CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

CHARRON BETA België OP+WW 2020

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 29-09-2020)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK21-07-20901,611-07-20749,820-06-20704,72356,1
2.Jeroen JENNEN KACK20-07-20786,620-06-20655,211-07-20617,72059,5
3.Pieter DAEMS junior KACK12-07-20798,820-06-20687,430-05-20469,51955,7
4.Bert Sr. SCHMELZER KACK21-07-20686,720-07-20633,311-07-20622,81942,8
5.Daan SPRUYT VZP11-07-20787,429-07-20575,007-06-20448,01810,4
6.Nick FREMAU BZC22-07-20738,120-06-20465,230-05-20406,61609,9
7.Geert DE PALMENAER VZP11-07-20647,529-07-20520,020-07-20437,91605,4
8.Hugo JANSEN KAC12-07-20529,220-06-20453,630-05-20408,51391,3
9.Koen VANDERPUTTEN VZP11-07-20720,829-07-20601,40,01322,2
10.Tom CONINGS ALB21-07-20699,301-06-20361,116-05-20259,41319,8
11.Pieter LIEVENS VZP11-07-20647,402-08-20392,807-06-20266,31306,5
12.Christiaan BIELEN KACK12-07-20699,720-06-20560,40,01260,1
13.Vital TIMMERMAN LV12-07-20431,330-05-20397,101-06-20367,81196,2
14.Jozef KELL KACK12-07-20625,217-05-20393,10,01018,3
15.Michiel DE BOCK KFC04-08-20385,302-09-20337,905-09-20290,21013,4
16.Stijn VANDEN BOER ALB21-07-20694,616-05-20259,40,0954,0
17.Simon BERX ALB11-07-20594,201-06-20359,00,0953,2
18.Guy TEEUWEN KAZM20-06-20498,431-05-20447,20,0945,6
19.Joris VANDERPUTTEN VZP12-07-20522,213-07-20384,50,0906,7
20.Benjamin HEYLEN ALB21-07-20687,229-07-20183,80,0871,0
21.Lode VOS ALB12-07-20427,320-06-20361,10,0788,4
22.Ivo DE SCHEPPER KAC12-07-20284,801-06-20251,920-06-20243,1779,8
23.Werner VAN DEN BROECK KAZM12-07-20483,331-05-20288,90,0772,2
24.Bart LEYSEN KAC12-07-20632,308-08-20124,10,0756,4
25.André RUYMEN KVDW17-05-20263,401-06-20248,721-06-20220,4732,5
26.Tom SEGERS ALB18-07-20328,931-05-20311,406-09-2074,5714,8
27.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC12-07-20701,50,00,0701,5
28.Dries VAN GESTEL KAC12-07-20688,60,00,0688,6
29.Niel DEIJGERS DAC12-07-20676,40,00,0676,4
30.Hugo MERTENS ALB21-07-20675,90,00,0675,9
31.Jan VANTOMME KAZM30-05-20336,620-07-20306,60,0643,2
32.Sebastien MATHIEU KVDW12-07-20641,70,00,0641,7
33.Ward GYSEMANS KACK30-05-20601,90,00,0601,9
34.Luc VAN CAMP KAC31-05-20371,921-05-20205,80,0577,7
35.Thomas DE BRUYN BZC12-07-20552,40,00,0552,4
36.Jan-Bart VAN ERCK KAZM12-07-20550,80,00,0550,8
37.Frédéric DE GROOTE BZC12-07-20549,90,00,0549,9
38.Peter BERTELS BZC12-07-20515,40,00,0515,4
39.Luc LAMMERANT LUAC12-07-20485,70,00,0485,7
40.Johan LOUWET BZC04-08-20460,90,00,0460,9
41.Yves RUYMEN KVDW17-05-20237,801-06-20219,20,0457,0
42.Theo STOCKMANS KVDW12-07-20436,419-07-205,30,0441,7
43.Thomas VAN ERCK KAZM01-06-20424,10,00,0424,1
44.Jelle VANDEBEECK BZC30-05-20398,50,00,0398,5
45.Marcel GERITS LV07-09-20273,913-06-20115,70,0389,6
46.Rik VANDEN BOER ALB01-06-20382,80,00,0382,8
47.Ruben MICHAUX KVDW12-07-20333,50,00,0333,5
48.Albert MOORS LV11-07-20303,60,00,0303,6
49.Wim REYNDERS KAZM12-07-20287,20,00,0287,2
50.Paul HERMANS KAZM12-07-20277,90,00,0277,9
51.Joeri GERRITS LV21-07-20261,20,00,0261,2
52.Dirk ROGGEMAN KFC04-08-20252,10,00,0252,1
53.Koen BIESMANS LZC12-07-20235,20,00,0235,2
54.Timothy WERQUIN junior KAC12-07-20112,718-07-20108,30,0221,0
55.Sebastiaan DURT junior KAZM01-06-20203,70,00,0203,7
56.Michael KLOFAC LZC12-07-20200,00,00,0200,0
57.Dirk PEETERS LV21-06-2096,020-06-2094,20,0190,2
58.Bram DE MAN BZC08-08-20177,10,00,0177,1
59.Michiel HAEMELS junior ALB21-07-20156,20,00,0156,2
60.Olivier Van de Briel BZC01-06-20154,90,00,0154,9
61.Dominique WERQUIN KAC12-07-20116,50,00,0116,5
62.Sam CUYVERS junior KVDW11-07-20115,40,00,0115,4
63.Frank SCHOETERS LUAC12-07-2090,20,00,090,2
64.Rudi COOMANS KVDW06-09-2070,60,00,070,6
65.Eric PAUWELS LV05-09-2040,80,00,040,8

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs