CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België OP+WW 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 23-04-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Daan SPRUYT VZP13-04-19741,812-04-19659,430-03-19292,41693,6
2.Walter GEENEN KAC14-04-19392,913-04-19263,720-04-19219,3875,9
3.Wim REYNDERS KAZM14-04-19318,807-04-19278,530-03-19261,5858,8
4.Koen VANDERPUTTEN VZP13-04-19736,90,00,0736,9
5.Tijl SCHMELZER ACK13-04-19682,10,00,0682,1
6.Guy TEEUWEN KAZM14-04-19346,320-04-19325,20,0671,5
7.Pieter LIEVENS VZP12-04-19583,00,00,0583,0
8.Bert Sr. SCHMELZER ACK13-04-19534,00,00,0534,0
9.Luc VAN CAMP KAC13-04-19362,40,00,0362,4
10.Philipe MATTHYS VZA20-04-19318,80,00,0318,8
11.Ruben SNYERS ACK14-04-19297,60,00,0297,6
12.Michiel HERMAN LUAC13-04-19295,00,00,0295,0
13.Geert CALLEWAERT ALB20-04-19253,00,00,0253,0
14.Hugo JANSEN KAC20-04-19238,40,00,0238,4
15.Paul HERMANS KAZM20-04-19145,80,00,0145,8
16.Peter TOMASSEN ALB07-04-19126,90,00,0126,9
17.Simon BERX ALB07-04-19120,50,00,0120,5
18.Stefan BOVIN LUAC06-04-19110,30,00,0110,3
19.Rudi COOMANS KVDW07-04-1979,80,00,079,8
20.Gert-Jan ANDRIES ACK14-04-1970,60,00,070,6
21.Brett TOBBACK junior KVDW20-04-1948,60,00,048,6
22.Peter APPELTANS LZC06-04-195,60,00,05,6

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs