BENELUX CLUBKLASSE 2012

(TUSSENSTAND OP: 22-09-2019)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Michiel HERMAN LUAC13-05-121564,627-05-121068,828-05-12909,93543,3
2.Fabienne VAN DER LINDEN KAC13-05-121804,719-05-121190,817-05-12446,13441,6
3.Nick FREMAU junior ACB22-07-121576,302-06-121080,901-09-12775,73432,9
4.Patrick GOVERS ACK22-07-121246,301-09-121172,227-05-12982,03400,5
5.Luc STULTJENS ALB27-05-121103,230-06-12978,519-05-12973,13054,8
6.Dirk CLAESSENS KAZM13-05-121243,901-09-121243,922-07-12548,33036,1
7.Jos WILLEMS ACK13-05-121336,102-06-12777,417-05-12618,52732,0
8.Marcel SNOEKX ALB27-05-121089,722-07-12797,317-05-12610,32497,3
9.Bart LEYSEN KAC22-07-12938,329-07-12829,907-07-12697,62465,8
10.Frank VAN PUTTEN KAZM27-05-121207,128-05-12773,526-05-12297,12277,7
11.Jozef DAEMS ACK19-05-12983,717-05-12859,204-08-12403,82246,7
12.Sander HEEREN junior ACK23-08-12869,404-08-12698,313-05-12641,72209,4
13.Pieter DAEMS junior ACK22-07-121050,713-05-12587,401-04-12428,92067,0
14.Lode VOS junior ALB01-09-12930,611-08-12584,907-07-12498,92014,4
15.Tom CONINGS junior ALB01-09-12872,001-04-12770,805-06-12238,71881,5
16.Wim NAVEAU ACK13-05-121815,200-00-000,000-00-000,01815,2
17.Michiel DE BOCK KFC28-05-12647,403-04-12644,814-06-12512,51804,7
18.Thomas VAN ERCK KAZM19-05-12962,817-05-12841,000-00-000,01803,8
19.Jorick SOFFERS junior KAC19-05-12942,717-05-12823,400-00-000,01766,1
20.Kai ARSTILA KVDW28-05-12951,127-05-12697,602-06-12112,71761,4
21.Jan DIELENS LUAC01-04-12960,930-06-12555,400-00-000,01516,3
22.Kurt KESTERS LZC01-09-12602,911-08-12591,928-05-12309,51504,3
23.Stefaan SCHOENMAEKERS KAC11-08-12587,302-06-12490,017-05-12322,91400,2
24.Danny DE WINTER VZP13-05-12902,214-04-12206,517-08-12162,41271,1
25.Ward GYSEMANS junior ACK16-04-121251,700-00-000,000-00-000,01251,7
26.Lieven DEBONTRIDDER LUAC01-09-12734,913-05-12242,709-09-12240,81218,4
27.Mathias VAN EYNDE junior ACK27-05-12422,608-04-12403,913-05-12336,31162,8
28.Jelle GOYVAERTS junior ACK01-05-12443,413-05-12367,908-04-12335,51146,8
29.Tom VAN HAAREN ACK02-06-12707,224-08-12264,400-00-000,0971,6
30.Steven THIELEMANS junior DAC01-09-12965,800-00-000,000-00-000,0965,8
31.Koen BIESMANS LZC11-08-12591,517-05-12373,200-00-000,0964,7
32.Tom SEGERS ALB02-06-12386,009-09-12261,306-04-12234,4881,7
33.Tim STEENSELS junior ACK13-05-12872,200-00-000,000-00-000,0872,2
34.Senne VANDENPUTTE junior KVDW13-05-12370,729-07-12250,730-06-12201,3822,7
35.Kurt MEKERS ALB13-05-12359,110-06-12229,501-04-12184,9773,5
36.Carl RENCKENS ALB28-05-12300,910-06-12265,601-05-12203,2769,7
37.Eddy SCHRIJVERS LV10-08-12326,001-09-12240,213-05-12201,5767,7
38.Geert CALLEWAERT ALB10-06-12611,303-04-12154,800-00-000,0766,1
39.Hendrik VAN EYCKEN junior DAC13-05-12707,400-00-000,000-00-000,0707,4
40.Eduard VAN PRAAG ACK30-04-12396,108-04-12308,900-00-000,0705,0
41.Wilfried JANSSENS ALB07-07-12256,107-07-12228,507-07-12216,5701,1
42.Jeremy WOUTERS junior KVDW11-08-12694,100-00-000,000-00-000,0694,1
43.Bert CRAEYE VZP26-05-12395,707-07-12254,200-00-000,0649,9
44.René VROLIX LZC27-05-12267,723-06-12225,227-05-12156,3649,2
45.Hugo MERTENS ALB01-07-12248,907-07-12187,001-09-12183,0618,9
46.Luc LAMMERANT LUAC26-05-12226,607-07-12195,807-07-12188,3610,7
47.Jelle HILLEN ALB13-05-12598,400-00-000,000-00-000,0598,4
48.Frank SCHOETERS LUAC30-06-12213,112-05-12206,902-06-12172,5592,5
49.Leo GRAVEMAKER KAC27-05-12584,900-00-000,000-00-000,0584,9
50.Williame CAENEN LZC23-06-12226,007-07-12178,807-07-12144,9549,7
51.Christiaan BIELEN ACK30-06-12525,500-00-000,000-00-000,0525,5
52.Francis BERX ALB01-04-12514,800-00-000,000-00-000,0514,8

Een piloot verschijnt pas in het klassement als het puntentotaal van de maximaal 3 beste vluchten meer dan 500 bedraagt.

Copyright © 2003-2012 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs