CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VV 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 09-12-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert VAN EYKEN DAC03-07-19815,412-05-19689,229-05-19565,62070,2
2.Tijl SCHMELZER ACK17-06-19668,912-05-19633,022-06-19591,21893,1
3.Niel DEIJGERS DAC03-07-19747,701-06-19580,613-04-19531,01859,3
4.Fabienne VAN DER LINDEN KAC03-07-19607,302-07-19587,523-05-19498,11692,9
5.Geert DE PALMENAER VZP02-07-19580,612-05-19520,821-06-19480,21581,6
6.Pieter LIEVENS VZP13-04-19526,121-06-19526,020-04-19483,11535,2
7.Dries VAN GESTEL KAC03-07-19617,712-05-19482,811-05-19418,61519,1
8.Bert Sr. SCHMELZER ACK12-05-19599,222-06-19509,211-05-19351,71460,1
9.Stijn VANDEN BOER ALB17-06-19546,019-07-19465,527-05-19440,01451,5
10.Jo SCHOETERS ACK13-04-19527,611-04-19497,014-04-19393,11417,7
11.Bart LEYSEN KAC03-07-19595,212-05-19494,721-04-19288,71378,6
12.Christiaan BIELEN ACK07-07-19659,705-04-19387,114-05-19317,51364,3
13.Koen VANDERPUTTEN VZP29-07-19556,123-06-19434,907-07-19355,41346,4
14.Nick FREMAU junior BZC29-04-19561,311-05-19479,513-04-19298,71339,5
15.Jelle VANDEBEECK BZC22-06-19506,211-05-19447,413-04-19385,51339,1
16.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC12-05-19467,702-06-19460,722-06-19394,21322,6
17.Thomas DE BRUYN BZC07-07-19489,111-05-19405,001-06-19398,11292,2
18.Theo STOCKMANS KVDW07-07-19421,702-06-19402,512-05-19364,11188,3
19.Thomas VAN ERCK KAZM09-07-19676,011-05-19491,50,01167,5
20.Yves RUYMEN KVDW12-05-19593,525-08-19284,113-04-19261,01138,6
21.Daan SPRUYT VZP07-07-19386,418-09-19356,620-04-19332,81075,8
22.Remi VANDERHOYDONCK ALB07-07-19396,713-04-19366,401-06-19311,71074,8
23.Koen VANDER LINDEN KAC03-07-19589,620-04-19245,313-04-19228,91063,8
24.Jan DIELENS ACK01-06-19404,012-05-19337,913-05-19297,61039,5
25.Frédéric DE GROOTE BZC12-05-19535,707-04-19271,521-04-19230,31037,5
26.Sebastien MATHIEU KVDW12-05-19408,701-06-19403,009-06-19217,01028,7
27.Albert MOORS LZC22-06-19409,829-07-19309,525-05-19302,11021,4
28.Vital TIMMERMAN LV03-07-19498,322-06-19268,712-05-19251,01018,0
29.Cedric BUSSCHOTS DAC21-06-19375,512-05-19315,502-06-19313,71004,7
30.Wim AKKERMANS ACK17-06-19567,723-05-19382,50,0950,2
31.Stefan BOVIN LUAC01-06-19327,912-05-19327,207-04-19238,3893,4
32.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK07-07-19297,301-06-19295,722-06-19283,0876,0
33.Dirk ROGGEMAN KFC21-07-19302,412-04-19289,201-08-19276,8868,4
34.Joris VANDERPUTTEN VZP21-06-19309,311-05-19286,901-05-19264,2860,4
35.Pieter DAEMS junior ACK13-04-19474,407-04-19213,221-07-19149,4837,0
36.Tom SEGERS ALB23-06-19325,230-03-19286,711-05-19223,6835,5
37.Ruben SNYERS ACK22-06-19407,511-05-19211,321-07-19209,6828,4
38.Luc VAN CAMP KAC14-04-19307,707-04-19257,901-09-19251,7817,3
39.Bert MATTHYS KAC12-05-19378,811-05-19313,823-06-19113,6806,2
40.Glenn HOSTENS junior KVDW07-07-19377,206-07-19270,814-04-19154,6802,6
41.Hugo JANSEN KAC03-07-19359,321-04-19209,517-07-19205,9774,7
42.Tom GEEROMS VZP22-06-19287,101-06-19258,412-05-19228,2773,7
43.Luc LAMMERANT LUAC02-06-19313,330-03-19227,501-06-19216,9757,7
44.Jan-Bart VAN ERCK KAZM24-05-19435,621-07-19161,830-03-19150,6748,0
45.Eddy DE CONINCK KAC22-06-19381,120-04-19236,422-04-19130,1747,6
46.Wim REYNDERS KAZM02-06-19396,001-06-19343,10,0739,1
47.Steven THIELEMANS junior DAC07-07-19642,706-04-1992,60,0735,3
48.Jan DE ROO VZP12-04-19404,501-06-19312,90,0717,4
49.Gert-Jan ANDRIES ACK22-06-19299,021-04-19204,621-08-19204,1707,7
50.Pavel CIOROGARIU ALB22-06-19382,118-05-19159,421-04-19148,3689,8
51.Hugo MERTENS ALB23-06-19318,403-07-19227,011-05-19144,1689,5
52.André RUYMEN KVDW12-05-19282,613-04-19200,201-06-19199,1681,9
53.Johan LOUWET BZC12-05-19474,523-06-19184,40,0658,9
54.Koen PEETERS DAC14-04-19363,020-04-19281,10,0644,1
55.Michiel DE BOCK KFC02-09-19225,701-06-19217,722-05-19196,8640,2
56.Tom CONINGS ALB13-05-19288,113-04-19238,222-04-19107,9634,2
57.Jeroen JENNEN ACK22-06-19612,00,00,0612,0
58.Fernand GEUENS ACK12-05-19194,922-06-19194,221-04-19181,8570,9
59.Rik VANDEN BOER ALB03-07-19570,10,00,0570,1
60.Jozef KELL ACK29-04-19569,30,00,0569,3
61.Frank SCHOETERS LUAC01-06-19219,922-06-19185,419-04-19145,2550,5
62.Ivo DE SCHEPPER KAC24-08-19207,313-04-19178,307-04-19164,5550,1
63.Peter VERHOEVEN ACK12-05-19188,101-09-19179,607-04-19172,3540,0
64.Wilfried JANSSENS ALB07-07-19242,807-04-19133,411-05-19129,4505,6
65.Jan VERCAMMEN KAZM12-05-19298,113-04-19111,221-04-1972,9482,2
66.Bart CLAES ACK13-04-19448,00,00,0448,0
67.Ward GYSEMANS ACK10-09-19442,80,00,0442,8
68.Tom STAES ACK29-04-19435,50,00,0435,5
69.David JANSSEN LZC07-07-19217,212-05-19214,70,0431,9
70.Ruben MICHAUX junior KVDW01-06-19212,020-04-19113,509-06-19104,0429,5
71.Peter BERTELS BZC22-06-19427,80,00,0427,8
72.Tars DERRE ACK15-04-19248,201-09-1998,607-07-1973,3420,1
73.Dimitri BERVOETS ACK07-07-19184,812-05-19135,908-09-1997,7418,4
74.Geert CALLEWAERT ALB14-04-19192,712-05-19133,907-04-1991,5418,1
75.Martijn EERDEKENS junior LZC01-06-19138,107-07-19131,123-06-19130,5399,7
76.Jan VANTOMME KAZM12-05-19214,104-08-19169,40,0383,5
77.Sam CUYVERS junior KVDW16-08-19145,424-08-19108,023-06-19105,6359,0
78.Marcel GERITS LZC30-03-19186,909-06-19171,00,0357,9
79.Walter GEENEN KAC11-05-19355,20,00,0355,2
80.Dirk PEETERS LV07-07-19191,722-06-1981,822-06-1980,9354,4
81.Peter APPELTANS LZC07-07-19237,809-06-19115,20,0353,0
82.Theofiel LENS DAC02-06-19240,106-07-1991,90,0332,0
83.Joost BERTELS BZC14-04-19278,50,00,0278,5
84.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC07-07-19214,307-07-1963,20,0277,5
85.Danny DE WINTER VZP17-06-19211,705-07-1963,30,0275,0
86.Jan WAUMANS KVDW12-05-19174,306-07-1991,80,0266,1
87.Lode VOS ALB30-03-19258,00,00,0258,0
88.Koen PIERLET KVDW11-05-19249,60,00,0249,6
89.Werner VAN DEN BROECK KAZM01-09-19242,90,00,0242,9
90.Philipe MATTHYS VZA12-05-19236,50,00,0236,5
91.Bernard BOTMAN VZP01-08-19235,40,00,0235,4
92.Jarno VEIRMAN junior VZP10-09-19227,80,00,0227,8
93.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB12-05-19226,50,00,0226,5
94.Sebastiaan DURT junior KAZM14-04-19128,423-06-1993,50,0221,9
95.Erik DE VOS KFC22-06-19213,30,00,0213,3
96.Bart HUYGEN KVDW09-06-19202,90,00,0202,9
97.Pascal CUYLAERTS KAZM20-04-19193,50,00,0193,5
98.Stijn JANSEN ACK11-05-19186,60,00,0186,6
99.Guy VANPEE ALB02-06-19185,00,00,0185,0
100.Filip MELIS ACK29-05-19139,429-07-1945,20,0184,6
101.Benjamin HEYLEN ALB21-08-19173,40,00,0173,4
102.Guy PICCART LZC02-06-19166,70,00,0166,7
103.Wiet VAN HOUT ACK01-06-19164,50,00,0164,5
104.Nathan HILLAERT junior VZA30-03-19135,413-04-1926,60,0162,0
105.Pierre WAGEMANS VZA13-04-19147,60,00,0147,6
106.Bram DE MAN BZC02-06-19147,20,00,0147,2
107.Senne VANDENPUTTE junior KVDW08-09-19146,20,00,0146,2
108.Dirk VERHAEREN LUAC18-05-19144,10,00,0144,1
109.Rudi COOMANS KVDW12-05-19143,40,00,0143,4
110.Stephane VANDER VEKEN KFC22-06-19142,40,00,0142,4
111.Michiel HAEMELS junior ALB22-06-19134,40,00,0134,4
112.Jens GROESENEEKE junior KVDW12-05-19132,30,00,0132,3
113.Jozef KONINGS VZA22-06-1974,924-08-1955,30,0130,2
114.Harald DE VRIENDT junior DAC20-04-19127,70,00,0127,7
115.Stijn DEVALCK KVDW02-06-19126,40,00,0126,4
116.Bart GOOS ACK07-07-19114,40,00,0114,4
117.Peter TOMASSEN ALB14-04-19104,70,00,0104,7
118.Senne VERPOORTEN KAC12-05-1992,40,00,092,4
119.Filip CEELEN junior ALB30-03-1988,40,00,088,4
120.Paul HERMANS KAZM09-06-1984,20,00,084,2
121.Bart SCHILLEBEEKS KAC13-04-1976,00,00,076,0
122.Peter NIJS LUAC01-06-1971,20,00,071,2
123.Jacky VAN HOUTTE ALB07-10-1843,20,00,043,2

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs