CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België OP+WW 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 18-06-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Daan SPRUYT VZP13-04-19741,812-04-19659,430-03-19292,41693,6
2.Jeroen JENNEN ACK12-05-19761,523-05-19391,424-05-19331,11484,0
3.Jozef KELL ACK12-05-19697,023-05-19419,424-05-19314,81431,2
4.Wim AKKERMANS ACK12-05-19747,722-05-19323,624-05-19320,01391,3
5.Koen VANDERPUTTEN VZP13-04-19736,912-05-19623,30,01360,2
6.Nick FREMAU junior BZC12-05-19639,623-05-19367,622-05-19341,71348,9
7.Bert Sr. SCHMELZER ACK13-04-19534,022-05-19386,423-05-19354,21274,6
8.Pieter LIEVENS VZP12-04-19583,023-05-19365,122-05-19319,91268,0
9.Jelle VANDEBEECK BZC12-05-19567,524-05-19322,722-05-19317,31207,5
10.Walter GEENEN KAC12-05-19462,514-04-19392,923-05-19325,41180,8
11.Luc VAN CAMP KAC12-05-19506,113-04-19362,422-05-19308,91177,4
12.Dries VAN GESTEL KAC17-06-19530,501-06-19319,502-06-19290,41140,4
13.Guy TEEUWEN KAZM02-06-19457,214-04-19346,320-04-19325,21128,7
14.Bert Jr. SCHMELZER ACK23-05-19401,922-05-19363,824-05-19296,31062,0
15.Dennis HUYBRECKX ACK23-05-19392,124-05-19328,822-05-19322,51043,4
16.Pieter DAEMS junior ACK23-05-19373,301-06-19328,422-05-19327,61029,3
17.Geert DE PALMENAER VZP23-05-19354,202-06-19337,201-06-19322,41013,8
18.Tom SEGERS ALB12-05-19478,801-06-19297,618-05-19212,8989,2
19.Eddy DE CONINCK KAC23-05-19352,501-06-19313,322-05-19312,0977,8
20.Bart LEYSEN KAC11-05-19378,223-05-19325,524-05-19261,8965,5
21.Wim REYNDERS KAZM18-05-19337,514-04-19318,821-04-19303,9960,2
22.Peter BERTELS BZC23-05-19337,001-06-19326,024-05-19292,3955,3
23.Frédéric DE GROOTE BZC01-06-19326,023-05-19322,422-05-19285,7934,1
24.Yves RUYMEN KVDW23-05-19322,722-05-19316,224-05-19274,7913,6
25.Tom CONINGS ALB12-05-19484,601-06-19216,709-06-19166,9868,2
26.Bernard BOTMAN VZP23-05-19304,322-05-19275,724-05-19261,2841,2
27.Stefan BOVIN LUAC02-06-19454,418-05-19224,306-04-19110,3789,0
28.Hugo JANSEN KAC01-06-19311,120-04-19238,402-06-19236,1785,6
29.Philipe MATTHYS VZA20-04-19318,821-04-19281,201-06-19174,6774,6
30.Simon BERX ALB12-05-19647,307-04-19120,50,0767,8
31.Joost BERTELS BZC23-05-19340,002-06-19284,518-05-19115,5740,0
32.Tijl SCHMELZER ACK13-04-19682,10,00,0682,1
33.Michiel HERMAN LUAC02-06-19358,613-04-19295,00,0653,6
34.Niel DEIJGERS DAC17-06-19619,60,00,0619,6
35.Benjamin HEYLEN ALB01-06-19308,402-06-19300,40,0608,8
36.Bert MATTHYS KAC02-06-19251,409-06-19166,401-06-19162,6580,4
37.Geert CALLEWAERT ALB01-06-19311,120-04-19253,00,0564,1
38.Werner VAN DEN BROECK KAZM01-06-19398,922-04-19162,00,0560,9
39.Ward GYSEMANS ACK13-05-19530,50,00,0530,5
40.Christiaan BIELEN ACK13-05-19520,10,00,0520,1
41.Vital TIMMERMAN LV02-06-19172,209-06-19169,218-05-19114,3455,7
42.Ivo DE SCHEPPER KAC01-06-19265,621-04-19166,50,0432,1
43.Danny VERHEYEN ALB01-06-19274,009-06-19148,131-05-192,3424,4
44.Wilfried JANSSENS ALB01-06-19216,702-06-19193,50,0410,2
45.Peter TOMASSEN ALB02-06-19267,107-04-19126,90,0394,0
46.Jessie DE RIDDER KAC01-06-19216,702-06-19159,60,0376,3
47.Filip CEELEN junior ALB01-06-19214,409-06-19120,80,0335,2
48.Ken GYPEN ACK29-05-19313,40,00,0313,4
49.Guy PICCART LZC01-06-19192,309-06-19109,60,0301,9
50.Glenn HOSTENS junior KVDW12-05-19301,80,00,0301,8
51.Ruben SNYERS ACK14-04-19297,60,00,0297,6
52.Jan VANTOMME KAZM02-06-19271,60,00,0271,6
53.Jaromir SIMUNEK KVDW12-05-19251,30,00,0251,3
54.Yvo MEYERS ALB02-06-19233,40,00,0233,4
55.Marcel GERITS LZC02-06-19214,40,00,0214,4
56.Michael VAN PEEL BZC01-06-19214,40,00,0214,4
57.Frank SCHOETERS LUAC18-05-19146,921-04-1957,516-06-199,3213,7
58.Jarno VEIRMAN junior VZP24-05-19189,70,00,0189,7
59.André RUYMEN KVDW09-06-19186,80,00,0186,8
60.Sebastiaan DURT junior KAZM12-05-19178,70,00,0178,7
61.Ruben MICHAUX junior KVDW02-06-19173,80,00,0173,8
62.Pascal CUYLAERTS KAZM02-06-19133,901-06-1930,50,0164,4
63.Koen VANDER LINDEN KAC01-05-19158,50,00,0158,5
64.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC01-05-19147,00,00,0147,0
65.Paul HERMANS KAZM20-04-19145,80,00,0145,8
66.Danny DE WINTER VZP12-05-19143,40,00,0143,4
67.Jan VERCAMMEN KAZM01-06-19135,00,00,0135,0
68.Mattijs CUPPENS KVDW09-06-19124,40,00,0124,4
69.Dimitri BERVOETS ACK29-05-19113,60,00,0113,6
70.Rudi COOMANS KVDW07-04-1979,80,00,079,8
71.Gert-Jan ANDRIES ACK14-04-1970,60,00,070,6
72.Brett TOBBACK junior KVDW20-04-1948,60,00,048,6
73.Peter APPELTANS LZC06-04-195,60,00,05,6

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs