CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België VV 2018

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 16-12-2018)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN junior ACK27-07-18730,320-04-18539,003-06-18536,11805,4
2.Fabienne VAN DER LINDEN KAC03-05-18568,014-07-18557,130-06-18550,51675,6
3.Bert VAN EYKEN DAC14-07-18533,418-05-18515,411-05-18456,71505,5
4.Yves RUYMEN KVDW15-07-18568,511-08-18468,122-07-18414,51451,1
5.Theo STOCKMANS KVDW22-07-18484,408-07-18475,415-07-18471,71431,5
6.Wim AKKERMANS ACK15-06-18512,423-06-18469,001-05-18450,11431,5
7.Daan SPRUYT VZP26-07-18497,801-09-18465,403-06-18458,11421,3
8.Niel DEIJGERS DAC17-08-18474,130-06-18469,320-06-18460,21403,6
9.Albert MOORS LZC03-05-18529,611-08-18447,518-07-18413,51390,6
10.Pieter DAEMS junior ACK30-06-18478,903-06-18460,714-07-18417,71357,3
11.Koen VANDERPUTTEN VZP07-07-18493,326-07-18451,101-08-18407,61352,0
12.Ruben SNYERS LV26-05-18470,301-05-18439,503-06-18396,61306,4
13.Christiaan BIELEN ACK10-08-18456,326-05-18441,415-06-18391,21288,9
14.Koen PEETERS DAC14-07-18512,518-05-18449,726-05-18304,51266,7
15.Tijl SCHMELZER ACK30-06-18649,201-09-18541,20,01190,4
16.Bert Sr. SCHMELZER ACK01-09-18424,220-04-18395,518-05-18358,81178,5
17.Walter GEENEN KAC15-07-18433,126-05-18361,730-06-18360,41155,2
18.Dries VAN GESTEL KAC01-09-18410,518-05-18381,530-06-18343,21135,2
19.Tim HUYBRECKX ACK11-08-18637,005-08-18490,60,01127,6
20.Ward GYSEMANS ACK06-06-18397,820-03-18354,817-04-18320,21072,8
21.Geert DE PALMENAER VZP26-07-18415,306-07-18365,501-05-18266,51047,3
22.Wim REYNDERS KAZM11-08-18410,314-07-18369,105-08-18255,91035,3
23.Thomas DE BRUYN BZC03-06-18433,826-05-18314,907-07-18284,41033,1
24.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC18-07-18482,811-08-18447,824-03-1891,01021,6
25.Guy TEEUWEN KAZM22-07-18463,503-06-18334,611-05-18202,41000,5
26.Bart LEYSEN KAC14-07-18473,910-06-18276,801-05-18246,6997,3
27.Remi VANDERHOYDONCK ALB03-05-18437,401-05-18278,612-05-18274,1990,1
28.Frédéric DE GROOTE BZC14-07-18340,926-05-18323,030-06-18319,6983,5
29.Bart HUYGEN KVDW03-06-18374,119-05-18318,901-05-18267,0960,0
30.Lode VOS ALB11-08-18379,701-09-18288,022-07-18277,0944,7
31.Thomas VAN ERCK KAZM15-07-18573,310-05-18196,821-04-18160,1930,2
32.Stefan BOVIN LUAC11-08-18338,730-06-18312,102-09-18257,4908,2
33.Michiel DE BOCK KFC22-07-18319,007-07-18291,703-05-18272,0882,7
34.Sebastien MATHIEU KVDW15-07-18391,207-07-18259,001-05-18227,5877,7
35.Eddy DE CONINCK KAC08-07-18361,205-08-18260,610-06-18254,4876,2
36.Peter APPELTANS LZC11-08-18340,908-07-18279,930-06-18250,9871,7
37.Bert CRAEYE VZP11-05-18339,515-07-18279,523-06-18245,9864,9
38.Jo SCHOETERS ACK01-09-18441,626-08-18422,90,0864,5
39.Brett TOBBACK junior KVDW11-08-18370,508-07-18306,512-05-18182,4859,4
40.Koen VANDER LINDEN junior KAC08-07-18360,930-06-18276,101-05-18216,4853,4
41.Fernand GEUENS ACK28-06-18312,901-09-18270,511-08-18256,0839,4
42.Werner VAN DEN BROECK KAZM05-08-18282,312-08-18274,626-05-18227,9784,8
43.Dirk VERHAEREN LUAC11-08-18462,230-06-18188,923-06-18114,1765,2
44.Dirk ROGGEMAN KFC14-07-18285,703-06-18241,615-09-18228,6755,9
45.Hugo JANSEN KAC30-06-18292,803-06-18243,820-05-18209,1745,7
46.Joris VANDERPUTTEN VZP15-09-18283,516-06-18250,230-06-18178,2711,9
47.André RUYMEN KVDW15-07-18282,703-06-18272,212-05-18156,6711,5
48.Glenn HOSTENS junior KVDW11-08-18390,204-08-18171,622-07-18146,4708,2
49.Peter VERHOEVEN ACK08-07-18282,501-09-18247,026-05-18122,0651,5
50.Cedric BUSSCHOTS DAC30-06-18320,003-06-18275,826-05-1854,3650,1
51.Pierre WAGEMANS VZA03-06-18247,604-08-18220,430-06-18168,6636,6
52.Wiet VAN HOUT junior ACK18-05-18288,703-06-18248,101-05-1898,2635,0
53.Marcel GERITS LZC01-05-18254,103-06-18206,205-08-18153,4613,7
54.Ivo DE SCHEPPER KAC08-07-18234,820-05-18191,811-08-18177,9604,5
55.Senna VAN DEN BOSCH junior ACK11-08-18332,301-09-18188,122-08-1857,3577,7
56.Lieven DE BONTRIDDER LUAC11-08-18229,403-06-18209,710-06-18109,4548,5
57.Theofiel LENS DAC03-06-18299,030-06-18249,40,0548,4
58.Jan WAUMANS KVDW22-07-18228,430-06-18163,407-07-18153,8545,6
59.Elke VAN HOEYMISSEN KAC03-06-18261,614-04-18146,420-05-18132,2540,2
60.Jan VANTOMME KAZM04-08-18220,703-06-18175,621-07-18143,3539,6
61.Benjamin HEYLEN ALB03-05-18412,415-05-18125,10,0537,5
62.Danny DE WINTER VZP08-07-18280,817-08-18182,420-03-1862,7525,9
63.Eric VANDEWALLE KVDW22-07-18266,011-08-18142,104-08-18112,4520,5
64.Claude MESTRE VZP11-08-18298,023-06-18222,40,0520,4
65.Nick FREMAU junior BZC20-06-18317,310-06-18202,50,0519,8
66.Robert VAN HEEL LV03-06-18395,216-06-18123,30,0518,5
67.Peter BERTELS BZC26-05-18324,410-06-18180,20,0504,6
68.Jozef KELL ACK30-06-18504,40,00,0504,4
69.Pascal CUYLAERTS KAZM15-07-18236,030-06-18154,903-06-1890,5481,4
70.Rudi COOMANS KVDW22-07-18242,805-08-18127,630-06-1874,2444,6
71.Filip DE CORTE LZC14-07-18198,805-08-18132,407-07-18108,2439,4
72.Tom SEGERS ALB25-03-18189,410-06-18188,216-06-1858,1435,7
73.Wilfried JANSSENS ALB22-07-18223,201-05-18113,615-04-1893,4430,2
74.Stijn JANSEN ACK01-09-18312,326-08-18111,00,0423,3
75.Geert CALLEWAERT ALB07-07-18149,030-06-18133,221-05-18124,2406,4
76.Jan SPEETJENS ALB01-09-18160,514-07-18134,103-06-18111,3405,9
77.Jozef KONINGS VZA14-07-18172,826-05-18134,619-07-1898,0405,4
78.Luc LAMMERANT LUAC30-06-18269,601-05-1867,426-05-1851,5388,5
79.Nathan HILLAERT junior VZA08-07-18181,230-06-18122,211-08-1880,6384,0
80.Tom CONINGS ALB02-05-18196,724-03-18178,80,0375,5
81.Luc VAN CAMP KAC26-08-18211,221-04-18116,225-02-1843,2370,6
82.Steven THIELEMANS junior DAC10-06-18175,914-10-17115,815-04-1870,2361,9
83.René PAREDIS LZC03-06-18199,615-07-18116,811-05-1844,2360,6
84.Dimitri BERVOETS ACK25-05-18131,326-05-18124,312-05-1895,3350,9
85.Michiel HERMAN LUAC11-05-18210,625-03-18136,10,0346,7
86.Bernard BOTMAN VZP26-05-18253,223-06-1891,60,0344,8
87.David JANSSEN LZC11-08-18341,40,00,0341,4
88.Stephane VANDER VEKEN KFC07-07-18154,222-04-18127,721-05-1852,4334,3
89.Jelle HILLEN ALB11-08-18323,90,00,0323,9
90.Jan DIELENS ACK01-07-18184,830-06-18126,20,0311,0
91.Rik VANDEN BOER ALB25-07-18289,70,00,0289,7
92.Filip CEELEN junior ALB03-06-18245,718-07-1839,80,0285,5
93.Jozef SZEKER DAC30-06-18282,50,00,0282,5
94.Martijn EERDEKENS junior LZC15-07-18140,514-07-18124,20,0264,7
95.Philipe MATTHYS VZA08-07-18158,708-07-1855,210-06-1850,0263,9
96.Jorik MICHIELS BZC03-06-18260,90,00,0260,9
97.Jan DE ROO VZP25-07-18246,20,00,0246,2
98.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC01-09-18236,90,00,0236,9
99.Daniel KLIJNSMA DAC02-09-18155,005-08-1881,40,0236,4
100.Sander HEEREN ACK25-03-18235,20,00,0235,2
101.Sus DIERCKX junior KAC11-07-18217,80,00,0217,8
102.Evy LAERMANS LZC01-09-18206,40,00,0206,4
103.Bart CLAES ACK30-06-18202,20,00,0202,2
104.Stijn VANDEN BOER ALB24-03-18190,00,00,0190,0
105.Jan-Bart VAN ERCK KAZM16-06-18190,00,00,0190,0
106.Guy VANPEE ALB26-05-18179,80,00,0179,8
107.Paul HERMANS KAZM01-05-18179,30,00,0179,3
108.Pavel CIOROGARIU ALB15-07-18177,90,00,0177,9
109.Peter TOMASSEN ALB02-09-18164,90,00,0164,9
110.Bert MATTHYS KAC01-05-18104,505-05-1851,20,0155,7
111.Herman MOENS KVDW04-08-1882,410-06-1870,80,0153,2
112.Bram DE MAN BZC26-05-18151,20,00,0151,2
113.Stijn DEVALCK KVDW11-08-18147,10,00,0147,1
114.Jarno VEIRMAN junior VZP11-08-18146,70,00,0146,7
115.Yvo MEYERS ALB12-05-18141,10,00,0141,1
116.Jean-Luc VANDEBEEK LZC05-08-18127,00,00,0127,0
117.Frank SCHOETERS LUAC10-06-18123,80,00,0123,8
118.Dries BAETEN junior LZC01-09-18122,60,00,0122,6
119.Evy VAN GANSEN KAC03-06-18103,80,00,0103,8
120.Mattijs CUPPENS KVDW11-08-18101,80,00,0101,8
121.Michael KLOFAC LZC11-08-1898,90,00,098,9
122.Ruben MICHAUX junior KVDW19-05-1884,20,00,084,2
123.Guy PICCART LZC20-05-1878,30,00,078,3
124.Johan DETAILLE LZC12-08-1877,80,00,077,8
125.Hartmut KOELMAN LUAC01-05-1876,80,00,076,8
126.Jessie DE RIDDER KAC20-05-1871,00,00,071,0
127.Michiel HAEMELS junior ALB08-07-1863,30,00,063,3

Copyright © 2003-2018 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs