CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

CHARRON BETA België VV 2020

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 14-07-2020)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN KACK30-05-20701,622-06-20679,713-07-20588,51969,8
2.Jozef KELL KACK11-07-20706,722-06-20610,331-05-20556,71873,7
3.Rik VANDEN BOER ALB12-07-20666,911-07-20604,120-06-20413,11684,1
4.Daan SPRUYT VZP12-07-20601,422-06-20561,731-05-20486,51649,6
5.Tijl SCHMELZER KACK12-07-20842,422-06-20747,30,01589,7
6.Bert Sr. SCHMELZER KACK12-07-20708,330-05-20518,431-05-20342,91569,6
7.Dries VAN GESTEL KAC20-06-20490,522-06-20480,030-05-20455,01425,5
8.Stijn VANDEN BOER ALB12-07-20681,520-06-20442,030-05-20257,31380,8
9.Bart LEYSEN KAC20-06-20529,530-05-20481,217-05-20343,71354,4
10.Tom CONINGS ALB11-07-20604,322-06-20379,231-05-20329,91313,4
11.Simon BERX ALB12-07-20692,031-05-20330,521-05-20209,01231,5
12.Hans GIJRATH LV12-07-20638,520-06-20368,513-06-20190,11197,1
13.Geert DE PALMENAER VZP22-06-20489,113-06-20356,431-05-20348,41193,9
14.Yves RUYMEN KVDW12-07-20442,630-05-20391,831-05-20335,41169,8
15.Ken EVENS ALB12-07-20660,330-05-20313,521-05-20193,91167,7
16.Nick FREMAU BZC22-06-20556,811-07-20383,207-06-20200,01140,0
17.Eddy DE CONINCK KAC12-07-20495,230-05-20315,820-06-20292,41103,4
18.Dirk ROGGEMAN KFC30-05-20364,513-06-20322,817-05-20312,4999,7
19.Bart HUYGEN KVDW12-07-20540,517-05-20291,216-05-20160,0991,7
20.Thomas DE BRUYN BZC11-07-20483,520-06-20396,007-06-20109,7989,2
21.Albert MOORS LV30-05-20363,220-06-20313,212-07-20284,5960,9
22.André RUYMEN KVDW12-07-20394,631-05-20273,928-06-20273,0941,5
23.Joris VANDERPUTTEN VZP31-05-20437,028-06-20296,427-05-20174,9908,3
24.Glenn HOSTENS junior KVDW12-07-20439,817-05-20275,111-07-20166,1881,0
25.Hugo JANSEN KAC17-05-20331,513-06-20282,811-07-20250,8865,1
26.Benjamin HEYLEN ALB12-07-20654,620-06-20194,40,0849,0
27.Theo STOCKMANS KVDW13-06-20281,928-06-20274,620-06-20256,3812,8
28.Stefan BOVIN LUAC20-06-20476,730-05-20334,70,0811,4
29.Pieter DAEMS junior KACK22-06-20625,407-03-20142,20,0767,6
30.Jan-Bart VAN ERCK KAZM30-05-20461,021-05-20247,30,0708,3
31.Wim AKKERMANS KACK12-07-20704,50,00,0704,5
32.Martijn EERDEKENS junior LZC12-07-20450,413-06-20162,411-07-2051,7664,5
33.Thomas VAN ERCK KAZM12-07-20650,20,00,0650,2
34.Luc LAMMERANT LUAC20-06-20391,121-06-20250,90,0642,0
35.Ruben SNYERS KACK30-05-20618,00,00,0618,0
36.Wilfried JANSSENS ALB30-05-20294,220-06-20176,131-05-20130,7601,0
37.Guy TEEUWEN KAZM12-07-20558,60,00,0558,6
38.Sebastien MATHIEU KVDW11-07-20322,020-06-20233,90,0555,9
39.Koen VANDERPUTTEN VZP30-05-20548,00,00,0548,0
40.Sebastiaan DURT junior KAZM20-06-20181,617-05-20174,711-07-20150,3506,6
41.Pieter LIEVENS VZP12-07-20505,70,00,0505,7
42.Ivo DE SCHEPPER KAC30-05-20352,623-05-20139,50,0492,1
43.Niel DEIJGERS DAC13-06-20284,221-06-20199,10,0483,3
44.Senna VAN DEN BOSCH junior KACK30-05-20322,111-07-20160,20,0482,3
45.Jan DIELENS KACK20-06-20457,20,00,0457,2
46.Ruben MICHAUX KVDW11-07-20205,513-06-20141,607-03-2095,9443,0
47.Jan WAUMANS KVDW12-07-20178,420-06-20134,717-05-20108,8421,9
48.Ward GYSEMANS KACK15-06-20379,20,00,0379,2
49.Peter BERTELS BZC20-06-20331,40,00,0331,4
50.Jan VERCAMMEN KAZM30-05-20203,217-05-20125,90,0329,1
51.Peter VERHOEVEN KACK30-05-20323,80,00,0323,8
52.Michiel DE BOCK KFC14-06-20284,00,00,0284,0
53.Pavel CIOROGARIU ALB31-05-20267,20,00,0267,2
54.Tom SEGERS ALB20-06-20264,10,00,0264,1
55.Frédéric DE GROOTE BZC30-05-20262,60,00,0262,6
56.Theofiel LENS DAC31-05-20255,80,00,0255,8
57.Timothy WERQUIN junior KAC31-05-20101,920-06-2077,413-06-2075,6254,9
58.Danny VERHEYEN ALB12-07-20237,00,00,0237,0
59.Bert MATTHYS KAC01-06-20232,90,00,0232,9
60.Steven THIELEMANS DAC30-05-20222,80,00,0222,8
61.Vital TIMMERMAN LV17-05-20212,60,00,0212,6
62.Jean-Luc VANDEBEEK LZC12-07-20104,913-06-2095,30,0200,2
63.Mattijs CUPPENS KVDW11-07-20194,10,00,0194,1
64.Frank SCHOETERS LUAC20-06-20185,00,00,0185,0
65.Michiel HAEMELS junior ALB30-05-20171,70,00,0171,7
66.Jarno VEIRMAN junior VZP12-07-20170,90,00,0170,9
67.Stephane VANDER VEKEN KFC01-06-20160,40,00,0160,4
68.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM12-07-20154,50,00,0154,5
69.Rudi COOMANS KVDW31-05-20110,60,00,0110,6
70.Remi VANDERHOYDONCK ALB11-07-20103,80,00,0103,8
71.Olivier Van de Briel BZC07-06-20100,50,00,0100,5
72.Pascal CUYLAERTS KAZM30-05-2098,00,00,098,0
73.Bert VAN EYKEN DAC17-05-2078,20,00,078,2
74.Sam CUYVERS junior KVDW24-05-2047,70,00,047,7

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs