CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België OP+WW 2019

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 20-08-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN ACK03-07-19947,102-07-19941,312-05-19761,52649,9
2.Tijl SCHMELZER ACK03-07-19878,001-07-19801,213-04-19682,12361,3
3.Wim AKKERMANS ACK02-07-19941,312-05-19747,722-05-19323,62012,6
4.Daan SPRUYT VZP13-04-19741,812-04-19659,402-07-19589,61990,8
5.Christiaan BIELEN ACK03-07-19716,709-07-19680,213-05-19520,11917,0
6.Koen VANDERPUTTEN VZP13-04-19736,912-05-19623,321-07-19552,61912,8
7.Bert Sr. SCHMELZER ACK21-06-19639,507-07-19608,501-07-19598,71846,7
8.Simon BERX ALB12-05-19647,301-07-19531,207-07-19519,11697,6
9.Hugo MERTENS ALB09-07-19666,402-07-19609,205-07-19373,81649,4
10.Tom CONINGS ALB09-07-19698,512-05-19484,622-06-19385,81568,9
11.Nick FREMAU junior BZC12-05-19639,617-06-19471,623-05-19367,61478,8
12.Jozef KELL ACK12-05-19697,023-05-19419,424-05-19314,81431,2
13.Tom SEGERS ALB09-07-19605,312-05-19478,801-06-19297,61381,7
14.Geert DE PALMENAER VZP09-07-19669,823-05-19354,202-06-19337,21361,2
15.Dries VAN GESTEL KAC17-06-19530,507-07-19508,001-06-19319,51358,0
16.Bart LEYSEN KAC07-07-19613,911-05-19378,223-05-19325,51317,6
17.Pieter LIEVENS VZP12-04-19583,023-05-19365,122-05-19319,91268,0
18.Jelle VANDEBEECK BZC12-05-19567,524-05-19322,722-05-19317,31207,5
19.Walter GEENEN KAC12-05-19462,514-04-19392,923-05-19325,41180,8
20.Luc VAN CAMP KAC12-05-19506,113-04-19362,422-05-19308,91177,4
21.Guy TEEUWEN KAZM02-06-19457,214-04-19346,320-04-19325,21128,7
22.Werner VAN DEN BROECK KAZM09-07-19547,501-06-19398,922-04-19162,01108,4
23.Bert Jr. SCHMELZER ACK23-05-19401,922-05-19363,824-05-19296,31062,0
24.Dennis HUYBRECKX ACK23-05-19392,124-05-19328,822-05-19322,51043,4
25.Pieter DAEMS junior ACK23-05-19373,301-06-19328,422-05-19327,61029,3
26.Koen VANDER LINDEN KAC09-07-19515,407-07-19319,001-05-19158,5992,9
27.Philipe MATTHYS VZA07-07-19381,320-04-19318,821-04-19281,2981,3
28.Wim REYNDERS KAZM18-05-19337,522-06-19322,114-04-19318,8978,4
29.Eddy DE CONINCK KAC23-05-19352,501-06-19313,322-05-19312,0977,8
30.Peter BERTELS BZC23-05-19337,001-06-19326,024-05-19292,3955,3
31.Frédéric DE GROOTE BZC01-06-19326,023-05-19322,422-05-19285,7934,1
32.Michiel HERMAN LUAC02-06-19358,613-04-19295,007-07-19279,2932,8
33.Yves RUYMEN KVDW23-05-19322,722-05-19316,224-05-19274,7913,6
34.Hugo JANSEN KAC07-07-19325,601-06-19311,120-04-19238,4875,1
35.Bernard BOTMAN VZP23-05-19304,322-05-19275,724-05-19261,2841,2
36.Vital TIMMERMAN LV01-07-19308,007-07-19295,423-06-19209,5812,9
37.Stefan BOVIN LUAC02-06-19454,418-05-19224,306-04-19110,3789,0
38.Joost BERTELS BZC23-05-19340,002-06-19284,518-05-19115,5740,0
39.Thomas DE BRUYN BZC23-05-19348,922-05-19319,70,0668,6
40.Sebastien MATHIEU KVDW03-07-19665,50,00,0665,5
41.Bert VAN EYKEN DAC09-07-19657,80,00,0657,8
42.Dirk ROGGEMAN KFC22-06-19320,402-07-19307,40,0627,8
43.Niel DEIJGERS DAC17-06-19619,60,00,0619,6
44.Benjamin HEYLEN ALB01-06-19308,402-06-19300,40,0608,8
45.Jan-Bart VAN ERCK KAZM17-06-19597,80,00,0597,8
46.Bert MATTHYS KAC02-06-19251,409-06-19166,401-06-19162,6580,4
47.Geert CALLEWAERT ALB01-06-19311,120-04-19253,00,0564,1
48.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-19533,30,00,0533,3
49.Jan VANTOMME KAZM02-06-19271,617-07-19260,70,0532,3
50.Ward GYSEMANS ACK13-05-19530,50,00,0530,5
51.André RUYMEN KVDW07-07-19307,909-06-19186,80,0494,7
52.Filip CEELEN junior ALB01-06-19214,422-06-19138,109-06-19120,8473,3
53.Ivo DE SCHEPPER KAC01-06-19265,621-04-19166,50,0432,1
54.Danny VERHEYEN ALB01-06-19274,009-06-19148,131-05-192,3424,4
55.Wilfried JANSSENS ALB01-06-19216,702-06-19193,50,0410,2
56.Peter TOMASSEN ALB02-06-19267,107-04-19126,90,0394,0
57.Rik VANDEN BOER ALB09-07-19209,909-06-19177,50,0387,4
58.Jessie DE RIDDER KAC01-06-19216,702-06-19159,60,0376,3
59.Joris VANDERPUTTEN VZP22-06-19330,40,00,0330,4
60.Sebastiaan DURT junior KAZM12-05-19178,702-06-19150,70,0329,4
61.Guy VANPEE ALB22-06-19317,00,00,0317,0
62.Ken GYPEN ACK29-05-19313,40,00,0313,4
63.Guy PICCART LZC01-06-19192,309-06-19109,60,0301,9
64.Glenn HOSTENS junior KVDW12-05-19301,80,00,0301,8
65.Ruben SNYERS ACK14-04-19297,60,00,0297,6
66.Dimitri BERVOETS ACK22-06-19147,429-05-19113,60,0261,0
67.Jaromir SIMUNEK KVDW12-05-19251,30,00,0251,3
68.Johan LOUWET BZC07-07-19246,00,00,0246,0
69.Yvo MEYERS ALB02-06-19233,40,00,0233,4
70.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC01-06-19216,30,00,0216,3
71.Michael VAN PEEL BZC01-06-19214,40,00,0214,4
72.Marcel GERITS LZC02-06-19214,40,00,0214,4
73.Frank SCHOETERS LUAC18-05-19146,921-04-1957,516-06-199,3213,7
74.Jarno VEIRMAN junior VZP24-05-19189,70,00,0189,7
75.Ruben MICHAUX junior KVDW02-06-19173,80,00,0173,8
76.Pascal CUYLAERTS KAZM02-06-19133,901-06-1930,50,0164,4
77.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC01-05-19147,00,00,0147,0
78.Paul HERMANS KAZM20-04-19145,80,00,0145,8
79.Danny DE WINTER VZP12-05-19143,40,00,0143,4
80.Jan VERCAMMEN KAZM01-06-19135,00,00,0135,0
81.Gert-Jan ANDRIES ACK14-04-1970,607-07-1954,30,0124,9
82.Mattijs CUPPENS KVDW09-06-19124,40,00,0124,4
83.Filip MELIS ACK22-06-19124,00,00,0124,0
84.René PAREDIS LZC04-08-1993,90,00,093,9
85.Bart GOOS ACK22-06-1987,80,00,087,8
86.Rudi COOMANS KVDW07-04-1979,80,00,079,8
87.Wim VAN VOSSEL BZC07-07-1953,20,00,053,2
88.Brett TOBBACK junior KVDW20-04-1948,60,00,048,6
89.Peter APPELTANS LZC06-04-195,60,00,05,6
90.Martijn EERDEKENS junior LZC07-07-192,70,00,02,7

Copyright © 2003-2019 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs