CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VV 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 23-04-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jo SCHOETERS ACK13-04-19527,611-04-19497,014-04-19393,11417,7
2.Pieter LIEVENS VZP13-04-19526,120-04-19483,10,01009,2
3.Jelle VANDEBEECK BZC13-04-19385,507-04-19311,920-04-19271,5968,9
4.Niel DEIJGERS DAC13-04-19531,007-04-19432,50,0963,5
5.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC14-04-19340,813-04-19299,520-04-19256,0896,3
6.Luc VAN CAMP KAC14-04-19307,707-04-19257,930-03-19236,3801,9
7.Bart LEYSEN KAC13-04-19281,320-04-19238,030-03-19237,4756,7
8.Pieter DAEMS junior ACK13-04-19474,407-04-19213,20,0687,6
9.Yves RUYMEN KVDW13-04-19261,030-03-19246,214-04-19155,9663,1
10.Christiaan BIELEN ACK05-04-19387,107-04-19267,80,0654,9
11.Koen PEETERS DAC14-04-19363,020-04-19281,10,0644,1
12.Remi VANDERHOYDONCK ALB13-04-19366,407-04-19211,10,0577,5
13.Dirk ROGGEMAN KFC12-04-19289,206-04-19153,320-04-1992,9535,4
14.Koen VANDER LINDEN KAC20-04-19245,313-04-19228,90,0474,2
15.André RUYMEN KVDW13-04-19200,214-04-19165,820-04-19101,3467,3
16.Bart CLAES ACK13-04-19448,00,00,0448,0
17.Bert VAN EYKEN DAC02-11-18237,607-10-18189,30,0426,9
18.Luc LAMMERANT LUAC30-03-19227,507-04-19178,10,0405,6
19.Jan DE ROO VZP12-04-19404,50,00,0404,5
20.Ivo DE SCHEPPER KAC13-04-19178,307-04-19164,50,0342,8
21.Glenn HOSTENS junior KVDW14-04-19154,624-03-1998,407-04-1978,1331,1
22.Tom SEGERS ALB30-03-19286,724-03-1939,30,0326,0
23.Geert DE PALMENAER VZP30-03-19325,10,00,0325,1
24.Nick FREMAU junior BZC13-04-19298,70,00,0298,7
25.Dirk VERHAEREN LUAC30-03-19293,50,00,0293,5
26.Geert CALLEWAERT ALB14-04-19192,707-04-1991,50,0284,2
27.Peter VERHOEVEN ACK07-04-19172,330-03-19110,00,0282,3
28.Joost BERTELS BZC14-04-19278,50,00,0278,5
29.Frédéric DE GROOTE BZC07-04-19271,50,00,0271,5
30.Lode VOS ALB30-03-19258,00,00,0258,0
31.Dries VAN GESTEL KAC30-03-19257,90,00,0257,9
32.Bert Sr. SCHMELZER ACK07-04-19255,70,00,0255,7
33.Gert-Jan ANDRIES ACK13-04-19182,807-04-1970,80,0253,6
34.Tars DERRE ACK15-04-19248,20,00,0248,2
35.Stefan BOVIN LUAC07-04-19238,30,00,0238,3
36.Tom CONINGS ALB13-04-19238,20,00,0238,2
37.Eddy DE CONINCK KAC20-04-19236,40,00,0236,4
38.Jan DIELENS ACK30-03-19222,70,00,0222,7
39.Hugo JANSEN KAC14-04-19195,50,00,0195,5
40.Pascal CUYLAERTS KAZM20-04-19193,50,00,0193,5
41.Stijn VANDEN BOER ALB30-03-19193,40,00,0193,4
42.Marcel GERITS LZC30-03-19186,90,00,0186,9
43.Vital TIMMERMAN LV30-03-19165,60,00,0165,6
44.Nathan HILLAERT junior VZA30-03-19135,413-04-1926,60,0162,0
45.Jan-Bart VAN ERCK KAZM30-03-19150,60,00,0150,6
46.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK13-04-19148,40,00,0148,4
47.Frank SCHOETERS LUAC19-04-19145,20,00,0145,2
48.Wilfried JANSSENS ALB07-04-19133,40,00,0133,4
49.Sebastiaan DURT junior KAZM14-04-19128,40,00,0128,4
50.Harald DE VRIENDT junior DAC20-04-19127,70,00,0127,7
51.Ruben MICHAUX junior KVDW20-04-19113,50,00,0113,5
52.Jan VERCAMMEN KAZM13-04-19111,20,00,0111,2
53.Daan SPRUYT VZP24-03-1999,80,00,099,8
54.Steven THIELEMANS junior DAC06-04-1992,60,00,092,6
55.Filip CEELEN junior ALB30-03-1988,40,00,088,4
56.Bart SCHILLEBEEKS KAC13-04-1976,00,00,076,0
57.Jacky VAN HOUTTE ALB07-10-1843,20,00,043,2

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs