CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VV 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 18-06-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert VAN EYKEN DAC12-05-19689,229-05-19565,601-06-19506,21761,0
2.Niel DEIJGERS DAC01-06-19580,613-04-19531,012-05-19517,81629,4
3.Fabienne VAN DER LINDEN KAC23-05-19498,112-05-19479,120-04-19457,91435,1
4.Jo SCHOETERS ACK13-04-19527,611-04-19497,014-04-19393,11417,7
5.Bert Sr. SCHMELZER ACK12-05-19599,201-06-19439,511-05-19351,71390,4
6.Pieter LIEVENS VZP13-04-19526,120-04-19483,112-05-19354,71363,9
7.Nick FREMAU junior BZC29-04-19561,311-05-19479,513-04-19298,71339,5
8.Dries VAN GESTEL KAC12-05-19482,811-05-19418,629-05-19402,01303,4
9.Tijl SCHMELZER ACK17-06-19668,912-05-19633,00,01301,9
10.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC12-05-19467,702-06-19460,711-05-19355,91284,3
11.Stijn VANDEN BOER ALB17-06-19546,027-05-19440,030-03-19193,41179,4
12.Jelle VANDEBEECK BZC11-05-19447,413-04-19385,507-04-19311,91144,8
13.Yves RUYMEN KVDW12-05-19593,513-04-19261,030-03-19246,21100,7
14.Theo STOCKMANS KVDW02-06-19402,512-05-19364,101-06-19325,91092,5
15.Bart LEYSEN KAC12-05-19494,721-04-19288,713-04-19281,31064,7
16.Jan DIELENS ACK01-06-19404,012-05-19337,913-05-19297,61039,5
17.Frédéric DE GROOTE BZC12-05-19535,707-04-19271,521-04-19230,31037,5
18.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-19540,211-05-19491,50,01031,7
19.Sebastien MATHIEU KVDW12-05-19408,701-06-19403,009-06-19217,01028,7
20.Remi VANDERHOYDONCK ALB13-04-19366,401-06-19311,712-05-19299,4977,5
21.Christiaan BIELEN ACK05-04-19387,114-05-19317,507-04-19267,8972,4
22.Stefan BOVIN LUAC01-06-19327,912-05-19327,207-04-19238,3893,4
23.Thomas DE BRUYN BZC11-05-19405,001-06-19398,122-04-1960,5863,6
24.Geert DE PALMENAER VZP12-05-19520,830-03-19325,10,0845,9
25.Luc VAN CAMP KAC14-04-19307,707-04-19257,930-03-19236,3801,9
26.Cedric BUSSCHOTS DAC12-05-19315,502-06-19313,731-05-19172,4801,6
27.Luc LAMMERANT LUAC02-06-19313,330-03-19227,501-06-19216,9757,7
28.Wim REYNDERS KAZM02-06-19396,001-06-19343,10,0739,1
29.Jan DE ROO VZP12-04-19404,501-06-19312,90,0717,4
30.Tom SEGERS ALB30-03-19286,711-05-19223,609-06-19201,6711,9
31.Albert MOORS LZC25-05-19302,118-05-19224,809-06-19184,2711,1
32.Bert MATTHYS KAC12-05-19378,811-05-19313,80,0692,6
33.Pieter DAEMS junior ACK13-04-19474,407-04-19213,20,0687,6
34.Dirk ROGGEMAN KFC12-04-19289,211-05-19218,431-05-19177,1684,7
35.André RUYMEN KVDW12-05-19282,613-04-19200,201-06-19199,1681,9
36.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK01-06-19295,712-05-19200,213-04-19148,4644,3
37.Koen PEETERS DAC14-04-19363,020-04-19281,10,0644,1
38.Tom CONINGS ALB13-05-19288,113-04-19238,222-04-19107,9634,2
39.Joris VANDERPUTTEN VZP11-05-19286,901-05-19264,216-06-1976,0627,1
40.Jan-Bart VAN ERCK KAZM24-05-19435,630-03-19150,60,0586,2
41.Jozef KELL ACK29-04-19569,30,00,0569,3
42.Vital TIMMERMAN LV12-05-19251,030-03-19165,601-06-19141,7558,3
43.Michiel DE BOCK KFC01-06-19217,722-05-19196,824-05-19143,2557,7
44.Fernand GEUENS ACK12-05-19194,921-04-19181,811-05-19172,6549,3
45.Tom GEEROMS VZP01-06-19258,412-05-19228,20,0486,6
46.Jan VERCAMMEN KAZM12-05-19298,113-04-19111,221-04-1972,9482,2
47.Johan LOUWET BZC12-05-19474,50,00,0474,5
48.Koen VANDER LINDEN KAC20-04-19245,313-04-19228,90,0474,2
49.Peter VERHOEVEN ACK12-05-19188,107-04-19172,330-03-19110,0470,4
50.Gert-Jan ANDRIES ACK21-04-19204,613-04-19182,807-04-1970,8458,2
51.Ivo DE SCHEPPER KAC13-04-19178,307-04-19164,525-05-19115,3458,1
52.Bart CLAES ACK13-04-19448,00,00,0448,0
53.Dirk VERHAEREN LUAC30-03-19293,518-05-19144,10,0437,6
54.Tom STAES ACK29-04-19435,50,00,0435,5
55.Daan SPRUYT VZP20-04-19332,824-03-1999,80,0432,6
56.Ruben MICHAUX junior KVDW01-06-19212,020-04-19113,509-06-19104,0429,5
57.Geert CALLEWAERT ALB14-04-19192,712-05-19133,907-04-1991,5418,1
58.Hugo JANSEN KAC21-04-19209,514-04-19195,50,0405,0
59.Glenn HOSTENS junior KVDW14-04-19154,621-04-19146,424-03-1998,4399,4
60.Wim AKKERMANS ACK23-05-19382,50,00,0382,5
61.Eddy DE CONINCK KAC20-04-19236,422-04-19130,10,0366,5
62.Frank SCHOETERS LUAC01-06-19219,919-04-19145,20,0365,1
63.Marcel GERITS LZC30-03-19186,909-06-19171,00,0357,9
64.Walter GEENEN KAC11-05-19355,20,00,0355,2
65.Pavel CIOROGARIU ALB18-05-19159,421-04-19148,30,0307,7
66.Joost BERTELS BZC14-04-19278,50,00,0278,5
67.Wilfried JANSSENS ALB07-04-19133,411-05-19129,40,0262,8
68.Lode VOS ALB30-03-19258,00,00,0258,0
69.Koen PIERLET KVDW11-05-19249,60,00,0249,6
70.Rudi COOMANS KVDW12-05-19143,402-06-19105,10,0248,5
71.Tars DERRE ACK15-04-19248,20,00,0248,2
72.Theofiel LENS DAC02-06-19240,10,00,0240,1
73.Philipe MATTHYS VZA12-05-19236,50,00,0236,5
74.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB12-05-19226,50,00,0226,5
75.Dimitri BERVOETS ACK12-05-19135,901-06-1985,60,0221,5
76.David JANSSEN LZC12-05-19214,70,00,0214,7
77.Jan VANTOMME KAZM12-05-19214,10,00,0214,1
78.Danny DE WINTER VZP17-06-19211,70,00,0211,7
79.Ruben SNYERS ACK11-05-19211,30,00,0211,3
80.Koen VANDERPUTTEN VZP15-06-19209,10,00,0209,1
81.Bart HUYGEN KVDW09-06-19202,90,00,0202,9
82.Pascal CUYLAERTS KAZM20-04-19193,50,00,0193,5
83.Stijn JANSEN ACK11-05-19186,60,00,0186,6
84.Jan WAUMANS KVDW12-05-19174,30,00,0174,3
85.Guy PICCART LZC02-06-19166,70,00,0166,7
86.Wiet VAN HOUT ACK01-06-19164,50,00,0164,5
87.Bertho BALLET LUAC02-06-19163,20,00,0163,2
88.Nathan HILLAERT junior VZA30-03-19135,413-04-1926,60,0162,0
89.Pierre WAGEMANS VZA13-04-19147,60,00,0147,6
90.Bram DE MAN BZC02-06-19147,20,00,0147,2
91.Hugo MERTENS ALB11-05-19144,10,00,0144,1
92.Filip MELIS ACK29-05-19139,40,00,0139,4
93.Martijn EERDEKENS junior LZC01-06-19138,10,00,0138,1
94.Jens GROESENEEKE junior KVDW12-05-19132,30,00,0132,3
95.Sebastiaan DURT junior KAZM14-04-19128,40,00,0128,4
96.Harald DE VRIENDT junior DAC20-04-19127,70,00,0127,7
97.Stijn DEVALCK KVDW02-06-19126,40,00,0126,4
98.Peter APPELTANS LZC09-06-19115,20,00,0115,2
99.Peter TOMASSEN ALB14-04-19104,70,00,0104,7
100.Steven THIELEMANS junior DAC06-04-1992,60,00,092,6
101.Senne VERPOORTEN KAC12-05-1992,40,00,092,4
102.Filip CEELEN junior ALB30-03-1988,40,00,088,4
103.Paul HERMANS KAZM09-06-1984,20,00,084,2
104.Bart SCHILLEBEEKS KAC13-04-1976,00,00,076,0
105.Peter NIJS LUAC01-06-1971,20,00,071,2
106.Jacky VAN HOUTTE ALB07-10-1843,20,00,043,2

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs