CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

CHARRON BETA België VV 2020

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 29-09-2020)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jozef KELL KACK21-07-20933,511-07-20706,722-06-20610,32250,5
2.Jeroen JENNEN KACK30-05-20701,622-06-20679,713-07-20588,51969,8
3.Pieter DAEMS junior KACK20-07-20753,122-06-20625,421-07-20547,11925,6
4.Rik VANDEN BOER ALB12-07-20666,911-07-20604,129-07-20562,41833,4
5.Hans GIJRATH LV21-07-20653,512-07-20638,529-07-20492,51784,5
6.Daan SPRUYT VZP12-07-20601,421-07-20584,122-06-20561,71747,2
7.Ward GYSEMANS KACK08-08-20680,210-09-20531,805-08-20522,61734,6
8.Thomas DE BRUYN BZC21-07-20749,311-07-20483,520-06-20396,01628,8
9.Tijl SCHMELZER KACK12-07-20842,422-06-20747,30,01589,7
10.Bert Sr. SCHMELZER KACK12-07-20708,330-05-20518,431-05-20342,91569,6
11.Tom CONINGS ALB11-07-20604,329-07-20540,722-06-20379,21524,2
12.Wim AKKERMANS KACK21-07-20813,912-07-20704,50,01518,4
13.Dries VAN GESTEL KAC20-06-20490,522-06-20480,030-05-20455,01425,5
14.Stijn VANDEN BOER ALB12-07-20681,520-06-20442,030-05-20257,31380,8
15.Theo STOCKMANS KVDW20-07-20497,518-07-20481,011-07-20393,31371,8
16.Bart LEYSEN KAC20-06-20529,530-05-20481,217-05-20343,71354,4
17.Stefan BOVIN LUAC12-07-20524,520-06-20476,730-05-20334,71335,9
18.Glenn HOSTENS junior KVDW21-07-20518,212-07-20439,817-05-20275,11233,1
19.Simon BERX ALB12-07-20692,031-05-20330,521-05-20209,01231,5
20.Sebastien MATHIEU KVDW29-07-20509,818-07-20372,311-07-20322,01204,1
21.Geert DE PALMENAER VZP22-06-20489,113-06-20356,431-05-20348,41193,9
22.Yves RUYMEN KVDW12-07-20442,630-05-20391,831-05-20335,41169,8
23.Ken EVENS ALB12-07-20660,330-05-20313,521-05-20193,91167,7
24.Jan-Bart VAN ERCK KAZM30-05-20461,008-08-20443,021-05-20247,31151,3
25.Nick FREMAU BZC22-06-20556,811-07-20383,207-06-20200,01140,0
26.Eddy DE CONINCK KAC12-07-20495,230-05-20315,820-06-20292,41103,4
27.Benjamin HEYLEN ALB12-07-20654,620-07-20213,020-06-20194,41062,0
28.Pieter LIEVENS VZP29-07-20530,612-07-20505,70,01036,3
29.Albert MOORS LV30-05-20363,204-08-20323,820-06-20313,21000,2
30.Dirk ROGGEMAN KFC30-05-20364,513-06-20322,817-05-20312,4999,7
31.Bart HUYGEN KVDW12-07-20540,517-05-20291,216-05-20160,0991,7
32.Senna VAN DEN BOSCH junior KACK21-07-20507,230-05-20322,111-07-20160,2989,5
33.Peter BERTELS BZC21-07-20611,820-06-20331,40,0943,2
34.André RUYMEN KVDW12-07-20394,631-05-20273,928-06-20273,0941,5
35.Joris VANDERPUTTEN VZP31-05-20437,028-06-20296,427-05-20174,9908,3
36.Martijn EERDEKENS junior LZC12-07-20450,421-07-20264,213-06-20162,4877,0
37.Hugo JANSEN KAC17-05-20331,513-06-20282,811-07-20250,8865,1
38.Ruben MICHAUX KVDW29-07-20461,111-07-20205,513-06-20141,6808,2
39.Jan VERCAMMEN KAZM12-07-20419,330-05-20203,217-05-20125,9748,4
40.Ivo DE SCHEPPER KAC30-05-20352,621-07-20229,423-05-20139,5721,5
41.Michiel DE BOCK KFC29-07-20388,514-06-20284,00,0672,5
42.Thomas VAN ERCK KAZM12-07-20650,20,00,0650,2
43.Luc LAMMERANT LUAC20-06-20391,121-06-20250,90,0642,0
44.Wilfried JANSSENS ALB30-05-20294,220-06-20176,108-08-20169,4639,7
45.Jelle VANDEBEECK BZC21-07-20633,20,00,0633,2
46.Ruben SNYERS KACK30-05-20618,00,00,0618,0
47.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM20-07-20282,121-07-20179,912-07-20154,5616,5
48.Frédéric DE GROOTE BZC20-06-20339,630-05-20262,60,0602,2
49.Guy TEEUWEN KAZM12-07-20558,60,00,0558,6
50.Koen VANDERPUTTEN VZP30-05-20548,00,00,0548,0
51.Rudi COOMANS KVDW20-07-20201,818-07-20199,131-05-20110,6511,5
52.Sebastiaan DURT junior KAZM20-06-20181,617-05-20174,711-07-20150,3506,6
53.Lode VOS ALB21-07-20501,20,00,0501,2
54.Jarno VEIRMAN junior VZP21-07-20322,812-07-20170,90,0493,7
55.Jan WAUMANS KVDW12-07-20178,418-07-20172,220-06-20134,7485,3
56.Niel DEIJGERS DAC13-06-20284,221-06-20199,10,0483,3
57.Hugo MERTENS ALB04-08-20459,20,00,0459,2
58.Jan DIELENS KACK20-06-20457,20,00,0457,2
59.Christiaan BIELEN KACK02-09-20454,90,00,0454,9
60.Patrick ALBERT LV12-07-20245,213-06-20190,10,0435,3
61.Fernand GEUENS KACK21-07-20211,520-07-20190,60,0402,1
62.Werner VAN DEN BROECK KAZM08-08-20311,805-09-2081,50,0393,3
63.Danny VERHEYEN ALB12-07-20237,018-07-20137,50,0374,5
64.Carl VERHOEST KAZM20-07-20359,90,00,0359,9
65.Peter VERHOEVEN KACK30-05-20323,80,00,0323,8
66.Paul VAN DEN BORNE KAC11-07-20310,40,00,0310,4
67.Pavel CIOROGARIU ALB31-05-20267,20,00,0267,2
68.Tom GEEROMS VZP20-07-20264,50,00,0264,5
69.Tom SEGERS ALB20-06-20264,10,00,0264,1
70.Theofiel LENS DAC31-05-20255,80,00,0255,8
71.Timothy WERQUIN junior KAC31-05-20101,920-06-2077,413-06-2075,6254,9
72.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC06-09-20252,30,00,0252,3
73.Bert MATTHYS KAC01-06-20232,90,00,0232,9
74.Bram DE MAN BZC12-07-20225,60,00,0225,6
75.Pascal CUYLAERTS KAZM21-07-20127,630-05-2098,00,0225,6
76.Steven THIELEMANS DAC30-05-20222,80,00,0222,8
77.Vital TIMMERMAN LV17-05-20212,60,00,0212,6
78.Danny DE WINTER VZP29-07-20204,90,00,0204,9
79.Wim REYNDERS KAZM18-07-20200,40,00,0200,4
80.Jean-Luc VANDEBEEK LZC12-07-20104,913-06-2095,30,0200,2
81.Mattijs CUPPENS KVDW11-07-20194,10,00,0194,1
82.Frank SCHOETERS LUAC20-06-20185,00,00,0185,0
83.Peter APPELTANS DAC20-06-20179,30,00,0179,3
84.Michiel HAEMELS junior ALB30-05-20171,70,00,0171,7
85.Stephane VANDER VEKEN KFC01-06-20160,40,00,0160,4
86.Griet FRANCART KVDW18-07-20159,00,00,0159,0
87.Jessie DE RIDDER KAC12-07-20155,90,00,0155,9
88.Bernard BOTMAN VZP18-07-20129,80,00,0129,8
89.Alexander PRINSIER LUAC08-08-20104,10,00,0104,1
90.Remi VANDERHOYDONCK ALB11-07-20103,80,00,0103,8
91.Olivier Van de Briel BZC07-06-20100,50,00,0100,5
92.Patrick DE MAESSCHALCK VZA04-08-2086,90,00,086,9
93.Carsten WEISE KAZM18-07-2079,50,00,079,5
94.Bert VAN EYKEN DAC17-05-2078,20,00,078,2
95.Bryan STINEKENS LZC29-07-2068,00,00,068,0
96.Filip MELIS KACK21-07-2062,10,00,062,1
97.Tars DERRE KACK29-07-2048,30,00,048,3
98.Sam CUYVERS junior KVDW24-05-2047,70,00,047,7

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs