MOTORKLASSE BUITENLAND 2012

(TUSSENSTAND OP: 22-09-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert Jr SCHMELZER ACK04-07-123998,001-07-123507,306-07-123385,410890,7
2.Bert DE WIJS KAC30-11-113668,824-12-113578,319-12-113527,110774,2
3.Walter GEENEN KAC18-07-123451,724-07-123451,730-07-123103,810007,2
4.Bert Sr SCHMELZER ACK02-01-123386,303-01-123300,205-01-123274,19960,6
5.Gunter VERREYT ACK31-07-123200,510-08-123035,329-07-122755,38991,1
6.Herman PEERAER KAC09-07-123262,031-07-122873,919-07-122595,98731,8
7.Paul VAN DINGENEN ACK29-07-122999,207-09-122911,929-03-122761,08672,1
8.Francois JEREMIASSE ALB07-08-122905,710-08-122887,817-08-122784,68578,1
9.Tijl SCHMELZER ACK05-07-122988,917-05-122674,613-05-122655,98319,4
10.Luc VAN CAMP KAC24-07-122774,130-07-122361,617-07-121930,17065,8
11.Johan LIEVENS VZP06-01-122597,405-01-122193,826-07-121781,86573,0
12.Guy VANPEE ALB24-07-122333,830-07-122126,329-07-121478,85938,9
13.Jozef KELL ACK18-08-122150,714-08-121723,413-08-121681,95556,0
14.Dirk ROGGEMAN KFC18-07-122566,227-05-121501,216-07-121285,55352,9
15.Stefan BOVIN LUAC16-08-122264,922-08-121394,713-08-121157,54817,1
16.Kris VAN DAM ACB29-07-121971,121-07-121605,924-07-12953,34530,3
17.Ken EVENS ALB29-07-122195,821-07-121874,400-00-000,04070,2
18.Geert CALLEWAERT ALB30-07-121939,321-07-121394,017-07-12713,04046,3
19.Hubert DE BUSSER ACK21-07-121720,222-07-121242,616-04-121031,23994,0
20.Yves RUYMEN KVDW10-08-121928,111-08-121091,708-08-12874,83894,6
21.Paul VERDYCK KFC17-07-121399,028-05-121290,921-07-12934,03623,9
22.Paul VAN DEN BORNE KAC23-07-121317,824-07-121124,426-07-121080,73522,9
23.Paul WOUTERS ACB17-07-121175,021-07-121036,919-07-12812,53024,4
24.Jan EVENS ALB24-07-122261,800-00-000,000-00-000,02261,8
25.René PAREDIS LZC03-08-12802,629-07-12487,403-05-12468,51758,5
26.Luc LUYKS ACB25-07-121051,600-00-000,000-00-000,01051,6
27.Louis BRASPENNING ACB18-07-12903,700-00-000,000-00-000,0903,7

Een piloot verschijnt pas in het klassement als het puntentotaal van de maximaal 3 beste vluchten meer dan 500 bedraagt.

Copyright © 2003-2012 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs