Overzicht - Klassement - Proef invoeren - Registreren - Reglement - Info

Klassement 

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Een overzicht van alle ingediende proeven per dag of per piloot, kan je vinden op onze overzichtspagina

STANDAARDKLASSE 2006

(TUSSENSTAND OP: 21-10-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert Jr SCHMELZER junior ACK10-07-062558,101-07-062013,028-07-061921,86492,9
2.Joris VANDERPUTTEN VZP28-07-062228,524-07-062106,018-07-062082,16416,6
3.Jan VERCAMMEN KAZM09-12-052335,826-01-062109,413-12-051930,26375,4
4.Geert DE PALMENAER VZP25-07-061980,324-07-061835,628-07-061801,95617,8
5.Emiel BUKENBERGS ACK24-07-061878,913-07-061866,421-07-061806,45551,7
6.Koen VANDERPUTTEN VZP18-07-062244,417-07-061614,016-07-061481,55339,9
7.Manu KIMPE ACK24-07-061724,625-07-061656,918-07-061582,74964,2
8.Eric COLBRANT ACK13-06-061835,205-06-061549,512-06-061511,24895,9
9.Bert Jr SCHMELZER junior ACK08-09-062081,009-04-061758,829-04-06804,54644,3
10.Luc VAN CAMP KAC04-07-061876,910-07-061676,417-06-061061,14614,4
11.Sebastien MATHIEU KVDW08-07-061704,505-06-061554,002-07-061339,04597,5
12.Tim HUYBRECKX junior ACK24-07-061557,421-07-061547,502-05-061433,54538,4
13.Joachim AERTS DAC11-07-062547,522-07-061210,415-07-06770,04527,9
14.Jozef DEKONINCK ACK21-07-061545,324-07-061479,213-07-061447,64472,1
15.Eddy DE CONINCK KAC16-07-061751,921-07-061455,823-07-061205,34413,0
16.Yves RUYMEN KVDW23-07-061450,502-05-061445,405-06-061438,94334,8
17.Paul VAN DEN BORNE KAC02-07-061568,505-06-061400,514-05-061119,64088,6
18.Dirk VAN DONINCK ACK18-07-061543,916-07-061445,812-07-061024,24013,9
19.Bert VAN EYKEN junior DAC20-07-061642,922-07-061632,222-05-06683,33958,4
20.Willy BAEKEN LV25-07-061439,621-07-061422,423-07-061090,33952,3
21.Joachim AERTS DAC05-06-061468,402-07-061324,817-06-061158,43951,6
22.Paul VAN DEN BORNE KAC23-07-061446,324-07-061313,311-07-061143,03902,6
23.Sebastien MATHIEU KVDW24-07-061308,023-07-061212,825-07-061199,63720,4
24.Bert VAN EYKEN junior DAC29-07-061389,417-06-061251,030-09-061072,73713,1
25.Frank VAN PUTTEN KAZM28-06-061417,730-08-061361,824-08-06929,43708,9
26.Stijn JANSEN ACK17-07-061308,513-07-061273,215-07-061054,73636,4
27.Hugo JANSEN KAC07-06-061769,308-06-061110,409-06-06756,63636,3
28.Jan WAUMANS KVDW30-06-061315,904-07-061073,102-07-061066,13455,1
29.Stefaan BOVIN LUAC02-07-061339,217-06-061017,228-05-06892,03248,4
30.Jan VERCAMMEN KAZM01-07-061191,308-07-061159,205-06-06865,33215,8
31.Nick REDANT VZP24-07-061164,128-07-061005,725-07-06973,93143,7
32.Hugo JANSEN KAC02-07-061212,729-07-06942,321-07-06906,43061,4
33.Dries VAN GESTEL KAC05-06-061189,101-07-061066,017-06-06719,22974,3
34.Emiel BUKENBERGS ACK08-09-061124,205-06-06916,609-04-06869,12909,9
35.Jan SPEETJENS ALB02-07-061037,711-06-06995,816-07-06780,72814,2
36.JEAN OP T EIJNDE KAZM25-07-061120,319-07-061029,226-07-06585,72735,2
37.Wim REYNDERS KAZM01-07-061073,105-06-06839,304-06-06788,82701,2
38.Mark HUYBRECKX ACK02-07-061034,017-06-06843,316-07-06796,62673,9
39.Koen VANDERPUTTEN VZP10-06-06966,828-05-06851,005-06-06809,02626,8
40.Patrick GOVERS ACK29-07-061093,801-07-06843,505-08-06638,02575,3
41.Marcel SNOEKX ALB02-07-061029,705-06-06795,304-06-06731,12556,1
42.Eddy DE CONINCK KAC10-08-062550,500-00-000,000-00-000,02550,5
43.Danny VERHEYEN ALB17-06-06927,228-05-06825,504-06-06731,12483,8
44.Geert DE PALMENAER VZP28-05-06875,505-06-06811,104-06-06731,72418,3
45.Bart DE KEERSMAECKER KAZM05-06-06842,304-06-06790,803-06-06727,02360,1
46.Eric VANDEWALLE KVDW06-06-06960,805-06-06869,411-06-06513,12343,3
47.Peter BERTELS junior ACB23-07-061075,525-07-06976,012-07-06286,12337,6
48.Pieter LIEVENS junior VZP25-07-06864,223-07-06801,217-07-06628,52293,9
49.Michel BAERTS ALB17-06-06812,513-08-06749,504-06-06731,12293,1
50.Guy LAUWERS KAC02-07-06949,012-03-06796,311-06-06541,22286,5
51.Peter APPELTANS ALB01-07-06821,105-06-06754,204-06-06704,72280,0
52.Rudi COOMANS KVDW02-07-06993,905-06-06836,309-04-06448,52278,7
53.Guy VAN PEE ALB01-07-06951,902-07-06935,411-06-06357,42244,7
54.Eric COLBRANT ACK29-07-061143,928-05-06592,931-07-06410,72147,5
55.Jozef SZEKER DAC15-07-061226,012-07-06863,000-00-000,02089,0
56.Ivo MEYERS ALB05-06-06748,115-07-06724,916-07-06568,92041,9
57.Joris VANDERPUTTEN VZP01-07-061167,217-06-06478,403-06-06393,42039,0
58.Guy PICCART DAC05-06-06792,904-06-06731,128-05-06499,12023,1
59.Guy VAN PEE ALB14-08-06898,115-08-06756,610-08-06309,41964,1
60.Thomas DE BRUYN junior ACB29-07-061123,505-08-06757,000-00-000,01880,5
61.Peter BERTELS junior ACB29-07-061131,628-05-06550,531-07-06192,91875,0
62.Frank VAN PUTTEN KAZM05-06-06770,304-06-06702,803-06-06376,41849,5
63.Willy BAEKEN LV05-06-06898,018-06-06861,600-00-000,01759,6
64.Luc BELIEN ACB18-07-06891,316-07-06545,320-07-06264,91701,5
65.Howard Van Doninck KAC17-06-06784,901-07-06537,608-07-06370,21692,7
66.Dirk VAN DEN BORNE KAC23-07-06776,619-07-06582,617-07-06332,51691,7
67.Jozef DEKONINCK ACK05-06-06907,902-07-06751,300-00-000,01659,2
68.Jan WAUMANS KVDW29-07-06587,823-07-06539,605-06-06495,51622,9
69.Danny DE WINTER VZP10-06-06629,817-06-06455,916-07-06451,01536,7
70.Eddy HUYBRECKX ACK12-07-061506,700-00-000,000-00-000,01506,7
71.Bert CRAEYE VZP24-07-06734,618-07-06424,415-07-06275,01434,0
72.Jurgen DECRAEMER ACB17-07-06784,015-07-06358,416-07-06249,41391,8
73.Stijn JANSEN ACK05-06-061066,806-05-06314,200-00-000,01381,0
74.Sven ABELS DAC30-06-06505,308-09-06397,309-09-06393,11295,7
75.Nick ADRIAENSEN KAZM23-05-061257,500-00-000,000-00-000,01257,5
76.Jan SPEETJENS ALB15-08-06752,811-08-06415,800-00-000,01168,6
77.Patrick HUYBRECHTS ACB18-07-061132,000-00-000,000-00-000,01132,0
78.Alfons CEULEMANS KAZM17-06-06669,411-06-06460,800-00-000,01130,2
79.Nico VANLOMMEL DAC12-04-06966,900-00-000,000-00-000,0966,9
80.Joost BERTELS junior ACB28-05-06884,500-00-000,000-00-000,0884,5
81.Jan VAN DER AUWERA KAZM31-07-06477,427-08-06393,200-00-000,0870,6
82.Daan SPRUYT VZP22-10-05742,000-00-000,000-00-000,0742,0
83.Daan SPRUYT VZP28-05-06686,700-00-000,000-00-000,0686,7
84.Jeff THIELEMANS KAC28-05-06651,900-00-000,000-00-000,0651,9

Copyright © 2003 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs