CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VVall 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 23-04-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Daan SPRUYT VZP13-04-19755,612-04-19673,430-03-19352,71781,7
2.Pieter LIEVENS VZP12-04-19616,713-04-19526,120-04-19483,11625,9
3.Jo SCHOETERS ACK13-04-19527,611-04-19497,014-04-19393,11417,7
4.Walter GEENEN KAC14-04-19400,013-04-19313,330-03-19265,4978,7
5.Jelle VANDEBEECK BZC13-04-19385,507-04-19311,920-04-19271,5968,9
6.Niel DEIJGERS DAC13-04-19531,007-04-19432,60,0963,6
7.Luc VAN CAMP KAC13-04-19368,014-04-19307,707-04-19257,9933,6
8.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC14-04-19340,713-04-19299,520-04-19256,1896,3
9.Wim REYNDERS KAZM14-04-19325,107-04-19292,830-03-19268,4886,3
10.Bert Sr. SCHMELZER ACK13-04-19565,707-04-19255,70,0821,4
11.Tijl SCHMELZER ACK13-04-19759,00,00,0759,0
12.Bart LEYSEN KAC13-04-19281,320-04-19238,030-03-19237,4756,7
13.Koen VANDERPUTTEN VZP13-04-19753,10,00,0753,1
14.Guy TEEUWEN KAZM14-04-19389,920-04-19329,70,0719,6
15.Pieter DAEMS junior ACK13-04-19474,407-04-19213,20,0687,6
16.Yves RUYMEN KVDW13-04-19261,130-03-19246,314-04-19155,9663,3
17.Christiaan BIELEN ACK05-04-19387,107-04-19267,80,0654,9
18.Koen PEETERS DAC14-04-19362,920-04-19281,10,0644,0
19.Remi VANDERHOYDONCK ALB13-04-19366,407-04-19211,10,0577,5
20.Geert CALLEWAERT ALB20-04-19287,814-04-19192,707-04-1991,5572,0
21.Dirk ROGGEMAN KFC12-04-19289,206-04-19153,320-04-1992,9535,4
22.Hugo JANSEN KAC20-04-19295,014-04-19195,50,0490,5
23.Koen VANDER LINDEN KAC20-04-19245,313-04-19228,90,0474,2
24.André RUYMEN KVDW13-04-19200,214-04-19165,820-04-19101,4467,4
25.Bart CLAES ACK13-04-19448,00,00,0448,0
26.Bert VAN EYKEN DAC02-11-18237,707-10-18189,30,0427,0
27.Luc LAMMERANT LUAC30-03-19227,507-04-19178,10,0405,6
28.Jan DE ROO VZP12-04-19404,50,00,0404,5
29.Stefan BOVIN LUAC07-04-19238,306-04-19130,60,0368,9
30.Ivo DE SCHEPPER KAC13-04-19178,307-04-19164,50,0342,8
31.Glenn HOSTENS junior KVDW14-04-19154,624-03-1998,407-04-1978,1331,1
32.Gert-Jan ANDRIES ACK13-04-19182,814-04-1973,607-04-1970,8327,2
33.Tom SEGERS ALB30-03-19286,724-03-1939,30,0326,0
34.Philipe MATTHYS VZA20-04-19325,50,00,0325,5
35.Geert DE PALMENAER VZP30-03-19325,10,00,0325,1
36.Ruben SNYERS ACK14-04-19307,80,00,0307,8
37.Nick FREMAU junior BZC13-04-19298,70,00,0298,7
38.Michiel HERMAN LUAC13-04-19298,60,00,0298,6
39.Dirk VERHAEREN LUAC30-03-19293,60,00,0293,6
40.Peter VERHOEVEN ACK07-04-19172,330-03-19110,00,0282,3
41.Joost BERTELS BZC14-04-19278,50,00,0278,5
42.Frédéric DE GROOTE BZC07-04-19271,50,00,0271,5
43.Lode VOS ALB30-03-19257,90,00,0257,9
44.Dries VAN GESTEL KAC30-03-19257,80,00,0257,8
45.Tars DERRE ACK15-04-19248,20,00,0248,2
46.Tom CONINGS ALB13-04-19238,30,00,0238,3
47.Eddy DE CONINCK KAC20-04-19236,40,00,0236,4
48.Jan DIELENS ACK30-03-19222,70,00,0222,7
49.Pascal CUYLAERTS KAZM20-04-19193,50,00,0193,5
50.Stijn VANDEN BOER ALB30-03-19193,40,00,0193,4
51.Marcel GERITS LZC30-03-19186,90,00,0186,9
52.Vital TIMMERMAN LV30-03-19165,50,00,0165,5
53.Nathan HILLAERT junior VZA30-03-19135,413-04-1926,60,0162,0
54.Peter TOMASSEN ALB07-04-19155,70,00,0155,7
55.Jan-Bart VAN ERCK KAZM30-03-19150,50,00,0150,5
56.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK13-04-19148,40,00,0148,4
57.Paul HERMANS KAZM20-04-19148,10,00,0148,1
58.Frank SCHOETERS LUAC19-04-19145,20,00,0145,2
59.Wilfried JANSSENS ALB07-04-19133,40,00,0133,4
60.Sebastiaan DURT junior KAZM14-04-19128,40,00,0128,4
61.Harald DE VRIENDT junior DAC20-04-19127,70,00,0127,7
62.Simon BERX ALB07-04-19125,30,00,0125,3
63.Ruben MICHAUX junior KVDW20-04-19113,50,00,0113,5
64.Jan VERCAMMEN KAZM13-04-19111,20,00,0111,2
65.Steven THIELEMANS junior DAC06-04-1992,60,00,092,6
66.Filip CEELEN junior ALB30-03-1988,40,00,088,4
67.Rudi COOMANS KVDW07-04-1984,20,00,084,2
68.Bart SCHILLEBEEKS KAC13-04-1976,00,00,076,0
69.Brett TOBBACK junior KVDW20-04-1952,80,00,052,8
70.Jacky VAN HOUTTE ALB07-10-1843,20,00,043,2

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs