CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde

CHARRON BETA BENELUX VV 2015

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 19-08-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Herman PEERAER KAC07-06-15627,713-05-15604,101-05-15532,61764,4
2.Bart LEYSEN KAC07-06-15631,201-08-15458,418-07-15426,51516,1
3.Rob PEETERS ACK07-06-15562,113-05-15530,902-05-15396,61489,6
4.Fabienne VAN DER LINDEN KAC01-05-15532,406-07-15499,218-04-15451,11482,7
5.Daan SPRUYT VZP07-06-15580,205-04-15459,906-06-15432,71472,8
6.Bert VAN EYKEN DAC18-04-15572,427-06-15488,201-08-15400,11460,7
7.Pieter DAEMS junior ACK07-06-15593,805-04-15440,102-05-15373,81407,7
8.Dries VAN GESTEL KAC18-04-15500,601-05-15471,518-07-15369,81341,9
9.Ruben SNYERS junior ACK07-06-15571,106-06-15375,205-04-15330,51276,8
10.Michaela SCHOETERS ACK18-04-15487,431-07-15477,806-06-15299,01264,2
11.Jo SCHOETERS ACK17-05-15502,305-04-15396,213-04-15348,81247,3
12.Sebastien MATHIEU KVDW07-06-15472,218-04-15395,324-05-15378,01245,5
13.Jelle VANDEBEECK BZC07-06-15529,918-04-15369,805-04-15315,51215,2
14.Yves RUYMEN KVDW14-06-15471,610-05-15380,420-09-15342,71194,7
15.Walter GEENEN KAC18-04-15504,814-06-15340,402-05-15324,81170,0
16.Simon BERX ALB04-06-15454,407-06-15367,318-04-15324,51146,2
17.Bert Sr. SCHMELZER ACK05-04-15429,014-06-15424,826-09-15282,41136,2
18.Christiaan BIELEN ACK29-06-15431,221-05-15384,815-05-15319,91135,9
19.Geert DE PALMENAER VZP31-07-15486,206-06-15370,710-05-15277,01133,9
20.Pieter LIEVENS VZP28-04-15575,206-06-15368,309-04-15125,31068,8
21.Remi VANDERHOYDONCK ALB17-05-15374,007-06-15360,014-06-15323,81057,8
22.Theo STOCKMANS KVDW17-05-15405,406-06-15340,927-06-15294,41040,7
23.Tijl SCHMELZER ACK05-04-15446,026-09-15314,227-09-15268,51028,7
24.Stefan BOVIN LUAC07-06-15388,002-05-15357,210-05-15277,91023,1
25.Koen VANDERPUTTEN VZP16-08-15441,806-06-15375,130-05-15195,91012,8
26.Joris VANDERPUTTEN VZP17-05-15365,901-08-15320,214-06-15317,31003,4
27.Sander HEEREN ACK02-05-15404,405-04-15297,506-06-15296,1998,0
28.Sander VAN DE MAELE junior KAC24-05-15369,118-04-15349,514-06-15275,5994,1
29.Stijn JANSEN ACK02-05-15354,210-05-15318,715-04-15281,6954,5
30.Niel DEIJGERS DAC18-07-15433,510-05-15392,013-06-15125,5951,0
31.Stijn VANDEN BOER ALB13-06-15370,002-05-15285,111-07-15276,9932,0
32.Luc VAN CAMP KAC07-06-15401,513-06-15279,519-04-15234,2915,2
33.Peter TOMASSEN ALB07-06-15382,917-05-15262,718-04-15253,2898,8
34.Jochen SCHOETERS junior ACK01-08-15316,127-06-15295,109-09-15261,0872,2
35.Albert MOORS LZC05-04-15315,224-05-15287,618-04-15260,9863,7
36.Jeroen JENNEN junior ACK10-05-15455,818-07-15396,20,0852,0
37.Alfred BRACKE VZA01-05-15413,011-07-15216,727-06-15212,4842,1
38.Geert CALLEWAERT ALB18-04-15459,611-07-15210,219-04-15168,0837,8
39.Christophe LAENEN ALB18-04-15278,110-05-15275,802-05-15275,3829,2
40.Dirk ROGGEMAN KFC17-05-15282,706-07-15277,614-06-15260,2820,5
41.Bob EVERAERT VZP24-05-15283,018-07-15265,410-05-15246,3794,7
42.André RUYMEN KVDW17-05-15315,701-05-15254,527-09-15211,4781,6
43.Hugo JANSEN KAC24-05-15310,202-05-15225,910-05-15223,7759,8
44.Rik VANDEN BOER ALB18-07-15324,509-04-15227,622-04-15203,2755,3
45.Tom CONINGS junior ALB11-06-15373,422-04-15207,009-04-15174,8755,2
46.Fernand GEUENS ACK01-05-15337,118-04-15272,926-07-15114,8724,8
47.Jozef KELL ACK01-08-15390,205-04-15331,40,0721,6
48.Tom VAN GAEL junior KAC01-05-15313,618-04-15272,105-04-15125,5711,2
49.Bart HUYGEN KVDW18-04-15363,218-07-15274,120-06-1542,7680,0
50.Dennis HUYBRECKX ACK18-07-15398,402-04-15155,523-03-15122,6676,5
51.Lode VUEGEN ACK24-05-15307,627-09-15197,426-09-15162,1667,1
52.Filip GHEYSEN KFC07-06-15282,024-05-15199,418-07-15168,9650,3
53.Jan DIELENS LUAC01-08-15449,419-04-15133,906-06-1558,0641,3
54.Rudi COOMANS KVDW18-04-15238,917-05-15205,424-05-15193,2637,5
55.Eric VANDEWALLE KVDW07-06-15267,714-06-15197,018-07-15164,5629,2
56.Peter APPELTANS ALB05-04-15211,818-04-15211,514-06-15203,8627,1
57.Koen PEETERS DAC14-06-15243,324-05-15231,710-05-15142,4617,4
58.Eddy DE CONINCK KAC14-06-15260,426-09-15243,929-08-15112,2616,5
59.Sofie BECKERS KVDW01-08-15275,327-09-15198,814-06-15121,0595,1
60.Michiel HERMAN LUAC24-05-15383,910-05-15175,60,0559,5
61.Guy PICCART LZC24-05-15297,017-05-15139,515-05-15122,5559,0
62.Jan WAUMANS KVDW24-05-15247,101-08-15185,411-07-15119,8552,3
63.Pierre WAGEMANS VZA07-06-15246,601-08-15171,811-07-15131,8550,2
64.Bert DE WIJS KAC26-09-15364,820-09-15164,20,0529,0
65.Paul VERDYCK VZA07-06-15228,324-05-15175,410-05-15117,7521,4
66.Manu KIMPE ACK13-05-15507,40,00,0507,4
67.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC18-04-15271,605-04-15128,402-05-1597,9497,9
68.Hans CLAES ALB01-08-15305,618-07-15190,60,0496,2
69.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB02-05-15242,110-05-15190,514-05-1562,2494,8
70.Bert Jr. SCHMELZER ACK21-05-15493,20,00,0493,2
71.Tom VAN DEN EYNDE ACK26-09-15273,017-05-15135,202-08-1569,1477,3
72.Jozef DEKONINCK ACK24-05-15264,310-05-15212,30,0476,6
73.Louis BRASPENNING BZC06-06-15175,417-05-15175,117-05-15110,2460,7
74.Yann VANDEWALLE KAC01-05-15195,318-04-15185,107-06-1580,1460,5
75.Wilfried JANSSENS ALB25-06-15332,115-05-15120,70,0452,8
76.Steven THIELEMANS junior DAC18-07-15360,226-09-1586,80,0447,0
77.Jarno VEIRMAN junior VZP27-06-15168,510-05-15154,307-06-15122,2445,0
78.Danny DE WINTER VZP18-07-15237,406-06-15148,617-05-1554,8440,8
79.Jelle GOYVAERTS ACK02-05-15173,610-05-15135,314-06-15128,1437,0
80.Jan DE ROO VZP24-05-15309,619-04-15117,10,0426,7
81.Koen BIESMANS LZC07-06-15301,618-04-15115,70,0417,3
82.Jorick SOFFERS junior KAC05-04-15404,00,00,0404,0
83.Mattijs CUPPENS KVDW13-06-15243,824-05-1590,002-05-1569,1402,9
84.Jozef KONINGS VZA18-04-15197,401-05-15111,202-08-1591,1399,7
85.Bart DE KEERSMAECKER KAZM17-05-15392,10,00,0392,1
86.Hugo MERTENS ALB31-07-15306,902-08-1579,40,0386,3
87.Mark HUYBRECKX ACK18-04-15380,90,00,0380,9
88.Jan PEETERS KAZM24-05-15169,414-06-15150,228-06-1558,3377,9
89.Johan VANHOYLAND KVDW24-05-15254,518-07-15120,20,0374,7
90.Tom SEGERS ALB07-06-15367,90,00,0367,9
91.Manu LAROSE BZC01-08-15264,512-04-15102,90,0367,4
92.Dirk VANDENBOSSCHE VZP31-07-15205,107-06-15153,10,0358,2
93.Paul WOUTERS BZC07-06-15336,40,00,0336,4
94.Frédéric DE GROOTE BZC10-05-15248,429-08-1581,60,0330,0
95.David JANSSEN lzc18-04-15317,60,00,0317,6
96.Wim AKKERMANS ACK13-04-15316,50,00,0316,5
97.Pieter DROBé VZP17-05-15163,218-04-15152,10,0315,3
98.Werner VAN DEN BROECK KAZM02-05-15169,818-07-15140,50,0310,3
99.Emiel VANDEPITTE junior KAZM26-09-15181,405-04-15125,30,0306,7
100.Luc LAMMERANT LUAC28-06-15227,513-06-1575,10,0302,6
101.Johan METTEN ALB06-06-15194,311-07-15106,10,0300,4
102.Bert MATTHYS KAC14-06-15256,114-05-1541,30,0297,4
103.Frank SCHOETERS LUAC14-06-15280,10,00,0280,1
104.Paul VAN DEN BORNE KAC10-05-15278,60,00,0278,6
105.Jozef SZEKER DAC01-08-15277,70,00,0277,7
106.Michiel DE BOCK KFC06-07-15212,128-08-1553,00,0265,1
107.Jan-Bart VAN ERCK KAZM05-04-15174,405-04-1574,80,0249,2
108.Guy VANPEE ALB14-06-15241,30,00,0241,3
109.Hartmut KOELMAN LUAC07-06-15228,90,00,0228,9
110.Senne VERPOORTEN junior KAC13-06-15113,613-06-1558,807-06-1555,9228,3
111.Herman MOENS KVDW18-07-15120,824-05-15102,60,0223,4
112.Tim STEENSELS junior ACK18-04-15221,10,00,0221,1
113.Stephane VANDER VEKEN KFC24-05-15119,010-05-15100,70,0219,7
114.Ward GYSEMANS ACK09-09-15210,10,00,0210,1
115.Koen PIERLET KVDW24-05-15116,115-04-1591,70,0207,8
116.Ken GYPEN ACK31-07-15195,60,00,0195,6
117.Jörgen NUYTS KVDW18-04-15192,40,00,0192,4
118.Nick FREMAU junior BZC10-06-15188,80,00,0188,8
119.Bertho BALLET LUAC07-06-15187,50,00,0187,5
120.Wim REYNDERS KAZM27-09-15110,928-06-1575,50,0186,4
121.Marcel GERITS lzc05-04-15185,50,00,0185,5
122.Joren VERMEULEN junior KFC07-06-1591,618-07-1589,80,0181,4
123.Kris VAN DAM BZC02-08-15178,40,00,0178,4
124.Carl CLAESSENS BZC07-06-15175,40,00,0175,4
125.Dirk DIERCKX KAC15-05-15175,30,00,0175,3
126.Hugo THIBAU KAZM01-05-15167,20,00,0167,2
127.Frank DEMEULENAERE KAZM27-06-1584,224-05-1579,90,0164,1
128.Lieven DE BONTRIDDER LUAC07-06-15161,50,00,0161,5
129.Marc BELIEN BZC10-05-15161,20,00,0161,2
130.Jan VANTOMME KAZM24-05-15160,60,00,0160,6
131.Senne VANDENPUTTE junior KVDW24-05-15159,00,00,0159,0
132.Rob DEMEESTERE junior VZP10-05-15150,90,00,0150,9
133.Jim GIJBELS ALB14-06-15150,80,00,0150,8
134.Cédric DE WEERDT junior VZA07-06-15149,10,00,0149,1
135.Johan VANPOL ACK04-06-15144,00,00,0144,0
136.Hubert DE BUSSER ACK10-05-15143,80,00,0143,8
137.Johan LOUWET BZC07-04-15135,30,00,0135,3
138.Daniel KLIJNSMA DAC18-04-15129,10,00,0129,1
139.Jos WILLEMS ACK21-08-15125,20,00,0125,2
140.Joost BERTELS BZC10-05-15122,90,00,0122,9
141.Sven ABELS DAC11-07-15115,10,00,0115,1
142.Griet FRANCART KVdW28-06-1584,20,00,084,2
143.Steven VAN LOVEN ACK14-06-1577,60,00,077,6
144.Filip DE CORTE ALB19-04-1575,90,00,075,9
145.Peter NARINX LZC02-05-1568,60,00,068,6
146.Jessie DE RIDDER KAC07-06-1567,10,00,067,1
147.Peter KNEUTS ALB07-06-1556,80,00,056,8

Copyright © 2003-2012 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs