CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

CHARRON BETA België OP+WW 2020

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 14-07-2020)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Pieter DAEMS junior KACK12-07-20798,820-06-20687,430-05-20469,51955,7
2.Jeroen JENNEN KACK20-06-20655,211-07-20617,701-06-20522,91795,8
3.Tijl SCHMELZER KACK11-07-20749,820-06-20704,70,01454,5
4.Hugo JANSEN KAC12-07-20529,220-06-20453,630-05-20408,51391,3
5.Christiaan BIELEN KACK12-07-20699,720-06-20560,40,01260,1
6.Daan SPRUYT VZP11-07-20787,407-06-20448,00,01235,4
7.Vital TIMMERMAN LV12-07-20431,330-05-20397,101-06-20367,81196,2
8.Bert Sr. SCHMELZER KACK11-07-20622,820-06-20554,30,01177,1
9.Jozef KELL KACK12-07-20625,217-05-20393,10,01018,3
10.Simon BERX ALB11-07-20594,201-06-20359,00,0953,2
11.Geert DE PALMENAER VZP11-07-20647,530-05-20299,20,0946,7
12.Guy TEEUWEN KAZM20-06-20498,431-05-20447,20,0945,6
13.Joris VANDERPUTTEN VZP12-07-20522,213-07-20384,50,0906,7
14.Nick FREMAU BZC20-06-20465,230-05-20406,60,0871,8
15.Tom CONINGS ALB01-06-20361,116-05-20259,417-05-20208,2828,7
16.Ivo DE SCHEPPER KAC12-07-20284,801-06-20251,920-06-20243,1779,8
17.Werner VAN DEN BROECK KAZM12-07-20483,331-05-20288,90,0772,2
18.Jelle VANDEBEECK BZC30-05-20398,520-06-20344,10,0742,6
19.André RUYMEN KVDW17-05-20263,401-06-20248,721-06-20220,4732,5
20.Koen VANDERPUTTEN VZP11-07-20720,80,00,0720,8
21.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC12-07-20701,50,00,0701,5
22.Dries VAN GESTEL KAC12-07-20688,60,00,0688,6
23.Niel DEIJGERS DAC12-07-20676,40,00,0676,4
24.Sebastien MATHIEU KVDW12-07-20641,70,00,0641,7
25.Bart LEYSEN KAC12-07-20632,30,00,0632,3
26.Pieter LIEVENS VZP11-07-20341,007-06-20266,30,0607,3
27.Ward GYSEMANS KACK30-05-20601,90,00,0601,9
28.Luc VAN CAMP KAC31-05-20371,921-05-20205,80,0577,7
29.Thomas DE BRUYN BZC12-07-20552,40,00,0552,4
30.Jan-Bart VAN ERCK KAZM12-07-20550,80,00,0550,8
31.Frédéric DE GROOTE BZC12-07-20549,90,00,0549,9
32.Peter BERTELS BZC12-07-20515,40,00,0515,4
33.Luc LAMMERANT LUAC12-07-20485,70,00,0485,7
34.Yves RUYMEN KVDW17-05-20237,801-06-20219,20,0457,0
35.Thomas VAN ERCK KAZM01-06-20424,10,00,0424,1
36.Rik VANDEN BOER ALB01-06-20382,80,00,0382,8
37.Jan VANTOMME KAZM30-05-20336,60,00,0336,6
38.Ruben MICHAUX KVDW12-07-20333,50,00,0333,5
39.Tom SEGERS ALB31-05-20311,40,00,0311,4
40.Albert MOORS LV11-07-20303,60,00,0303,6
41.Paul HERMANS KAZM12-07-20277,90,00,0277,9
42.Stijn VANDEN BOER ALB16-05-20259,40,00,0259,4
43.Sebastiaan DURT junior KAZM01-06-20203,70,00,0203,7
44.Michael KLOFAC LZC12-07-20200,00,00,0200,0
45.Dirk PEETERS LV21-06-2096,020-06-2094,20,0190,2
46.Olivier Van de Briel BZC01-06-20154,90,00,0154,9
47.Dominique WERQUIN KAC12-07-20116,50,00,0116,5
48.Marcel GERITS LV13-06-20115,70,00,0115,7
49.Sam CUYVERS junior KVDW11-07-20115,40,00,0115,4
50.Timothy WERQUIN junior KAC12-07-20112,70,00,0112,7
51.Frank SCHOETERS LUAC12-07-2090,20,00,090,2

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs