CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VVall 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 09-12-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN ACK03-07-19950,502-07-19946,612-05-19767,82664,9
2.Tijl SCHMELZER ACK03-07-19945,401-07-19794,213-04-19759,02498,6
3.Wim AKKERMANS ACK02-07-19946,412-05-19782,917-06-19567,72297,0
4.Bert VAN EYKEN DAC03-07-19815,409-07-19736,912-05-19689,22241,5
5.Christiaan BIELEN ACK09-07-19736,103-07-19720,507-07-19659,62116,2
6.Daan SPRUYT VZP13-04-19755,612-04-19673,402-07-19601,62030,6
7.Koen VANDERPUTTEN VZP13-04-19753,112-05-19636,921-07-19573,51963,5
8.Niel DEIJGERS DAC03-07-19747,717-06-19630,801-06-19580,61959,1
9.Bert Sr. SCHMELZER ACK21-06-19659,201-07-19619,607-07-19614,21893,0
10.Simon BERX ALB12-05-19677,601-07-19622,207-07-19530,51830,3
11.Geert DE PALMENAER VZP09-07-19684,502-07-19580,612-05-19520,81785,9
12.Hugo MERTENS ALB09-07-19715,802-07-19634,905-07-19382,31733,0
13.Bart LEYSEN KAC07-07-19628,603-07-19595,212-05-19494,71718,5
14.Thomas VAN ERCK KAZM09-07-19676,014-05-19540,221-08-19494,61710,8
15.Nick FREMAU junior BZC12-05-19646,629-04-19561,317-06-19493,91701,8
16.Fabienne VAN DER LINDEN KAC03-07-19607,302-07-19587,523-05-19498,11692,9
17.Dries VAN GESTEL KAC03-07-19617,717-06-19555,007-07-19515,81688,5
18.Jozef KELL ACK12-05-19699,829-04-19569,423-05-19401,01670,2
19.Pieter LIEVENS VZP12-04-19616,713-04-19526,121-06-19526,01668,8
20.Tom CONINGS ALB09-07-19700,112-05-19496,722-06-19391,11587,9
21.Jelle VANDEBEECK BZC12-05-19574,322-06-19506,211-05-19447,41527,9
22.Sebastien MATHIEU KVDW03-07-19694,412-05-19408,701-06-19403,01506,1
23.Tom SEGERS ALB09-07-19650,412-05-19500,323-06-19325,21475,9
24.Stijn VANDEN BOER ALB17-06-19545,919-07-19465,627-05-19440,01451,5
25.Koen VANDER LINDEN KAC03-07-19589,609-07-19520,907-07-19332,21442,7
26.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC09-07-19508,712-05-19467,702-06-19460,71437,1
27.Jo SCHOETERS ACK13-04-19527,611-04-19497,014-04-19393,11417,7
28.Jan-Bart VAN ERCK KAZM17-06-19602,024-05-19435,601-09-19302,01339,6
29.Thomas DE BRUYN BZC07-07-19489,111-05-19405,001-06-19398,21292,3
30.Yves RUYMEN KVDW12-05-19593,522-05-19337,923-05-19325,51256,9
31.Walter GEENEN KAC12-05-19469,314-04-19400,011-05-19355,31224,6
32.Werner VAN DEN BROECK KAZM09-07-19557,201-06-19407,601-09-19242,81207,6
33.Luc VAN CAMP KAC12-05-19510,713-04-19368,022-05-19318,51197,2
34.Pieter DAEMS junior ACK13-04-19474,423-05-19374,322-05-19347,31196,0
35.Frédéric DE GROOTE BZC12-05-19535,723-05-19331,401-06-19327,21194,3
36.Theo STOCKMANS KVDW07-07-19421,702-06-19402,512-05-19364,11188,3
37.Guy TEEUWEN KAZM02-06-19464,014-04-19389,920-04-19329,71183,6
38.Vital TIMMERMAN LV03-07-19498,307-07-19340,501-07-19322,41161,2
39.Stefan BOVIN LUAC02-06-19462,501-06-19327,912-05-19327,21117,6
40.Peter BERTELS BZC22-06-19427,823-05-19340,801-06-19325,61094,2
41.Bert Jr. SCHMELZER ACK23-05-19402,422-05-19384,524-05-19303,71090,6
42.Dennis HUYBRECKX ACK23-05-19402,022-05-19346,224-05-19335,61083,8
43.Remi VANDERHOYDONCK ALB07-07-19396,713-04-19366,401-06-19311,71074,8
44.Wim REYNDERS KAZM02-06-19396,001-06-19343,122-06-19329,31068,4
45.Eddy DE CONINCK KAC22-06-19381,123-05-19353,722-05-19331,71066,5
46.Jan DIELENS ACK01-06-19404,112-05-19337,913-05-19297,61039,6
47.Albert MOORS LZC22-06-19409,829-07-19309,525-05-19302,11021,4
48.Hugo JANSEN KAC03-07-19359,307-07-19346,501-06-19312,61018,4
49.Cedric BUSSCHOTS DAC21-06-19375,512-05-19315,502-06-19313,71004,7
50.Philipe MATTHYS VZA07-07-19387,120-04-19325,521-04-19274,0986,6
51.Ward GYSEMANS ACK13-05-19536,110-09-19442,80,0978,9
52.Joris VANDERPUTTEN VZP22-06-19381,921-06-19309,311-05-19286,9978,1
53.Glenn HOSTENS junior KVDW07-07-19377,212-05-19326,206-07-19270,8974,2
54.Michiel HERMAN LUAC02-06-19353,007-07-19322,313-04-19298,6973,9
55.Dirk ROGGEMAN KFC02-07-19335,122-06-19332,021-07-19302,4969,5
56.Rik VANDEN BOER ALB03-07-19570,109-07-19217,909-06-19167,6955,6
57.Bert MATTHYS KAC12-05-19378,811-05-19313,702-06-19253,5946,0
58.Ruben SNYERS ACK22-06-19407,514-04-19307,811-05-19211,3926,6
59.Johan LOUWET BZC12-05-19474,507-07-19262,523-06-19184,5921,5
60.Joost BERTELS BZC23-05-19352,802-06-19289,614-04-19278,5920,9
61.Bernard BOTMAN VZP23-05-19329,222-05-19296,024-05-19282,2907,4
62.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK07-07-19297,301-06-19295,722-06-19283,0876,0
63.André RUYMEN KVDW07-07-19328,912-05-19282,613-04-19200,2811,7
64.Geert CALLEWAERT ALB01-06-19320,620-04-19287,814-04-19192,7801,1
65.Jan VANTOMME KAZM02-06-19299,417-07-19281,912-05-19214,1795,4
66.Benjamin HEYLEN ALB01-06-19312,702-06-19301,521-08-19173,4787,6
67.Tom GEEROMS VZP22-06-19287,101-06-19258,412-05-19228,2773,7
68.Luc LAMMERANT LUAC02-06-19313,330-03-19227,501-06-19216,9757,7
69.Pavel CIOROGARIU ALB22-06-19382,201-09-19205,818-05-19159,5747,5
70.Steven THIELEMANS junior DAC07-07-19642,706-04-1992,60,0735,3
71.Jan DE ROO VZP12-04-19404,501-06-19312,90,0717,4
72.Gert-Jan ANDRIES ACK22-06-19298,921-04-19204,621-08-19204,0707,5
73.Ivo DE SCHEPPER KAC01-06-19274,524-08-19207,313-04-19178,3660,1
74.Koen PEETERS DAC14-04-19362,920-04-19281,10,0644,0
75.Michiel DE BOCK KFC02-09-19225,701-06-19217,722-05-19196,8640,2
76.Wilfried JANSSENS ALB07-07-19242,801-06-19214,702-06-19179,2636,7
77.Marcel GERITS LZC02-06-19248,930-03-19186,909-06-19171,0606,8
78.Jan VERCAMMEN KAZM12-05-19298,101-06-19163,113-04-19111,2572,4
79.Fernand GEUENS ACK12-05-19194,922-06-19194,221-04-19181,7570,8
80.Frank SCHOETERS LUAC01-06-19219,922-06-19185,419-04-19145,2550,5
81.Peter TOMASSEN ALB02-06-19281,007-04-19155,714-04-19104,7541,4
82.Peter VERHOEVEN ACK12-05-19188,101-09-19179,607-04-19172,3540,0
83.Guy VANPEE ALB22-06-19328,102-06-19185,00,0513,1
84.Ruben MICHAUX junior KVDW01-06-19212,002-06-19179,920-04-19113,5505,4
85.Dimitri BERVOETS ACK07-07-19184,822-06-19176,912-05-19135,9497,6
86.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC01-06-19218,207-07-19214,307-07-1963,2495,7
87.Jarno VEIRMAN junior VZP10-09-19227,824-05-19200,125-08-1951,7479,6
88.Filip CEELEN junior ALB01-06-19217,822-06-19146,409-06-1995,5459,7
89.Sebastiaan DURT junior KAZM12-05-19189,402-06-19137,814-04-19128,4455,6
90.Bart CLAES ACK13-04-19448,00,00,0448,0
91.Danny VERHEYEN ALB01-06-19303,709-06-19142,131-05-190,0445,8
92.Tom STAES ACK29-04-19435,50,00,0435,5
93.David JANSSEN LZC07-07-19217,212-05-19214,70,0431,9
94.Danny DE WINTER VZP17-06-19211,712-05-19151,805-07-1963,3426,8
95.Guy PICCART LZC01-06-19194,802-06-19166,709-06-1963,7425,2
96.Tars DERRE ACK15-04-19248,201-09-1998,607-07-1973,3420,1
97.Pascal CUYLAERTS KAZM20-04-19193,502-06-19126,701-09-1993,2413,4
98.Martijn EERDEKENS junior LZC01-06-19138,207-07-19131,023-06-19130,5399,7
99.Rudi COOMANS KVDW12-05-19143,525-08-19133,102-06-19105,1381,7
100.Jessie DE RIDDER KAC01-06-19217,902-06-19147,20,0365,1
101.Sam CUYVERS junior KVDW16-08-19145,424-08-19108,023-06-19105,6359,0
102.Dirk PEETERS LV07-07-19191,722-06-1981,822-06-1980,9354,4
103.Peter APPELTANS LZC07-07-19237,809-06-19115,206-04-190,0353,0
104.Theofiel LENS DAC02-06-19240,106-07-1991,90,0332,0
105.Ken GYPEN ACK29-05-19324,10,00,0324,1
106.Filip MELIS ACK29-05-19139,322-06-19129,329-07-1945,2313,8
107.Jan WAUMANS KVDW12-05-19174,306-07-1991,80,0266,1
108.Lode VOS ALB30-03-19257,90,00,0257,9
109.Jaromir SIMUNEK KVDW12-05-19256,80,00,0256,8
110.Koen PIERLET KVDW11-05-19249,50,00,0249,5
111.Yvo MEYERS ALB02-06-19234,20,00,0234,2
112.Paul HERMANS KAZM20-04-19148,109-06-1984,20,0232,3
113.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB12-05-19226,50,00,0226,5
114.Erik DE VOS KFC22-06-19213,30,00,0213,3
115.Bart HUYGEN KVDW09-06-19202,90,00,0202,9
116.Michael VAN PEEL BZC01-06-19192,70,00,0192,7
117.Bart GOOS ACK07-07-19114,422-06-1977,00,0191,4
118.Stijn JANSEN ACK11-05-19186,50,00,0186,5
119.Wiet VAN HOUT ACK01-06-19164,50,00,0164,5
120.Nathan HILLAERT junior VZA30-03-19135,413-04-1926,60,0162,0
121.Pierre WAGEMANS VZA13-04-19147,60,00,0147,6
122.Bram DE MAN BZC02-06-19147,20,00,0147,2
123.Senne VANDENPUTTE junior KVDW08-09-19146,20,00,0146,2
124.Dirk VERHAEREN LUAC18-05-19144,00,00,0144,0
125.Stephane VANDER VEKEN KFC22-06-19142,40,00,0142,4
126.Mattijs CUPPENS KVDW09-06-19139,50,00,0139,5
127.Michiel HAEMELS junior ALB22-06-19134,40,00,0134,4
128.Jens GROESENEEKE junior KVDW12-05-19132,30,00,0132,3
129.Jozef KONINGS VZA22-06-1974,924-08-1955,30,0130,2
130.Harald DE VRIENDT junior DAC20-04-19127,70,00,0127,7
131.Stijn DEVALCK KVDW02-06-19126,50,00,0126,5
132.René PAREDIS LZC04-08-19101,20,00,0101,2
133.Senne VERPOORTEN KAC12-05-1992,40,00,092,4
134.Bart SCHILLEBEEKS KAC13-04-1976,00,00,076,0
135.Peter NIJS LUAC01-06-1971,20,00,071,2
136.Wim VAN VOSSEL BZC07-07-1955,10,00,055,1
137.Brett TOBBACK junior KVDW20-04-1952,80,00,052,8
138.Jacky VAN HOUTTE ALB07-10-1843,20,00,043,2

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs