CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde

CHARRON BETA BENELUX VVall 2015

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 20-08-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER ACK18-04-15701,207-06-15698,810-05-15570,01970,0
2.Herman PEERAER KAC07-06-15627,706-07-15627,513-05-15604,11859,3
3.Daan SPRUYT VZP31-07-15602,107-06-15580,328-04-15561,51743,9
4.Jeroen JENNEN junior ACK18-04-15701,713-04-15567,005-04-15464,41733,1
5.Dennis HUYBRECKX ACK18-04-15701,613-04-15568,421-05-15422,21692,2
6.Rob PEETERS ACK07-06-15562,113-05-15530,918-04-15530,11623,1
7.Pieter DAEMS junior ACK07-06-15593,818-04-15520,331-07-15496,51610,6
8.Bart LEYSEN KAC07-06-15631,205-04-15491,501-08-15458,41581,1
9.Eddy DE CONINCK KAC07-06-15543,301-05-15542,718-04-15488,61574,6
10.Fabienne VAN DER LINDEN KAC01-05-15532,428-06-15521,306-07-15499,21552,9
11.Michaela SCHOETERS ACK07-06-15535,318-04-15487,431-07-15477,81500,5
12.Bert Sr. SCHMELZER ACK18-04-15643,605-04-15429,014-06-15424,81497,4
13.Jozef KELL ACK18-04-15669,921-05-15426,601-08-15390,21486,7
14.Walter GEENEN KAC07-06-15613,918-04-15504,706-06-15357,51476,1
15.Ruben SNYERS junior ACK07-06-15571,118-04-15522,906-06-15375,21469,2
16.Bert VAN EYKEN DAC18-04-15572,427-06-15488,201-08-15400,11460,7
17.Jan DIELENS LUAC07-06-15541,524-05-15465,601-08-15449,41456,5
18.Dries VAN GESTEL KAC18-04-15500,607-06-15472,001-05-15471,41444,0
19.Peter BERTELS BZC07-06-15557,405-04-15448,718-04-15432,71438,8
20.Theo STOCKMANS KVDW07-06-15487,201-08-15475,818-07-15435,51398,5
21.Stijn JANSEN ACK07-06-15533,818-04-15501,302-05-15354,21389,3
22.Pieter LIEVENS VZP28-04-15575,205-04-15408,607-06-15404,11387,9
23.Frédéric DE GROOTE BZC07-06-15559,005-04-15447,901-05-15379,51386,4
24.Koen VANDERPUTTEN VZP27-06-15521,416-08-15441,806-06-15375,11338,3
25.Luc VAN CAMP KAC18-04-15493,101-05-15406,407-06-15401,51301,0
26.Bart DE KEERSMAECKER KAZM07-06-15437,618-07-15433,317-05-15392,11263,0
27.Jochen SCHOETERS junior ACK31-07-15619,315-05-15321,201-08-15316,21256,7
28.Christiaan BIELEN ACK06-07-15436,629-06-15431,321-05-15384,81252,7
29.Jo SCHOETERS ACK17-05-15502,305-04-15396,213-04-15348,81247,3
30.Sebastien MATHIEU KVDW07-06-15472,218-04-15395,324-05-15377,91245,4
31.Paul VAN DEN BORNE KAC18-04-15521,507-06-15441,510-05-15278,61241,6
32.Jelle VANDEBEECK BZC07-06-15529,918-04-15369,805-04-15315,61215,3
33.Niel DEIJGERS DAC18-07-15433,510-05-15391,924-05-15385,51210,9
34.Yves RUYMEN KVDW14-06-15471,610-05-15380,421-05-15357,41209,4
35.Geert DE PALMENAER VZP31-07-15486,206-06-15370,724-05-15343,11200,0
36.Bob EVERAERT VZP31-07-15488,307-06-15406,824-05-15283,01178,1
37.Simon BERX ALB04-06-15454,407-06-15367,324-05-15340,91162,6
38.Peter TOMASSEN ALB31-07-15487,707-06-15382,927-09-15291,61162,2
39.André RUYMEN KVDW07-06-15440,224-05-15398,217-05-15315,71154,1
40.Joris VANDERPUTTEN VZP07-06-15458,417-05-15365,801-08-15320,31144,5
41.Bert Jr. SCHMELZER ACK21-05-15493,222-05-15336,917-05-15312,81142,9
42.Luc LAMMERANT LUAC07-06-15417,924-05-15381,118-04-15338,31137,3
43.Alfred BRACKE VZA01-05-15413,024-05-15361,107-06-15360,11134,2
44.Sander VAN DE MAELE junior KAC18-07-15390,824-05-15369,118-04-15349,41109,3
45.Stefan BOVIN LUAC07-06-15388,014-06-15358,202-05-15357,21103,4
46.Albert MOORS LZC07-06-15480,305-04-15315,224-05-15287,61083,1
47.Werner VAN DEN BROECK KAZM07-06-15436,724-05-15346,210-05-15296,11079,0
48.Rik VANDEN BOER ALB21-05-15378,601-05-15370,422-05-15328,21077,2
49.Remi VANDERHOYDONCK ALB17-05-15374,007-06-15360,014-06-15323,71057,7
50.Philipe MATTHYS VZA24-05-15445,401-08-15332,111-07-15270,71048,2
51.Tom CONINGS junior ALB11-06-15373,424-05-15364,125-06-15308,61046,1
52.Kris VAN DAM BZC07-06-15487,024-05-15348,226-09-15196,41031,6
53.Stijn VANDEN BOER ALB13-06-15370,018-07-15355,802-05-15285,11010,9
54.Sander HEEREN ACK02-05-15404,405-04-15297,506-06-15296,2998,1
55.Christophe LAENEN ALB24-05-15350,118-07-15345,418-04-15278,1973,6
56.David JANSSEN lzc14-06-15324,624-05-15318,118-04-15317,6960,3
57.Lode VUEGEN ACK07-06-15454,724-05-15307,627-09-15197,4959,7
58.Wim REYNDERS KAZM07-06-15364,505-04-15283,401-08-15280,8928,7
59.Nick FREMAU junior BZC27-04-15362,402-05-15321,722-08-15213,8897,9
60.Marcel GERITS lzc07-06-15384,814-06-15325,005-04-15185,5895,3
61.Hugo MERTENS ALB24-05-15334,931-07-15306,814-06-15235,1876,8
62.Hugo JANSEN KAC24-05-15310,207-06-15283,706-06-15270,7864,6
63.Wim AKKERMANS ACK05-04-15524,213-04-15316,50,0840,7
64.Geert CALLEWAERT ALB18-04-15459,611-07-15210,219-04-15168,0837,8
65.Jozef DEKONINCK ACK07-06-15353,424-05-15264,310-05-15212,3830,0
66.Bert MATTHYS KAC07-06-15417,814-06-15256,218-04-15149,3823,3
67.Wilfried JANSSENS ALB25-06-15332,107-06-15323,202-08-15166,0821,3
68.Dirk ROGGEMAN KFC17-05-15282,706-07-15277,614-06-15260,3820,6
69.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB24-05-15351,102-05-15242,115-05-15223,8817,0
70.Peter APPELTANS ALB24-05-15364,905-04-15211,818-04-15211,5788,2
71.Danny DE WINTER VZP31-07-15322,918-07-15237,407-06-15226,5786,8
72.Koen BIESMANS LZC07-06-15301,601-08-15241,214-06-15239,0781,8
73.Mattijs CUPPENS KVDW18-04-15257,813-06-15243,807-06-15234,5736,1
74.Rudi COOMANS KVDW07-06-15288,318-04-15238,917-05-15205,5732,7
75.Guy VANPEE ALB07-06-15297,414-06-15241,322-08-15192,2730,9
76.Fernand GEUENS ACK01-05-15337,218-04-15272,926-07-15114,9725,0
77.Michiel DE BOCK KFC27-05-15312,406-07-15212,117-05-15195,7720,2
78.Tom VAN GAEL junior KAC01-05-15313,618-04-15272,117-05-15133,3719,0
79.Manu LAROSE BZC01-05-15345,701-08-15264,512-04-15102,9713,1
80.Bart HUYGEN KVDW18-04-15363,218-07-15274,120-06-1542,7680,0
81.Guy TEEUWEN KAZM01-08-15365,706-06-15301,50,0667,2
82.Johan METTEN ALB24-05-15308,506-06-15194,318-04-15147,7650,5
83.Filip GHEYSEN KFC07-06-15282,024-05-15199,418-07-15168,9650,3
84.Jan DE ROO VZP24-05-15309,715-05-15183,917-05-15147,5641,1
85.Eric VANDEWALLE KVDW07-06-15267,714-06-15197,018-07-15164,5629,2
86.Koen PEETERS DAC14-06-15243,324-05-15231,710-05-15142,5617,5
87.Jelle GOYVAERTS ACK01-08-15217,205-08-15201,703-08-15191,0609,9
88.Sofie BECKERS KVDW01-08-15275,327-09-15198,814-06-15121,0595,1
89.Jan HENDERYCKX KAZM07-06-15284,711-07-15151,210-05-15145,8581,7
90.Ken EVENS ALB24-05-15284,415-05-15187,017-05-15109,8581,2
91.Jan PEETERS KAZM07-06-15259,724-05-15169,414-06-15150,2579,3
92.Jorik MICHIELS BZC15-05-15208,922-08-15188,814-05-15170,9568,6
93.Michiel HERMAN LUAC24-05-15383,910-05-15175,60,0559,5
94.Guy PICCART LZC24-05-15297,017-05-15139,515-05-15122,5559,0
95.Jan WAUMANS KVDW24-05-15247,101-08-15185,411-07-15119,8552,3
96.Pierre WAGEMANS VZA07-06-15246,601-08-15171,811-07-15131,8550,2
97.Frank SCHOETERS LUAC14-06-15280,118-04-15217,710-05-1549,5547,3
98.Johan LOUWET BZC18-04-15400,907-04-15135,30,0536,2
99.Steven THIELEMANS junior DAC18-07-15360,214-05-1588,126-09-1586,8535,1
100.Bert DE WIJS KAC26-09-15364,720-09-15164,20,0528,9
101.Tom SEGERS ALB07-06-15367,901-08-15155,80,0523,7
102.Paul VERDYCK VZA07-06-15228,324-05-15175,410-05-15117,7521,4
103.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC18-04-15271,605-04-15128,410-05-15111,7511,7
104.Jörgen NUYTS KVDW24-05-15317,318-04-15192,40,0509,7
105.Manu KIMPE ACK13-05-15507,40,00,0507,4
106.Yann VANDEWALLE KAC01-05-15195,318-04-15185,017-05-15122,1502,4
107.Hans CLAES ALB01-08-15305,618-07-15190,60,0496,2
108.Jim GIJBELS ALB11-07-15209,614-06-15150,817-05-15132,8493,2
109.Joost BERTELS BZC15-05-15252,810-05-15123,017-05-15116,1491,9
110.Yvo MEYERS ALB18-07-15279,217-05-15208,40,0487,6
111.Tom VAN DEN EYNDE ACK26-09-15273,017-05-15135,202-08-1569,0477,2
112.Louis BRASPENNING BZC06-06-15175,417-05-15175,117-05-15110,3460,8
113.Jan VANTOMME KAZM01-05-15299,524-05-15160,60,0460,1
114.Jos WILLEMS ACK07-06-15251,321-08-15125,218-07-1576,9453,4
115.Jeremy COPPENS junior BZC07-06-15332,917-05-1565,415-05-1547,4445,7
116.Jarno VEIRMAN junior VZP27-06-15168,510-05-15154,307-06-15122,3445,1
117.Jorick SOFFERS junior KAC05-04-15404,00,00,0404,0
118.Jozef KONINGS VZA18-04-15197,401-05-15111,202-08-1591,1399,7
119.Lieven DE BONTRIDDER LUAC14-06-15237,207-06-15161,50,0398,7
120.Griet FRANCART KVdW07-06-15314,328-06-1584,20,0398,5
121.Jan-Bart VAN ERCK KAZM05-04-15174,319-04-15136,405-04-1574,8385,5
122.Mark HUYBRECKX ACK18-04-15380,90,00,0380,9
123.Johan VANHOYLAND KVDW24-05-15254,518-07-15120,20,0374,7
124.Dirk VANDENBOSSCHE VZP31-07-15205,107-06-15153,00,0358,1
125.Filip DE CORTE ALB01-08-15281,419-04-1575,90,0357,3
126.Frank VAN PUTTEN KAZM07-06-15339,30,00,0339,3
127.Paul WOUTERS BZC07-06-15336,40,00,0336,4
128.Danny VERHEYEN ALB24-05-15332,60,00,0332,6
129.Pieter DROBé VZP17-05-15163,218-04-15152,10,0315,3
130.Emiel VANDEPITTE junior KAZM26-09-15181,405-04-15125,30,0306,7
131.Jelle HILLEN ALB24-05-15285,60,00,0285,6
132.Jozef SZEKER DAC01-08-15277,70,00,0277,7
133.Wim DESAIR junior ALB24-05-15262,50,00,0262,5
134.Hartmut KOELMAN LUAC07-06-15228,90,00,0228,9
135.Senne VERPOORTEN junior KAC13-06-15113,513-06-1558,807-06-1555,9228,2
136.Herman MOENS KVDW18-07-15120,924-05-15102,60,0223,5
137.Tim STEENSELS junior ACK18-04-15221,10,00,0221,1
138.Stephane VANDER VEKEN KFC24-05-15119,010-05-15100,70,0219,7
139.Ward GYSEMANS ACK09-09-15210,10,00,0210,1
140.Koen PIERLET KVDW24-05-15116,115-04-1591,60,0207,7
141.Kurt KESTERS LZC24-05-15204,40,00,0204,4
142.Ken GYPEN ACK31-07-15195,60,00,0195,6
143.Jan EVENS ALB27-09-15192,40,00,0192,4
144.Bertho BALLET LUAC07-06-15187,50,00,0187,5
145.Paul HERMANS KAZM07-06-15183,50,00,0183,5
146.Luc STULTJENS ALB10-05-15181,60,00,0181,6
147.Joren VERMEULEN junior KFC07-06-1591,618-07-1589,80,0181,4
148.Carl CLAESSENS BZC07-06-15175,50,00,0175,5
149.Dirk DIERCKX KAC15-05-15175,30,00,0175,3
150.Hugo THIBAU KAZM01-05-15167,20,00,0167,2
151.Frank DEMEULENAERE KAZM27-06-1584,224-05-1579,90,0164,1
152.Marc BELIEN BZC10-05-15161,20,00,0161,2
153.Senne VANDENPUTTE junior KVDW24-05-15159,00,00,0159,0
154.Rob DEMEESTERE junior VZP10-05-15150,90,00,0150,9
155.Jef SCHOUTEDEN junior ACK07-06-15150,80,00,0150,8
156.Cédric DE WEERDT junior VZA07-06-15149,10,00,0149,1
157.Johan VANPOL ACK04-06-15144,00,00,0144,0
158.Hubert DE BUSSER ACK10-05-15143,80,00,0143,8
159.Daniel KLIJNSMA DAC18-04-15129,20,00,0129,2
160.Bert CLEYNEN junior LZC07-06-15129,10,00,0129,1
161.Jean-Paul KEYMIS ACK22-08-15119,90,00,0119,9
162.Sven ABELS DAC11-07-15115,10,00,0115,1
163.Benny GERAEDS KAZM14-06-1579,00,00,079,0
164.Steven VAN LOVEN ACK14-06-1577,60,00,077,6
165.Carl CEUSTERS junior ALB19-04-1570,615-05-150,00,070,6
166.Peter NARINX LZC02-05-1568,60,00,068,6
167.Jessie DE RIDDER KAC07-06-1567,10,00,067,1
168.Bob CLAES LUAC02-05-1566,50,00,066,5
169.Peter KNEUTS ALB07-06-1556,80,00,056,8
170.Peet BUI-VANDEPUT junior LUAC02-05-1548,50,00,048,5

Copyright © 2003-2012 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs