CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

Klassement VZP

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

STANDAARDKLASSE VZP - 2017

(TUSSENSTAND OP: 25-05-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Pieter LIEVENS VZP19-04-173790,904-06-171993,409-05-171666,27450,5
2.Pieter LIEVENS VZP20-07-171847,316-07-171639,221-07-171371,74858,2
3.Jan DE ROO VZP20-07-171498,116-07-171363,817-07-171163,94025,8
4.Bernard BOTMAN VZP14-07-171276,916-07-171140,020-07-17839,63256,5
5.Bernard BOTMAN VZP20-08-17968,504-06-17903,117-09-17874,62746,2
6.Danny DE WINTER VZP06-08-171817,007-08-17718,000-00-000,02535,0
7.Bert CRAEYE VZP16-07-171215,717-07-17929,418-07-17276,32421,4
8.Jan DE ROO VZP09-05-171442,800-00-000,000-00-000,01442,8
9.Dirk VANDENBOSSCHE VZP23-04-17593,309-10-16215,700-00-000,0809,0
10.Danny DE WINTER VZP10-06-17742,600-00-000,000-00-000,0742,6

Copyright © 2003-2017 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs