CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

Klassement VZP

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

OPEN/RENKLASSE VZP - 2017

(TUSSENSTAND OP: 20-08-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Daan SPRUYT VZP19-04-173091,218-06-172663,223-04-172360,78115,1
2.Daan SPRUYT VZP29-04-172279,613-08-172208,123-07-171685,36173,0
3.Geert DE PALMENAER VZP19-04-172317,223-04-171905,718-06-171767,05989,9
4.Geert DE PALMENAER VZP05-08-172108,629-04-172070,011-04-171450,15628,7
5.Roland VANDECASTEELE VZP18-06-171173,114-08-171072,800-00-000,02245,9
6.Danny DE WINTER VZP21-07-171068,414-07-17626,528-07-17531,22226,1
7.Roland VANDECASTEELE VZP20-07-17852,117-07-17531,822-07-17199,51583,4
8.Claude MESTRE VZP29-04-17702,600-00-000,000-00-000,0702,6
9.Johan LIEVENS VZP17-06-17532,400-00-000,000-00-000,0532,4

Copyright © 2003-2017 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs