Overzicht - Klassement - Proef invoeren - Registreren - Reglement - Info

Klassement 

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Een overzicht van alle ingediende proeven per dag of per piloot, kan je vinden op onze overzichtspagina

MOTORKLASSE 2006

(TUSSENSTAND OP: 02-12-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Johan LUYCKX ALB22-12-053609,230-12-053560,518-12-053388,610558,3
2.Bert DE WIJS KAC31-12-053928,817-12-052946,727-12-052576,79452,2
3.Jozef KELL ACB08-06-063162,504-07-062587,511-05-062379,08129,0
4.Herman PEERAER ACK23-06-062750,708-06-062748,304-07-062515,08014,0
5.Pierre DE BROQUEVILLE ACK21-09-063011,405-06-062170,215-06-061811,96993,5
6.Pierre DE BROQUEVILLE ACK19-07-062316,824-07-062171,001-07-061808,96296,7
7.Tijl SCHMELZER junior ACK10-07-062355,901-07-061926,728-07-061769,96052,5
8.Jo SCHOETERS ACK19-07-062205,211-05-061897,421-07-061686,55789,1
9.Jo SCHOETERS ACK30-07-062294,004-08-061896,103-08-061413,95604,0
10.Paul VAN DINGENEN ACK29-07-061602,315-08-061562,518-07-061226,34391,1
11.Johan LIEVENS VZP28-07-061520,523-07-061497,824-07-061354,54372,8
12.Herman PEERAER ACK14-08-062308,310-08-061909,000-00-000,04217,3
13.Johan LUYCKX ALB08-07-061462,706-05-061334,202-05-061321,54118,4
14.Paul VAN DINGENEN ACK06-05-061406,502-05-061402,304-05-061286,64095,4
15.Bert SCHMELZER ACK05-06-061599,317-06-061419,311-06-061019,34037,9
16.Bert SCHMELZER ACK01-08-061347,809-08-061281,031-07-061274,43903,2
17.Louis BRASPENNING ACB16-07-061304,311-07-061301,313-07-061291,83897,4
18.Marc BELIEN ACB18-07-061424,116-07-061397,720-07-06940,13761,9
19.Tijl SCHMELZER junior ACK09-04-062531,011-04-061216,200-00-000,03747,2
20.Jelle VANDEBEECK junior KVDW05-06-061750,001-07-06991,117-06-06814,03555,1
21.Eddy DE REYS KVDW06-05-061332,502-05-061137,904-05-06886,33356,7
22.Walter GEENEN KAC01-07-061155,016-07-061138,305-06-06903,33196,6
23.Luc VANDEBEECK KVDW01-05-061425,129-04-061066,002-05-06567,73058,8
24.Jan EVENS ALB08-07-061178,721-06-061015,623-07-06794,32988,6
25.Herman JANSSEN ACK12-05-061708,028-04-061250,200-00-000,02958,2
26.Ken EVENS ALB23-07-061154,104-06-06832,105-06-06825,42811,6
27.Louis BRASPENNING ACB05-06-061067,217-06-06920,301-07-06812,52800,0
28.Herman JANSSEN ACK15-06-061128,714-06-061080,718-06-06481,52690,9
29.Fernand GEUENS ACK29-07-061068,205-08-06899,131-07-06627,32594,6
30.Guy GILDEMYN KFC03-06-061103,820-03-06737,929-05-06713,42555,1
31.Geert CALLEWAERT ALB13-08-06963,405-06-06793,104-06-06720,82477,3
32.Godfried DONDERS ACB17-07-061309,320-07-061130,000-00-000,02439,3
33.Bart BOLLEN LV21-07-061137,712-03-06872,100-00-000,02009,8
34.Johan METTEN ALB02-07-06769,917-06-06762,208-07-06163,31695,4
35.Paul WOUTERS ACB17-07-061640,900-00-000,000-00-000,01640,9
36.Luc VANDEBEECK KVDW29-07-06610,223-07-06418,715-07-06256,91285,8
37.Joost BERTELS junior ACB13-07-061186,600-00-000,000-00-000,01186,6
38.Bert Jr SCHMELZER junior ACK05-07-06882,400-00-000,000-00-000,0882,4
39.Paul WOUTERS ACB28-05-06779,700-00-000,000-00-000,0779,7
40.Guy GILDEMYN KFC06-08-06633,400-00-000,000-00-000,0633,4

Copyright © 2003 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs