CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VV 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 20-08-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert VAN EYKEN DAC03-07-19815,412-05-19689,229-05-19565,62070,2
2.Tijl SCHMELZER ACK17-06-19668,912-05-19633,022-06-19591,21893,1
3.Niel DEIJGERS DAC03-07-19747,701-06-19580,613-04-19531,01859,3
4.Fabienne VAN DER LINDEN KAC03-07-19607,302-07-19587,523-05-19498,11692,9
5.Geert DE PALMENAER VZP02-07-19580,612-05-19520,821-06-19480,21581,6
6.Bert Sr. SCHMELZER ACK12-05-19599,222-06-19509,201-06-19439,51547,9
7.Pieter LIEVENS VZP13-04-19526,121-06-19526,020-04-19483,11535,2
8.Dries VAN GESTEL KAC03-07-19617,712-05-19482,811-05-19418,61519,1
9.Stijn VANDEN BOER ALB17-06-19546,019-07-19465,527-05-19440,01451,5
10.Jo SCHOETERS ACK13-04-19527,611-04-19497,014-04-19393,11417,7
11.Bart LEYSEN KAC03-07-19595,212-05-19494,721-04-19288,71378,6
12.Christiaan BIELEN ACK07-07-19659,705-04-19387,114-05-19317,51364,3
13.Koen VANDERPUTTEN VZP29-07-19556,123-06-19434,907-07-19355,41346,4
14.Nick FREMAU junior BZC29-04-19561,311-05-19479,513-04-19298,71339,5
15.Jelle VANDEBEECK BZC22-06-19506,211-05-19447,413-04-19385,51339,1
16.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC12-05-19467,702-06-19460,722-06-19394,21322,6
17.Thomas DE BRUYN BZC07-07-19489,111-05-19405,001-06-19398,11292,2
18.Theo STOCKMANS KVDW07-07-19421,702-06-19402,512-05-19364,11188,3
19.Yves RUYMEN KVDW12-05-19593,513-04-19261,030-03-19246,21100,7
20.Remi VANDERHOYDONCK ALB07-07-19396,713-04-19366,401-06-19311,71074,8
21.Koen VANDER LINDEN KAC03-07-19589,620-04-19245,313-04-19228,91063,8
22.Jan DIELENS ACK01-06-19404,012-05-19337,913-05-19297,61039,5
23.Frédéric DE GROOTE BZC12-05-19535,707-04-19271,521-04-19230,31037,5
24.Sebastien MATHIEU KVDW12-05-19408,701-06-19403,009-06-19217,01028,7
25.Albert MOORS LZC22-06-19409,829-07-19309,525-05-19302,11021,4
26.Vital TIMMERMAN LV03-07-19498,322-06-19268,712-05-19251,01018,0
27.Cedric BUSSCHOTS DAC21-06-19375,512-05-19315,502-06-19313,71004,7
28.Wim AKKERMANS ACK17-06-19567,723-05-19382,50,0950,2
29.Daan SPRUYT VZP07-07-19386,420-04-19332,819-07-19229,6948,8
30.Stefan BOVIN LUAC01-06-19327,912-05-19327,207-04-19238,3893,4
31.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK07-07-19297,301-06-19295,722-06-19283,0876,0
32.Dirk ROGGEMAN KFC21-07-19302,412-04-19289,201-08-19276,8868,4
33.Joris VANDERPUTTEN VZP21-06-19309,311-05-19286,901-05-19264,2860,4
34.Pieter DAEMS junior ACK13-04-19474,407-04-19213,221-07-19149,4837,0
35.Tom SEGERS ALB23-06-19325,230-03-19286,711-05-19223,6835,5
36.Ruben SNYERS ACK22-06-19407,511-05-19211,321-07-19209,6828,4
37.Bert MATTHYS KAC12-05-19378,811-05-19313,823-06-19113,6806,2
38.Glenn HOSTENS junior KVDW07-07-19377,206-07-19270,814-04-19154,6802,6
39.Luc VAN CAMP KAC14-04-19307,707-04-19257,930-03-19236,3801,9
40.Hugo JANSEN KAC03-07-19359,321-04-19209,517-07-19205,9774,7
41.Tom GEEROMS VZP22-06-19287,101-06-19258,412-05-19228,2773,7
42.Luc LAMMERANT LUAC02-06-19313,330-03-19227,501-06-19216,9757,7
43.Jan-Bart VAN ERCK KAZM24-05-19435,621-07-19161,830-03-19150,6748,0
44.Eddy DE CONINCK KAC22-06-19381,120-04-19236,422-04-19130,1747,6
45.Wim REYNDERS KAZM02-06-19396,001-06-19343,10,0739,1
46.Steven THIELEMANS junior DAC07-07-19642,706-04-1992,60,0735,3
47.Jan DE ROO VZP12-04-19404,501-06-19312,90,0717,4
48.Pavel CIOROGARIU ALB22-06-19382,118-05-19159,421-04-19148,3689,8
49.Gert-Jan ANDRIES ACK22-06-19299,021-04-19204,613-04-19182,8686,4
50.André RUYMEN KVDW12-05-19282,613-04-19200,201-06-19199,1681,9
51.Johan LOUWET BZC12-05-19474,523-06-19184,40,0658,9
52.Koen PEETERS DAC14-04-19363,020-04-19281,10,0644,1
53.Tom CONINGS ALB13-05-19288,113-04-19238,222-04-19107,9634,2
54.Jeroen JENNEN ACK22-06-19612,00,00,0612,0
55.Fernand GEUENS ACK12-05-19194,922-06-19194,221-04-19181,8570,9
56.Rik VANDEN BOER ALB03-07-19570,10,00,0570,1
57.Jozef KELL ACK29-04-19569,30,00,0569,3
58.Michiel DE BOCK KFC01-06-19217,722-05-19196,824-05-19143,2557,7
59.Frank SCHOETERS LUAC01-06-19219,922-06-19185,419-04-19145,2550,5
60.Wilfried JANSSENS ALB07-07-19242,807-04-19133,411-05-19129,4505,6
61.Peter VERHOEVEN ACK12-05-19188,107-04-19172,300-00-00133,3493,7
62.Thomas VAN ERCK KAZM11-05-19491,50,00,0491,5
63.Jan VERCAMMEN KAZM12-05-19298,113-04-19111,221-04-1972,9482,2
64.Ivo DE SCHEPPER KAC13-04-19178,307-04-19164,525-05-19115,3458,1
65.Bart CLAES ACK13-04-19448,00,00,0448,0
66.Dirk VERHAEREN LUAC30-03-19293,518-05-19144,10,0437,6
67.Tom STAES ACK29-04-19435,50,00,0435,5
68.David JANSSEN LZC07-07-19217,212-05-19214,70,0431,9
69.Ruben MICHAUX junior KVDW01-06-19212,020-04-19113,509-06-19104,0429,5
70.Peter BERTELS BZC22-06-19427,80,00,0427,8
71.Geert CALLEWAERT ALB14-04-19192,712-05-19133,907-04-1991,5418,1
72.Dimitri BERVOETS ACK07-07-19184,812-05-19135,901-06-1985,6406,3
73.Martijn EERDEKENS junior LZC01-06-19138,107-07-19131,123-06-19130,5399,7
74.Jan VANTOMME KAZM12-05-19214,104-08-19169,40,0383,5
75.Hugo MERTENS ALB03-07-19227,011-05-19144,10,0371,1
76.Marcel GERITS LZC30-03-19186,909-06-19171,00,0357,9
77.Walter GEENEN KAC11-05-19355,20,00,0355,2
78.Dirk PEETERS LV07-07-19191,722-06-1981,822-06-1980,9354,4
79.Peter APPELTANS LZC07-07-19237,809-06-19115,20,0353,0
80.Theofiel LENS DAC02-06-19240,106-07-1991,90,0332,0
81.Tars DERRE ACK15-04-19248,207-07-1973,30,0321,5
82.Joost BERTELS BZC14-04-19278,50,00,0278,5
83.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC07-07-19214,307-07-1963,20,0277,5
84.Danny DE WINTER VZP17-06-19211,705-07-1963,30,0275,0
85.Jan WAUMANS KVDW12-05-19174,306-07-1991,80,0266,1
86.Lode VOS ALB30-03-19258,00,00,0258,0
87.Koen PIERLET KVDW11-05-19249,60,00,0249,6
88.Rudi COOMANS KVDW12-05-19143,402-06-19105,10,0248,5
89.Philipe MATTHYS VZA12-05-19236,50,00,0236,5
90.Bernard BOTMAN VZP01-08-19235,40,00,0235,4
91.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB12-05-19226,50,00,0226,5
92.Sebastiaan DURT junior KAZM14-04-19128,423-06-1993,50,0221,9
93.Erik DE VOS KFC22-06-19213,30,00,0213,3
94.Bart HUYGEN KVDW09-06-19202,90,00,0202,9
95.Pascal CUYLAERTS KAZM20-04-19193,50,00,0193,5
96.Stijn JANSEN ACK11-05-19186,60,00,0186,6
97.Guy VANPEE ALB02-06-19185,00,00,0185,0
98.Guy PICCART LZC02-06-19166,70,00,0166,7
99.Wiet VAN HOUT ACK01-06-19164,50,00,0164,5
100.Bertho BALLET LUAC02-06-19163,20,00,0163,2
101.Nathan HILLAERT junior VZA30-03-19135,413-04-1926,60,0162,0
102.Pierre WAGEMANS VZA13-04-19147,60,00,0147,6
103.Bram DE MAN BZC02-06-19147,20,00,0147,2
104.Stephane VANDER VEKEN KFC22-06-19142,40,00,0142,4
105.Filip MELIS ACK29-05-19139,40,00,0139,4
106.Michiel HAEMELS junior ALB22-06-19134,40,00,0134,4
107.Jens GROESENEEKE junior KVDW12-05-19132,30,00,0132,3
108.Harald DE VRIENDT junior DAC20-04-19127,70,00,0127,7
109.Stijn DEVALCK KVDW02-06-19126,40,00,0126,4
110.Bart GOOS ACK07-07-19114,40,00,0114,4
111.Sam CUYVERS junior KVDW23-06-19105,60,00,0105,6
112.Peter TOMASSEN ALB14-04-19104,70,00,0104,7
113.Senne VERPOORTEN KAC12-05-1992,40,00,092,4
114.Filip CEELEN junior ALB30-03-1988,40,00,088,4
115.Paul HERMANS KAZM09-06-1984,20,00,084,2
116.Bart SCHILLEBEEKS KAC13-04-1976,00,00,076,0
117.Jozef KONINGS VZA22-06-1974,90,00,074,9
118.Peter NIJS LUAC01-06-1971,20,00,071,2
119.Jacky VAN HOUTTE ALB07-10-1843,20,00,043,2

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs