CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België OP+WW 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 09-12-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN ACK03-07-19947,102-07-19941,312-05-19761,52649,9
2.Tijl SCHMELZER ACK03-07-19878,001-07-19801,213-04-19682,12361,3
3.Wim AKKERMANS ACK02-07-19941,312-05-19747,722-05-19323,82012,8
4.Daan SPRUYT VZP13-04-19741,812-04-19659,402-07-19589,61990,8
5.Christiaan BIELEN ACK03-07-19716,709-07-19680,213-05-19520,11917,0
6.Koen VANDERPUTTEN VZP13-04-19736,912-05-19623,321-07-19552,61912,8
7.Bert Sr. SCHMELZER ACK21-06-19639,507-07-19608,501-07-19598,71846,7
8.Simon BERX ALB12-05-19647,301-07-19531,207-07-19519,11697,6
9.Hugo MERTENS ALB09-07-19666,402-07-19609,205-07-19373,81649,4
10.Tom CONINGS ALB09-07-19698,512-05-19484,622-06-19385,81568,9
11.Nick FREMAU junior BZC12-05-19639,617-06-19471,623-05-19367,61478,8
12.Jozef KELL ACK12-05-19697,023-05-19384,524-05-19315,51397,0
13.Tom SEGERS ALB09-07-19605,312-05-19478,801-06-19307,21391,3
14.Geert DE PALMENAER VZP09-07-19669,823-05-19354,202-06-19337,21361,2
15.Dries VAN GESTEL KAC17-06-19530,507-07-19508,001-06-19319,51358,0
16.Bart LEYSEN KAC07-07-19613,911-05-19378,223-05-19325,51317,6
17.Pieter LIEVENS VZP12-04-19583,023-05-19365,122-05-19319,91268,0
18.Jelle VANDEBEECK BZC12-05-19567,524-05-19322,722-05-19317,31207,5
19.Walter GEENEN KAC12-05-19462,514-04-19392,923-05-19325,41180,8
20.Luc VAN CAMP KAC12-05-19506,113-04-19362,422-05-19308,91177,4
21.Guy TEEUWEN KAZM02-06-19457,214-04-19346,320-04-19325,21128,7
22.Werner VAN DEN BROECK KAZM09-07-19547,501-06-19398,922-04-19162,01108,4
23.Bert Jr. SCHMELZER ACK23-05-19401,922-05-19363,824-05-19296,31062,0
24.Dennis HUYBRECKX ACK23-05-19392,124-05-19328,822-05-19322,51043,4
25.Pieter DAEMS junior ACK23-05-19373,301-06-19328,422-05-19327,61029,3
26.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-19533,321-08-19488,90,01022,2
27.Koen VANDER LINDEN KAC09-07-19515,407-07-19319,001-05-19158,5992,9
28.Philipe MATTHYS VZA07-07-19381,320-04-19318,821-04-19281,2981,3
29.Wim REYNDERS KAZM18-05-19337,522-06-19322,114-04-19318,8978,4
30.Eddy DE CONINCK KAC23-05-19352,501-06-19313,322-05-19312,0977,8
31.Peter BERTELS BZC23-05-19337,001-06-19326,024-05-19292,3955,3
32.Frédéric DE GROOTE BZC01-06-19326,023-05-19322,422-05-19285,7934,1
33.Michiel HERMAN LUAC02-06-19358,613-04-19295,007-07-19279,2932,8
34.Yves RUYMEN KVDW23-05-19322,722-05-19316,224-05-19274,7913,6
35.Jan-Bart VAN ERCK KAZM17-06-19597,801-09-19290,50,0888,3
36.Hugo JANSEN KAC07-07-19325,601-06-19311,120-04-19238,4875,1
37.Bernard BOTMAN VZP23-05-19304,322-05-19275,724-05-19261,2841,2
38.Vital TIMMERMAN LV01-07-19308,007-07-19295,423-06-19209,5812,9
39.Stefan BOVIN LUAC02-06-19454,418-05-19224,306-04-19110,3789,0
40.Joost BERTELS BZC23-05-19340,002-06-19284,518-05-19115,5740,0
41.André RUYMEN KVDW07-07-19307,925-08-19211,409-06-19186,8706,1
42.Joris VANDERPUTTEN VZP22-06-19330,425-08-19178,524-08-19168,5677,4
43.Thomas DE BRUYN BZC23-05-19348,922-05-19319,70,0668,6
44.Sebastien MATHIEU KVDW03-07-19665,50,00,0665,5
45.Bert VAN EYKEN DAC09-07-19657,80,00,0657,8
46.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC09-07-19500,901-05-19147,00,0647,9
47.Dirk ROGGEMAN KFC22-06-19320,402-07-19307,40,0627,8
48.Niel DEIJGERS DAC17-06-19619,60,00,0619,6
49.Ruben SNYERS ACK14-04-19297,625-08-19178,424-08-19142,8618,8
50.Benjamin HEYLEN ALB01-06-19308,402-06-19300,40,0608,8
51.Bert MATTHYS KAC02-06-19251,409-06-19166,401-06-19162,6580,4
52.Geert CALLEWAERT ALB01-06-19311,120-04-19253,00,0564,1
53.Jan VANTOMME KAZM02-06-19271,617-07-19260,70,0532,3
54.Ward GYSEMANS ACK13-05-19530,50,00,0530,5
55.Filip CEELEN junior ALB01-06-19214,422-06-19138,109-06-19120,8473,3
56.Ivo DE SCHEPPER KAC01-06-19265,621-04-19166,50,0432,1
57.Danny VERHEYEN ALB01-06-19274,009-06-19148,131-05-192,3424,4
58.Peter TOMASSEN ALB02-06-19267,107-04-19126,90,0394,0
59.Wilfried JANSSENS ALB01-06-19216,702-06-19173,90,0390,6
60.Rik VANDEN BOER ALB09-07-19209,909-06-19177,50,0387,4
61.Jessie DE RIDDER KAC01-06-19216,702-06-19159,60,0376,3
62.Dimitri BERVOETS ACK22-06-19147,429-05-19113,625-08-1985,9346,9
63.Sebastiaan DURT junior KAZM12-05-19178,702-06-19150,70,0329,4
64.Guy VANPEE ALB22-06-19317,00,00,0317,0
65.Ken GYPEN ACK29-05-19313,40,00,0313,4
66.Rudi COOMANS KVDW25-08-19127,402-06-19102,507-04-1979,8309,7
67.Guy PICCART LZC01-06-19192,309-06-19109,60,0301,9
68.Glenn HOSTENS junior KVDW12-05-19301,80,00,0301,8
69.Jarno VEIRMAN junior VZP24-05-19189,725-08-1977,30,0267,0
70.Jaromir SIMUNEK KVDW12-05-19251,30,00,0251,3
71.Johan LOUWET BZC07-07-19246,00,00,0246,0
72.Pascal CUYLAERTS KAZM02-06-19133,901-09-1976,001-06-1930,5240,4
73.Gert-Jan ANDRIES ACK24-08-1990,325-08-1974,314-04-1970,6235,2
74.Yvo MEYERS ALB02-06-19233,40,00,0233,4
75.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC01-06-19216,30,00,0216,3
76.Marcel GERITS LZC02-06-19214,40,00,0214,4
77.Michael VAN PEEL BZC01-06-19214,40,00,0214,4
78.Frank SCHOETERS LUAC18-05-19146,921-04-1957,516-06-199,3213,7
79.Ruben MICHAUX junior KVDW02-06-19173,80,00,0173,8
80.Pavel CIOROGARIU ALB01-09-19168,30,00,0168,3
81.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK25-08-1984,024-08-1966,30,0150,3
82.Paul HERMANS KAZM20-04-19145,80,00,0145,8
83.Danny DE WINTER VZP12-05-19143,40,00,0143,4
84.Jan VERCAMMEN KAZM01-06-19135,00,00,0135,0
85.Mattijs CUPPENS KVDW09-06-19124,40,00,0124,4
86.Filip MELIS ACK22-06-19124,00,00,0124,0
87.René PAREDIS LZC04-08-1993,90,00,093,9
88.Bart GOOS ACK22-06-1987,80,00,087,8
89.Peter VERHOEVEN ACK25-08-1972,20,00,072,2
90.Wim VAN VOSSEL BZC07-07-1953,20,00,053,2
91.Brett TOBBACK junior KVDW20-04-1948,60,00,048,6
92.Peter APPELTANS LZC06-04-195,60,00,05,6
93.Martijn EERDEKENS junior LZC07-07-192,70,00,02,7

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs