiel HAEMELS junior ALB75,972,40,0148,3
79.Danny DE WINTER VZP119,00,00,0119,0
80.Koen PEETERS DAC116,00,00,0116,0
81.Frank SCHOETERS LUAC114,70,00,0114,7
82.Jan VANTOMME KAZM102,20,00,0102,2
83.Cedric BUSSCHOTS DAC98,60,00,098,6
84.Remi VANDERHOYDONCK ALB94,30,00,094,3
85.Griet FRANCART KVDW85,00,00,085,0
86.Carsten WEISE KAZM84,10,00,084,1
87.Paul HERMANS KAZM83,60,00,083,6
88.Peter APPELTANS DAC80,50,00,080,5
89.Pascal CUYLAERTS KAZM80,10,00,080,1
90.Dominique WERQUIN KAC76,80,00,076,8
91.Jan-Bart VAN ERCK KAZM76,60,00,076,6
92.Patrick DE MAESSCHALCK VZA67,90,00,067,9
93.Jessie DE RIDDER KAC66,40,00,066,4

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs