CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde - Speed.Charron

Klassement ALB

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

MOTORKLASSE ALB - 2017

(TUSSENSTAND OP: 20-08-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Guy VANPEE ALB02-08-172136,719-07-171941,316-07-171838,75916,7
2.Jan EVENS ALB07-08-171611,405-08-171559,406-08-171542,44713,2
3.Ken EVENS ALB14-06-173343,100-00-000,000-00-000,03343,1
4.Geert CALLEWAERT ALB05-06-171571,121-05-171050,217-04-17549,13170,4
5.Johan METTEN ALB18-06-171004,402-04-17952,605-06-17813,62770,6
6.Remi VANDERHOYDONCK ALB29-04-171265,921-05-17847,217-04-17516,82629,9
7.Jim GIJBELS ALB03-08-171040,901-08-17840,004-08-17736,02616,9
8.Rik VANDEN BOER ALB19-04-172552,300-00-000,000-00-000,02552,3
9.Simon BERX ALB06-08-172508,600-00-000,000-00-000,02508,6
10.Wilfried JANSSENS ALB20-04-17930,830-04-17538,409-05-17203,01672,2
11.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB02-04-171459,000-00-000,000-00-000,01459,0
12.Guy VANPEE ALB05-06-171189,600-00-000,000-00-000,01189,6
13.Ken EVENS ALB01-08-17956,700-00-000,000-00-000,0956,7
14.Jan EVENS ALB16-09-17485,024-09-1779,300-00-000,0564,3

Copyright © 2003-2017 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs