CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VVall 2018

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 14-08-2020)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER ACK03-05-18853,228-06-18851,411-08-18835,02539,6
2.Jeroen JENNEN junior ACK03-05-18839,611-08-18778,127-07-18730,32348,0
3.Daan SPRUYT VZP21-06-18697,811-08-18687,331-07-18599,61984,7
4.Wim AKKERMANS ACK28-06-18846,315-06-18512,425-05-18469,21827,9
5.Bart LEYSEN KAC11-08-18624,703-05-18615,308-07-18521,61761,6
6.Christiaan BIELEN ACK28-06-18655,911-08-18623,010-08-18456,31735,2
7.Jozef KELL ACK03-05-18791,330-06-18504,425-05-18408,31704,0
8.Fabienne VAN DER LINDEN KAC03-05-18568,014-07-18557,130-06-18550,51675,6
9.Geert DE PALMENAER VZP21-06-18694,111-08-18486,314-07-18454,61635,0
10.Bert Sr. SCHMELZER ACK07-07-18593,415-07-18522,108-07-18519,01634,5
11.Pieter DAEMS junior ACK03-05-18611,715-07-18505,530-06-18478,91596,1
12.Niel DEIJGERS DAC26-08-18631,317-08-18474,130-06-18469,31574,7
13.Dries VAN GESTEL KAC03-05-18596,311-08-18554,901-09-18410,51561,7
14.Ruben SNYERS LV03-05-18628,826-05-18470,301-05-18439,51538,6
15.Bert VAN EYKEN DAC14-07-18533,418-05-18515,411-05-18456,71505,5
16.Pieter LIEVENS VZP07-09-18517,031-07-18508,603-05-18470,81496,4
17.Yves RUYMEN KVDW15-07-18568,511-08-18468,122-07-18414,51451,1
18.Theo STOCKMANS KVDW22-07-18484,408-07-18475,415-07-18471,71431,5
19.Albert MOORS LZC03-05-18529,611-08-18447,518-07-18413,61390,7
20.Koen VANDERPUTTEN VZP07-07-18493,326-07-18451,101-08-18407,61352,0
21.Joris VANDERPUTTEN VZP11-08-18508,708-07-18478,603-06-18335,21322,5
22.Simon BERX ALB10-08-18662,911-08-18657,30,01320,2
23.Walter GEENEN KAC08-07-18454,615-07-18433,114-07-18427,51315,2
24.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC18-07-18482,811-08-18447,808-07-18375,31305,9
25.Dennis HUYBRECKX ACK17-08-18478,425-05-18420,426-05-18372,21271,0
26.Koen PEETERS DAC14-07-18512,518-05-18449,726-05-18304,51266,7
27.Eddy DE CONINCK KAC11-08-18602,508-07-18361,201-09-18301,01264,7
28.Guy TEEUWEN KAZM22-07-18463,501-09-18463,203-06-18334,61261,3
29.Bart HUYGEN KVDW11-08-18565,403-06-18374,119-05-18318,91258,4
30.Werner VAN DEN BROECK KAZM01-09-18472,414-07-18410,202-08-18368,31250,9
31.Bert Jr. SCHMELZER ACK25-05-18445,619-05-18409,726-05-18394,41249,7
32.Ward GYSEMANS ACK23-04-18435,206-06-18397,803-07-18396,11229,1
33.Tom SEGERS ALB11-08-18456,404-08-18433,722-07-18332,31222,4
34.Remi VANDERHOYDONCK ALB11-08-18502,403-05-18437,401-05-18278,61218,4
35.Thomas DE BRUYN BZC08-07-18457,203-06-18433,826-05-18314,91205,9
36.Frédéric DE GROOTE BZC08-07-18436,801-09-18365,614-07-18340,91143,3
37.Tim HUYBRECKX ACK11-08-18636,905-08-18490,60,01127,5
38.Wim REYNDERS KAZM11-08-18410,314-07-18369,215-07-18339,81119,3
39.Nick FREMAU junior BZC03-05-18555,420-06-18317,310-06-18202,51075,2
40.Tom CONINGS ALB23-04-18418,406-08-18331,227-06-18298,81048,4
41.Thomas VAN ERCK KAZM15-07-18573,312-05-18239,810-05-18196,71009,8
42.André RUYMEN KVDW14-07-18391,807-07-18305,015-07-18282,7979,5
43.Luc VAN CAMP KAC01-09-18390,303-06-18374,312-05-18212,0976,6
44.Stefan BOVIN LUAC11-08-18338,730-06-18312,103-06-18303,1953,9
45.Lode VOS ALB11-08-18379,701-09-18287,922-07-18277,0944,6
46.Peter BERTELS BZC11-08-18395,126-05-18324,420-05-18217,9937,4
47.Michiel DE BOCK KFC22-07-18319,011-05-18308,501-09-18307,9935,4
48.Geert CALLEWAERT ALB15-07-18361,901-09-18336,919-05-18215,2914,0
49.Jan VANTOMME KAZM11-08-18374,619-07-18308,804-08-18220,7904,1
50.Sebastien MATHIEU KVDW15-07-18391,207-07-18259,001-05-18227,5877,7
51.Peter APPELTANS LZC11-08-18340,908-07-18279,930-06-18250,8871,6
52.Bert CRAEYE VZP11-05-18339,515-07-18279,523-06-18245,9864,9
53.Jo SCHOETERS ACK01-09-18441,626-08-18422,90,0864,5
54.Brett TOBBACK junior KVDW11-08-18370,508-07-18306,512-05-18182,4859,4
55.Koen VANDER LINDEN junior KAC08-07-18360,830-06-18276,101-05-18216,4853,3
56.Fernand GEUENS ACK28-06-18312,801-09-18270,511-08-18256,0839,3
57.Bernard BOTMAN VZP25-05-18350,426-05-18253,208-07-18229,4833,0
58.Marcel GERITS LZC01-09-18359,001-05-18254,103-06-18206,2819,3
59.Stijn VANDEN BOER ALB26-05-18324,425-05-18298,524-03-18190,0812,9
60.Benjamin HEYLEN ALB03-05-18412,419-05-18203,411-05-18190,1805,9
61.Hugo JANSEN KAC30-06-18292,803-06-18243,808-07-18242,6779,2
62.Filip CEELEN junior ALB15-07-18359,703-06-18245,726-05-18171,7777,1
63.Dirk VERHAEREN LUAC11-08-18462,230-06-18188,923-06-18114,0765,1
64.Dirk ROGGEMAN KFC14-07-18285,703-06-18241,615-09-18228,5755,8
65.Glenn HOSTENS junior KVDW11-08-18390,204-08-18171,622-07-18146,4708,2
66.Hugo MERTENS ALB12-05-18249,820-05-18212,503-06-18195,6657,9
67.Peter VERHOEVEN ACK08-07-18282,501-09-18247,026-05-18122,0651,5
68.Cedric BUSSCHOTS DAC30-06-18320,003-06-18275,826-05-1854,3650,1
69.Yvo MEYERS ALB14-07-18259,401-09-18204,320-05-18175,4639,1
70.Pierre WAGEMANS VZA03-06-18247,504-08-18220,430-06-18168,6636,5
71.Wiet VAN HOUT junior ACK18-05-18288,703-06-18248,101-05-1898,2635,0
72.Jan DIELENS ACK15-07-18313,001-07-18184,830-06-18126,1623,9
73.Elke VAN HOEYMISSEN KAC03-06-18261,626-05-18198,912-05-18153,6614,1
74.Pascal CUYLAERTS KAZM15-07-18236,008-07-18222,122-07-18155,7613,8
75.Ivo DE SCHEPPER KAC08-07-18234,820-05-18191,811-08-18177,9604,5
76.Philipe MATTHYS VZA30-06-18299,208-07-18158,726-05-18133,3591,2
77.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK11-08-18332,301-09-18188,122-08-1857,4577,8
78.Bert MATTHYS KAC19-05-18198,920-05-18198,712-05-18173,8571,4
79.Luc LAMMERANT LUAC30-06-18269,610-06-18175,324-06-18119,2564,1
80.Lieven DE BONTRIDDER LUAC11-08-18229,503-06-18209,710-06-18109,4548,6
81.Theofiel LENS DAC03-06-18299,030-06-18249,40,0548,4
82.Jan WAUMANS KVDW22-07-18228,430-06-18163,507-07-18153,7545,6
83.Danny DE WINTER VZP08-07-18280,817-08-18182,401-05-1868,8532,0
84.Jozef KONINGS VZA11-08-18223,714-07-18172,826-05-18134,6531,1
85.Eric VANDEWALLE KVDW22-07-18266,011-08-18142,104-08-18112,4520,5
86.Claude MESTRE VZP11-08-18298,023-06-18222,40,0520,4
87.Robert VAN HEEL LV03-06-18395,216-06-18123,30,0518,5
88.Rudi COOMANS KVDW22-07-18242,807-07-18145,405-08-18127,5515,7
89.Wilfried JANSSENS ALB22-07-18223,330-06-18169,501-05-18113,6506,4
90.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC01-09-18236,912-05-18141,911-05-1894,0472,8
91.Johan LOUWET BZC08-07-18470,20,00,0470,2
92.Stephane VANDER VEKEN KFC11-05-18163,307-07-18154,222-04-18127,7445,2
93.Filip DE CORTE LZC14-07-18198,805-08-18132,407-07-18108,2439,4
94.Nathan HILLAERT junior VZA08-07-18181,201-09-18128,130-06-18122,2431,5
95.Stijn JANSEN ACK01-09-18312,326-08-18111,00,0423,3
96.Jan SPEETJENS ALB01-09-18160,514-07-18134,003-06-18111,3405,8
97.Peter TOMASSEN ALB25-03-18227,002-09-18164,90,0391,9
98.Guy VANPEE ALB19-05-18187,826-05-18179,70,0367,5
99.Jan-Bart VAN ERCK KAZM16-06-18190,011-05-18176,80,0366,8
100.Steven THIELEMANS junior DAC10-06-18175,914-10-17115,915-04-1870,2362,0
101.René PAREDIS LZC03-06-18199,615-07-18116,911-05-1844,2360,7
102.Paul HERMANS KAZM01-05-18179,320-05-18120,710-06-1858,2358,2
103.Dimitri BERVOETS ACK25-05-18131,326-05-18124,312-05-1895,3350,9
104.Michiel HERMAN LUAC11-05-18210,625-03-18136,20,0346,8
105.David JANSSEN LZC11-08-18341,40,00,0341,4
106.Bart CLAES ACK30-06-18202,201-09-18131,60,0333,8
107.Frank SCHOETERS LUAC30-06-18178,510-06-18123,901-05-1822,0324,4
108.Jelle HILLEN ALB11-08-18323,90,00,0323,9
109.Jessie DE RIDDER KAC12-05-18129,826-05-18109,520-05-1871,0310,3
110.Johan DETAILLE LZC12-05-18131,620-05-1891,112-08-1877,8300,5
111.Guy PICCART LZC19-05-18121,311-05-1892,312-05-1883,6297,2
112.Rik VANDEN BOER ALB25-07-18289,70,00,0289,7
113.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB16-07-18285,60,00,0285,6
114.Jozef SZEKER DAC30-06-18282,50,00,0282,5
115.Koen BIESMANS LZC01-09-18167,812-05-18106,60,0274,4
116.Martijn EERDEKENS junior LZC15-07-18140,514-07-18124,20,0264,7
117.Jorik MICHIELS BZC03-06-18260,80,00,0260,8
118.Pavel CIOROGARIU ALB15-07-18177,807-07-1880,60,0258,4
119.Jan DE ROO VZP25-07-18246,20,00,0246,2
120.Daniel KLIJNSMA DAC02-09-18155,005-08-1881,40,0236,4
121.Sander HEEREN ACK25-03-18235,20,00,0235,2
122.Jacky VAN HOUTTE ALB02-09-18224,70,00,0224,7
123.Evy VAN GANSEN KAC26-05-18114,203-06-18103,80,0218,0
124.Sus DIERCKX junior KAC11-07-18217,80,00,0217,8
125.Danny VERHEYEN ALB12-05-18131,021-05-1881,620-05-180,0212,6
126.Evy LAERMANS LZC01-09-18206,40,00,0206,4
127.Michiel HAEMELS junior ALB14-07-1885,208-07-1863,324-06-1823,9172,4
128.Herman MOENS KVDW04-08-1882,410-06-1870,80,0153,2
129.Bram DE MAN BZC26-05-18151,20,00,0151,2
130.Stijn DEVALCK KVDW11-08-18147,20,00,0147,2
131.Jarno VEIRMAN junior VZP11-08-18146,70,00,0146,7
132.Filip MELIS ACK26-08-18144,40,00,0144,4
133.Guy LAUWERS KAC26-05-18130,90,00,0130,9
134.Jean-Luc VANDEBEEK LZC05-08-18127,007-04-180,007-04-180,0127,0
135.Dries BAETEN junior LZC01-09-18122,60,00,0122,6
136.Hans DE WEL ACK09-06-18120,80,00,0120,8
137.Mattijs CUPPENS KVDW11-08-18101,80,00,0101,8
138.Michael KLOFAC LZC11-08-1898,90,00,098,9
139.Ruben MICHAUX junior KVDW19-05-1884,20,00,084,2
140.Hartmut KOELMAN LUAC01-05-1876,80,00,076,8
141.Carl CEUSTERS ALB12-05-1861,50,00,061,5
142.Senne VERPOORTEN KAC03-06-1846,80,00,046,8
143.Timo ARNOUTS KAC13-07-1825,20,00,025,2

Copyright © 2003-2018 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs