Overzicht - Klassement - Proef invoeren - Registreren - Reglement - Info

Klassement 

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Een overzicht van alle ingediende proeven per dag of per piloot, kan je vinden op onze overzichtspagina

JUNIORENBEKER 2006

(TUSSENSTAND OP: 21-10-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert Jr SCHMELZER ACK10-07-062558,101-07-062013,028-07-061921,86492,9
2.Tijl SCHMELZER ACK10-07-062355,901-07-061926,728-07-061769,96052,5
3.Tim HUYBRECKX ACK24-07-061557,421-07-061547,502-05-061433,54538,4
4.Thomas DE BRUYN ACB08-07-061634,516-07-061449,513-07-061335,54419,5
5.Bert VAN EYKEN DAC20-07-061642,922-07-061632,222-05-06683,33958,4
6.Jelle VANDEBEECK KVDW05-06-061750,001-07-06991,117-06-06814,03555,1
7.Bavo LENS DAC16-07-061142,614-07-06880,518-07-06679,02702,1
8.Wim NAVEAU ACK18-07-06989,815-07-06840,411-07-06780,92611,1
9.Hans WILLEKENS DAC21-07-06947,715-07-06817,417-07-06740,52505,6
10.Stijn VANDEN BOER ALB09-04-06976,921-07-06794,005-06-06650,62421,5
11.Peter BERTELS ACB23-07-061075,525-07-06976,012-07-06286,12337,6
12.Pieter LIEVENS VZP25-07-06864,223-07-06801,217-07-06628,52293,9
13.Manu LAROSE acb13-07-061574,508-07-06558,300-00-000,02132,8
14.Gert NAVEAU ACK21-07-061127,612-07-06590,700-00-000,01718,3
15.Rob VAN UFFELEN ACB13-07-06780,808-07-06351,812-07-06157,21289,8
16.Joost BERTELS ACB13-07-061186,600-00-000,000-00-000,01186,6
17.Jan DE OST ALB08-07-06419,211-06-06334,615-07-06308,71062,5
18.Rik VANDEN BOER ALB08-07-06313,815-07-06302,126-07-06262,8878,7
19.Remi VANDERHOYDONCK ALB24-07-06288,311-06-06256,705-06-06193,4738,4
20.Griet FRANCART KVdW23-07-06581,000-00-000,000-00-000,0581,0

Copyright © 2003 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs