Overzicht - Klassementen - Proef invoeren - Registreren - Reglement - Info


MOTORKLASSE BUITENLAND 2009

(TUSSENSTAND OP: 11-05-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Pierre DE BROQUEVILLE ACK31-05-094296,009-06-093096,804-06-093041,310434,1
2.Bert Jr SCHMELZER ACK06-12-083835,705-12-083262,903-12-082807,39905,9
3.Bert DE WIJS KAC12-08-093351,718-12-083286,719-12-083213,09851,4
4.Tijl SCHMELZER junior ACK06-12-083373,305-12-083051,313-12-082818,79243,3
5.Herman PEERAER KAC24-07-092892,320-07-092830,328-07-092714,78437,3
6.Bert SCHMELZER ACK13-12-082919,010-12-082417,704-12-081719,07055,7
7.Paul VAN DINGENEN ACK25-07-092437,310-12-082352,013-12-082245,77035,0
8.Jo SCHOETERS ACK16-07-092212,626-07-092170,628-07-091892,66275,8
9.Jozef KELL ACK26-07-092343,228-07-092295,430-07-091418,26056,8
10.Herman VERDONCK VZA27-12-082062,206-01-091758,103-01-091754,95575,2
11.Godfried DONDERS ACB30-07-092349,525-07-091770,828-07-091055,65175,9
12.Luc DE PRETER VZA08-01-092380,602-01-091323,831-12-081300,05004,4
13.Stefan BOVIN LUAC04-08-091751,320-07-091450,403-08-091311,84513,5
14.Paul VAN DEN BORNE KAC24-07-091849,814-07-091034,520-07-09908,73793,0
15.Walter GEENEN KAC20-07-091440,016-07-091367,331-07-09926,73734,0
16.Marc BELIEN ACB25-07-092261,420-07-091374,500-00-000,03635,9
17.Dirk ROGGEMAN KFC20-07-091327,115-07-091245,031-05-09916,73488,8
18.Paul WOUTERS ACB13-07-091402,616-07-091383,417-07-09559,03345,0
19.Ken EVENS ALB20-07-091594,716-07-09994,323-07-09734,33323,3
20.Marc TEUGELS KAZM19-05-091310,509-07-09977,524-05-09971,33259,3
21.Nic Henri DE BRIE ACB30-07-092279,228-07-09977,800-00-000,03257,0
22.Hubert DE BUSSER ACK25-07-091516,815-07-09886,520-07-09785,83189,1
23.Louis BRASPENNING ACB28-07-091956,925-07-091231,900-00-000,03188,8
24.Paul VERDYCK KFC19-07-091494,016-07-091128,030-05-09466,73088,7
25.Luc VANDEBEECK KVDW13-04-091214,005-04-09760,004-04-09703,42677,4
26.Joost BERTELS junior ACB16-07-09868,713-07-09616,700-00-000,01485,4
27.Guy VANPEE ALB29-07-09553,831-07-09455,423-07-09355,71364,9
28.Pieter BECKX ACB13-07-09606,717-07-09570,700-00-000,01177,4
29.Manu LAROSE junior ACB16-07-09955,600-00-000,000-00-000,0955,6
30.Johan METTEN ALB31-07-09286,028-07-09266,800-00-000,0552,8

Een piloot verschijnt pas in het klassement als het puntentotaal van de maximaal 3 beste vluchten meer dan 500 bedraagt.

Copyright © 2003-2008 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs