CHARRON.beta: Hall of fame - BEL VV klassement - BEL VVall klassement - BEL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

CHARRON BETA België OP+WW 2018

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 16-12-2018)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER ACK28-06-18855,203-05-18843,711-08-18833,12532,0
2.Jeroen JENNEN junior ACK03-05-18789,711-08-18765,405-08-18539,82094,9
3.Daan SPRUYT VZP21-06-18692,011-08-18669,431-07-18584,61946,0
4.Christiaan BIELEN ACK28-06-18640,811-08-18613,405-08-18441,21695,4
5.Wim AKKERMANS ACK28-06-18849,217-08-18420,325-05-18407,81677,3
6.Bart LEYSEN KAC03-05-18604,711-08-18550,508-07-18516,91672,1
7.Bert Sr. SCHMELZER ACK07-07-18549,515-07-18518,308-07-18510,81578,6
8.Geert DE PALMENAER VZP21-06-18686,014-07-18446,203-05-18431,61563,8
9.Jozef KELL ACK03-05-18787,525-05-18402,419-05-18346,21536,1
10.Pieter DAEMS junior ACK03-05-18605,615-07-18499,725-05-18402,41507,7
11.Ruben SNYERS LV03-05-18621,401-09-18430,218-08-18415,11466,7
12.Dries VAN GESTEL KAC11-08-18543,303-05-18520,608-07-18376,71440,6
13.Pieter LIEVENS VZP07-09-18505,531-07-18439,403-05-18399,91344,8
14.Simon BERX ALB11-08-18642,110-08-18638,90,01281,0
15.Joris VANDERPUTTEN VZP11-08-18501,908-07-18470,803-06-18299,41272,1
16.Dennis HUYBRECKX ACK17-08-18459,825-05-18402,419-05-18349,01211,2
17.Werner VAN DEN BROECK KAZM01-09-18462,914-07-18392,202-08-18350,71205,8
18.Bert Jr. SCHMELZER ACK25-05-18421,819-05-18398,226-05-18381,21201,2
19.Tom SEGERS ALB04-08-18426,811-08-18411,122-07-18321,01158,9
20.Eddy DE CONINCK KAC11-08-18589,801-09-18295,320-05-18243,81128,9
21.Walter GEENEN KAC08-07-18448,914-07-18420,712-05-18202,31071,9
22.Frédéric DE GROOTE BZC08-07-18422,601-09-18342,112-05-18257,01021,7
23.Tom CONINGS ALB23-04-18419,506-08-18303,427-06-18287,91010,8
24.Luc VAN CAMP KAC01-09-18382,303-06-18369,912-05-18224,6976,8
25.Wim REYNDERS KAZM15-07-18350,603-06-18303,901-09-18303,9958,4
26.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC01-09-18348,708-07-18345,312-05-18207,9901,9
27.Thomas DE BRUYN BZC08-07-18441,419-05-18225,812-05-18221,3888,5
28.Geert CALLEWAERT ALB15-07-18354,101-09-18317,219-05-18213,9885,2
29.André RUYMEN KVDW14-07-18344,507-07-18289,301-05-18195,8829,6
30.Peter BERTELS BZC11-08-18381,812-05-18233,820-05-18211,9827,5
31.Ward GYSEMANS ACK23-04-18429,403-07-18395,40,0824,8
32.Stefan BOVIN LUAC03-06-18283,119-05-18213,910-06-18199,8696,8
33.Stijn VANDEN BOER ALB26-05-18298,625-05-18248,119-05-18144,2690,9
34.Bernard BOTMAN VZP25-05-18315,908-07-18216,719-05-18154,8687,4
35.Filip CEELEN junior ALB15-07-18351,826-05-18160,319-05-18134,5646,6
36.Jan VANTOMME KAZM11-08-18340,819-07-18302,50,0643,3
37.Hugo MERTENS ALB12-05-18241,820-05-18204,811-05-18195,6642,2
38.Yvo MEYERS ALB01-09-18217,214-07-18212,120-05-18174,6603,9
39.Bert MATTHYS KAC12-05-18202,819-05-18200,920-05-18198,1601,8
40.Michiel DE BOCK KFC11-05-18296,101-09-18295,70,0591,8
41.Niel DEIJGERS DAC26-08-18581,70,00,0581,7
42.Benjamin HEYLEN ALB19-05-18219,711-05-18182,612-05-18172,4574,7
43.Nick FREMAU junior BZC03-05-18549,30,00,0549,3
44.Philipe MATTHYS VZA30-06-18297,612-05-18123,926-05-18123,7545,2
45.Hugo JANSEN KAC08-07-18233,712-05-18148,211-05-18140,0521,9
46.Koen VANDER LINDEN junior KAC19-05-18189,911-05-18177,512-07-18152,0519,4
47.Bart HUYGEN KVDW11-08-18518,80,00,0518,8
48.Fabienne VAN DER LINDEN KAC14-06-18505,10,00,0505,1
49.Marcel GERITS LZC01-09-18312,026-08-18183,40,0495,4
50.Remi VANDERHOYDONCK ALB11-08-18490,00,00,0490,0
51.Guy TEEUWEN KAZM01-09-18457,20,00,0457,2
52.Johan LOUWET BZC08-07-18457,10,00,0457,1
53.Elke VAN HOEYMISSEN KAC26-05-18187,812-05-18148,411-05-1846,5382,7
54.Danny VERHEYEN ALB19-05-18135,912-05-18127,020-05-18109,6372,5
55.Jozef KONINGS VZA11-08-18184,022-07-1890,226-08-1890,2364,4
56.Guy PICCART LZC12-05-18146,219-05-18120,211-05-1884,6351,0
57.Pascal CUYLAERTS KAZM08-07-18180,122-07-18135,70,0315,8
58.Johan DETAILLE LZC12-05-18128,320-05-1888,821-05-1883,7300,8
59.Jan DIELENS ACK15-07-18297,70,00,0297,7
60.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB16-07-18276,80,00,0276,8
61.Luc LAMMERANT LUAC10-06-18161,524-06-1896,90,0258,4
62.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC12-05-18162,311-05-1893,60,0255,9
63.Koen BIESMANS LZC01-09-18143,712-05-18105,90,0249,6
64.Stephane VANDER VEKEN KFC11-05-18154,220-05-1885,10,0239,3
65.Thomas VAN ERCK KAZM12-05-18235,80,00,0235,8
66.Frank SCHOETERS LUAC30-06-18167,401-05-1866,803-06-181,1235,3
67.Jessie DE RIDDER KAC12-05-18127,126-05-18103,80,0230,9
68.Peter TOMASSEN ALB25-03-18219,40,00,0219,4
69.Guy VANPEE ALB19-05-18203,20,00,0203,2
70.Jacky VAN HOUTTE ALB02-09-18185,90,00,0185,9
71.Paul HERMANS KAZM20-05-18120,010-06-1861,30,0181,3
72.Rudi COOMANS KVDW07-07-18145,501-05-1826,80,0172,3
73.Jan-Bart VAN ERCK KAZM11-05-18171,70,00,0171,7
74.Michiel HAEMELS junior ALB14-07-18103,324-06-1861,90,0165,2
75.Wilfried JANSSENS ALB30-06-18161,50,00,0161,5
76.Yves RUYMEN KVDW19-05-18145,40,00,0145,4
77.Brett TOBBACK junior KVDW22-07-18132,60,00,0132,6
78.Nathan HILLAERT junior VZA01-09-18121,60,00,0121,6
79.Bart CLAES ACK01-09-18118,00,00,0118,0
80.Filip MELIS ACK26-08-18118,00,00,0118,0
81.Guy LAUWERS KAC26-05-18117,70,00,0117,7
82.Evy VAN GANSEN KAC26-05-18106,70,00,0106,7
83.Pavel CIOROGARIU ALB07-07-18105,60,00,0105,6
84.Hans DE WEL ACK09-06-18105,50,00,0105,5
85.Albert MOORS LZC03-06-1898,90,00,098,9
86.Lieven DE BONTRIDDER LUAC05-05-1893,30,00,093,3
87.Carl CEUSTERS ALB12-05-1877,60,00,077,6
88.Danny DE WINTER VZP01-05-1870,10,00,070,1
89.Senne VERPOORTEN KAC03-06-1859,50,00,059,5
90.Timo ARNOUTS KAC13-07-1854,20,00,054,2
91.Cedric BUSSCHOTS DAC20-06-1822,30,00,022,3
92.Jean-Luc VANDEBEEK LZC07-04-182,407-04-182,007-04-181,96,3
93.Peter APPELTANS LZC18-02-180,40,00,00,4

Copyright © 2003-2018 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs