CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VVall 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 18-06-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER ACK13-04-19759,017-06-19668,912-05-19633,02060,9
2.Daan SPRUYT VZP13-04-19755,612-04-19673,430-03-19352,71781,7
3.Bert VAN EYKEN DAC12-05-19689,229-05-19565,601-06-19506,31761,1
4.Niel DEIJGERS DAC17-06-19630,801-06-19580,613-04-19531,01742,4
5.Nick FREMAU junior BZC12-05-19646,629-04-19561,311-05-19479,51687,4
6.Jozef KELL ACK12-05-19699,829-04-19569,423-05-19401,01670,2
7.Pieter LIEVENS VZP12-04-19616,713-04-19526,120-04-19483,11625,9
8.Bert Sr. SCHMELZER ACK12-05-19599,213-04-19565,701-06-19439,51604,4
9.Koen VANDERPUTTEN VZP13-04-19753,112-05-19636,915-06-19209,11599,1
10.Jeroen JENNEN ACK12-05-19767,823-05-19400,522-05-19341,41509,7
11.Wim AKKERMANS ACK12-05-19782,923-05-19382,522-05-19340,51505,9
12.Dries VAN GESTEL KAC17-06-19555,012-05-19482,811-05-19418,61456,4
13.Fabienne VAN DER LINDEN KAC23-05-19498,112-05-19479,120-04-19457,91435,1
14.Jo SCHOETERS ACK13-04-19527,611-04-19497,014-04-19393,11417,7
15.Jelle VANDEBEECK BZC12-05-19574,311-05-19447,413-04-19385,51407,2
16.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC12-05-19467,702-06-19460,711-05-19355,91284,3
17.Yves RUYMEN KVDW12-05-19593,522-05-19337,923-05-19325,51256,9
18.Bart LEYSEN KAC12-05-19494,711-05-19381,323-05-19358,81234,8
19.Christiaan BIELEN ACK13-05-19524,505-04-19387,114-05-19317,51229,1
20.Walter GEENEN KAC12-05-19469,314-04-19400,011-05-19355,31224,6
21.Geert DE PALMENAER VZP12-05-19520,823-05-19363,502-06-19336,51220,8
22.Luc VAN CAMP KAC12-05-19510,713-04-19368,022-05-19318,51197,2
23.Pieter DAEMS junior ACK13-04-19474,423-05-19374,322-05-19347,31196,0
24.Frédéric DE GROOTE BZC12-05-19535,723-05-19331,401-06-19327,21194,3
25.Guy TEEUWEN KAZM02-06-19464,014-04-19389,920-04-19329,71183,6
26.Stijn VANDEN BOER ALB17-06-19545,927-05-19440,030-03-19193,41179,3
27.Stefan BOVIN LUAC02-06-19462,501-06-19327,912-05-19327,21117,6
28.Tom SEGERS ALB12-05-19500,301-06-19310,130-03-19286,71097,1
29.Theo STOCKMANS KVDW02-06-19402,512-05-19364,101-06-19325,81092,4
30.Bert Jr. SCHMELZER ACK23-05-19402,422-05-19384,524-05-19303,71090,6
31.Dennis HUYBRECKX ACK23-05-19402,022-05-19346,224-05-19335,61083,8
32.Wim REYNDERS KAZM02-06-19396,001-06-19343,114-04-19325,11064,2
33.Jan DIELENS ACK01-06-19404,112-05-19337,913-05-19297,61039,6
34.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-19540,211-05-19491,50,01031,7
35.Sebastien MATHIEU KVDW12-05-19408,701-06-19403,009-06-19217,01028,7
36.Tom CONINGS ALB12-05-19496,713-05-19288,113-04-19238,31023,1
37.Eddy DE CONINCK KAC23-05-19353,722-05-19331,701-06-19314,2999,6
38.Remi VANDERHOYDONCK ALB13-04-19366,401-06-19311,712-05-19299,3977,4
39.Peter BERTELS BZC23-05-19340,801-06-19325,624-05-19297,8964,2
40.Bert MATTHYS KAC12-05-19378,811-05-19313,702-06-19253,5946,0
41.Joost BERTELS BZC23-05-19352,802-06-19289,614-04-19278,5920,9
42.Bernard BOTMAN VZP23-05-19329,222-05-19296,024-05-19282,2907,4
43.Thomas DE BRUYN BZC11-05-19405,001-06-19398,222-04-1960,5863,7
44.Hugo JANSEN KAC01-06-19312,620-04-19295,002-06-19236,5844,1
45.Philipe MATTHYS VZA20-04-19325,521-04-19274,012-05-19236,5836,0
46.Simon BERX ALB12-05-19677,607-04-19125,30,0802,9
47.Cedric BUSSCHOTS DAC12-05-19315,502-06-19313,731-05-19172,4801,6
48.Geert CALLEWAERT ALB01-06-19320,620-04-19287,814-04-19192,7801,1
49.Luc LAMMERANT LUAC02-06-19313,330-03-19227,501-06-19216,9757,7
50.Jan DE ROO VZP12-04-19404,501-06-19312,90,0717,4
51.Albert MOORS LZC25-05-19302,118-05-19224,809-06-19184,2711,1
52.Dirk ROGGEMAN KFC12-04-19289,211-05-19218,431-05-19177,1684,7
53.André RUYMEN KVDW12-05-19282,613-04-19200,209-06-19199,7682,5
54.Michiel HERMAN LUAC02-06-19353,013-04-19298,60,0651,6
55.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK01-06-19295,712-05-19200,213-04-19148,4644,3
56.Koen PEETERS DAC14-04-19362,920-04-19281,10,0644,0
57.Koen VANDER LINDEN KAC20-04-19245,313-04-19228,901-05-19164,5638,7
58.Ivo DE SCHEPPER KAC01-06-19274,513-04-19178,321-04-19177,9630,7
59.Joris VANDERPUTTEN VZP11-05-19286,901-05-19264,216-06-1976,0627,1
60.Glenn HOSTENS junior KVDW12-05-19326,214-04-19154,621-04-19146,3627,1
61.Benjamin HEYLEN ALB01-06-19312,702-06-19301,50,0614,2
62.Marcel GERITS LZC02-06-19248,930-03-19186,909-06-19171,0606,8
63.Vital TIMMERMAN LV12-05-19251,002-06-19183,409-06-19168,5602,9
64.Werner VAN DEN BROECK KAZM01-06-19407,622-04-19187,80,0595,4
65.Jan-Bart VAN ERCK KAZM24-05-19435,630-03-19150,50,0586,1
66.Jan VERCAMMEN KAZM12-05-19298,101-06-19163,113-04-19111,2572,4
67.Michiel DE BOCK KFC01-06-19217,722-05-19196,824-05-19143,2557,7
68.Fernand GEUENS ACK12-05-19194,921-04-19181,711-05-19172,7549,3
69.Peter TOMASSEN ALB02-06-19281,007-04-19155,714-04-19104,7541,4
70.Ward GYSEMANS ACK13-05-19536,10,00,0536,1
71.Wilfried JANSSENS ALB01-06-19214,702-06-19179,207-04-19133,4527,3
72.Ruben SNYERS ACK14-04-19307,811-05-19211,30,0519,1
73.Jan VANTOMME KAZM02-06-19299,412-05-19214,10,0513,5
74.Ruben MICHAUX junior KVDW01-06-19212,002-06-19179,920-04-19113,5505,4
75.Frank SCHOETERS LUAC01-06-19219,919-04-19145,218-05-19131,2496,3
76.Tom GEEROMS VZP01-06-19258,412-05-19228,20,0486,6
77.Johan LOUWET BZC12-05-19474,50,00,0474,5
78.Peter VERHOEVEN ACK12-05-19188,107-04-19172,330-03-19110,0470,4
79.Gert-Jan ANDRIES ACK21-04-19204,613-04-19182,814-04-1973,6461,0
80.Bart CLAES ACK13-04-19448,00,00,0448,0
81.Danny VERHEYEN ALB01-06-19303,709-06-19142,131-05-190,0445,8
82.Dirk VERHAEREN LUAC30-03-19293,618-05-19144,00,0437,6
83.Tom STAES ACK29-04-19435,50,00,0435,5
84.Guy PICCART LZC01-06-19194,802-06-19166,709-06-1963,7425,2
85.Filip CEELEN junior ALB01-06-19217,809-06-1995,530-03-1988,4401,7
86.Jessie DE RIDDER KAC01-06-19217,902-06-19147,20,0365,1
87.Danny DE WINTER VZP17-06-19211,712-05-19151,80,0363,5
88.Pascal CUYLAERTS KAZM20-04-19193,502-06-19126,701-06-1932,9353,1
89.Dimitri BERVOETS ACK12-05-19135,929-05-19123,101-06-1985,6344,6
90.Rudi COOMANS KVDW12-05-19143,502-06-19105,107-04-1984,2332,8
91.Ken GYPEN ACK29-05-19324,10,00,0324,1
92.Sebastiaan DURT junior KAZM12-05-19189,414-04-19128,40,0317,8
93.Pavel CIOROGARIU ALB18-05-19159,521-04-19148,30,0307,8
94.Lode VOS ALB30-03-19257,90,00,0257,9
95.Jaromir SIMUNEK KVDW12-05-19256,80,00,0256,8
96.Koen PIERLET KVDW11-05-19249,50,00,0249,5
97.Tars DERRE ACK15-04-19248,20,00,0248,2
98.Theofiel LENS DAC02-06-19240,10,00,0240,1
99.Yvo MEYERS ALB02-06-19234,20,00,0234,2
100.Paul HERMANS KAZM20-04-19148,109-06-1984,20,0232,3
101.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB12-05-19226,50,00,0226,5
102.David JANSSEN LZC12-05-19214,70,00,0214,7
103.Bart HUYGEN KVDW09-06-19202,90,00,0202,9
104.Jarno VEIRMAN junior VZP24-05-19200,10,00,0200,1
105.Michael VAN PEEL BZC01-06-19192,70,00,0192,7
106.Stijn JANSEN ACK11-05-19186,50,00,0186,5
107.Jan WAUMANS KVDW12-05-19174,30,00,0174,3
108.Wiet VAN HOUT ACK01-06-19164,50,00,0164,5
109.Bertho BALLET LUAC02-06-19163,20,00,0163,2
110.Nathan HILLAERT junior VZA30-03-19135,413-04-1926,60,0162,0
111.Pierre WAGEMANS VZA13-04-19147,60,00,0147,6
112.Bram DE MAN BZC02-06-19147,20,00,0147,2
113.Hugo MERTENS ALB11-05-19144,10,00,0144,1
114.Mattijs CUPPENS KVDW09-06-19139,50,00,0139,5
115.Filip MELIS ACK29-05-19139,30,00,0139,3
116.Martijn EERDEKENS junior LZC01-06-19138,20,00,0138,2
117.Jens GROESENEEKE junior KVDW12-05-19132,30,00,0132,3
118.Harald DE VRIENDT junior DAC20-04-19127,70,00,0127,7
119.Stijn DEVALCK KVDW02-06-19126,50,00,0126,5
120.Peter APPELTANS LZC09-06-19115,206-04-190,00,0115,2
121.Steven THIELEMANS junior DAC06-04-1992,60,00,092,6
122.Senne VERPOORTEN KAC12-05-1992,40,00,092,4
123.Bart SCHILLEBEEKS KAC13-04-1976,00,00,076,0
124.Peter NIJS LUAC01-06-1971,20,00,071,2
125.Brett TOBBACK junior KVDW20-04-1952,80,00,052,8
126.Jacky VAN HOUTTE ALB07-10-1843,20,00,043,2

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs