Overzicht - Klassement - Proef invoeren - Registreren - Reglement - Info

Klassement 

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Een overzicht van alle ingediende proeven per dag of per piloot, kan je vinden op onze overzichtspagina

TWEEZITTERKLASSE 2006

(TUSSENSTAND OP: 02-12-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert SCHMELZER ACK08-12-051814,509-12-051692,407-12-051349,84856,7
2.Jozef SZEKER DAC13-07-061429,117-07-061178,114-07-061052,53659,7
3.Ludo VRANCKEN DAC18-07-061335,121-07-06954,316-07-06950,63240,0
4.Ren PAREDIS LV21-07-061355,424-07-06915,523-07-06825,23096,1
5.David JANSSEN LV25-07-061348,229-07-06910,718-07-06695,22954,1
6.Patrick GOVERS ACK11-05-061059,217-06-06841,505-06-06819,72720,4
7.Robert LOBBENS KFC07-04-061084,302-04-06680,004-04-06637,42401,7
8.Jean-Pierre MUYLAERT VZP05-06-061018,504-06-06923,403-06-06448,42390,3
9.Jacky VAN HOUTTE ALB01-07-06845,405-06-06586,808-07-06585,02017,2
10.Dirk VAN DONINCK ACK28-05-06817,011-06-06519,618-06-06438,51775,1
11.Theo STOCKMANS KVDW06-06-06680,806-06-06680,811-06-06174,11535,7
12.Guy LAUWERS KAC04-06-06826,128-05-06526,103-06-06166,31518,5
13.Patrick GOVERS ACK10-08-061114,215-08-06341,100-00-000,01455,3
14.Eric COLBRANT ACK22-08-06996,018-08-06458,800-00-000,01454,8
15.Pieter LEYSSENS KVDW25-07-06492,624-07-06438,900-00-000,0931,5
16.Marcel SNOEKX ALB01-07-06789,100-00-000,000-00-000,0789,1
17.Geert CALLEWAERT ALB17-06-06497,324-06-06237,400-00-000,0734,7
18.Alfons CEULEMANS KAZM23-05-06662,200-00-000,000-00-000,0662,2
19.Jan SPEETJENS ALB23-07-06360,008-07-06300,900-00-000,0660,9
20.Tom GEENEN KAC05-06-06600,000-00-000,000-00-000,0600,0
21.Guillaume DE SWERT KAZM24-05-06594,100-00-000,000-00-000,0594,1
22.Griet FRANCART junior KVdW23-07-06581,000-00-000,000-00-000,0581,0
23.Filip DE CORTE ALB04-06-06211,104-06-06162,913-08-06149,8523,8

Copyright © 2003 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs