Overzicht - Klassement - Proef invoeren - Registreren - Reglement - Info

Klassement 

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Een overzicht van alle ingediende proeven per dag of per piloot, kan je vinden op onze overzichtspagina

CLUBKLASSE 2006

(TUSSENSTAND OP: 21-10-2021)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Dirk JACQUES LV23-07-061378,625-07-061109,024-07-06596,23083,8
2.Bavo LENS junior DAC16-07-061142,614-07-06880,518-07-06679,02702,1
3.Wim NAVEAU junior ACK18-07-06989,815-07-06840,411-07-06780,92611,1
4.Hans WILLEKENS junior DAC21-07-06947,715-07-06817,417-07-06740,52505,6
5.Stijn VANDEN BOER junior ALB09-04-06976,921-07-06794,005-06-06650,62421,5
6.Manu LAROSE junior acb13-07-061574,508-07-06558,300-00-000,02132,8
7.Gert NAVEAU junior ACK21-07-061127,612-07-06590,700-00-000,01718,3
8.David SANNEN KAZM05-06-06628,804-06-06586,503-06-06455,81671,1
9.Stephan BOYDENS ACB17-07-06775,016-07-06439,208-07-06399,71613,9
10.Pieter BECKX ACB18-07-061572,400-00-000,000-00-000,01572,4
11.Jan VAN IN ACB16-07-06780,818-07-06462,815-07-06323,11566,7
12.Dries VAN GESTEL KAC28-05-06600,006-05-06525,014-05-06441,31566,3
13.Jelle VANDEBEECK junior KVDW06-06-061292,310-06-06207,900-00-000,01500,2
14.Rob VAN UFFELEN junior ACB13-07-06780,808-07-06351,812-07-06157,21289,8
15.Edouard VALVEKENS KVDW23-07-06707,105-06-06566,100-00-000,01273,2
16.Albert SCHRAEYEN ALB05-06-06650,604-06-06419,213-08-06184,01253,8
17.Guillaume DE SWERT KAZM23-05-06752,814-05-06415,500-00-000,01168,3
18.Andre ARNOUTS ACB13-07-06780,817-07-06361,700-00-000,01142,5
19.Bart WOLFS ALB05-06-06666,006-08-06286,804-06-06161,71114,5
20.Jan DE OST junior ALB08-07-06419,211-06-06334,615-07-06308,71062,5
21.Guido SCHROEYERS ALB08-07-06450,010-06-06266,713-08-06250,0966,7
22.Luc STULTJENS ALB23-07-06387,213-08-06326,906-08-06252,6966,7
23.Luc LUYKS ACB18-07-06946,700-00-000,000-00-000,0946,7
24.Eddy DANIELS ALB05-06-06650,604-06-06246,200-00-000,0896,8
25.Rik VANDEN BOER junior ALB08-07-06313,815-07-06302,126-07-06262,8878,7
26.Christiana GOBERT KVDW23-07-06326,929-07-06296,205-06-06185,6808,7
27.Carl RENCKENS ALB17-06-06319,215-07-06251,529-07-06213,3784,0
28.Remi VANDERHOYDONCK junior ALB24-07-06288,311-06-06256,705-06-06193,4738,4
29.Stephane VANDER VEKEN KFC06-08-06717,700-00-000,000-00-000,0717,7
30.Wim NAVEAU junior ACK02-07-06683,300-00-000,000-00-000,0683,3
31.Filip DE CORTE ALB18-06-06253,009-04-06171,709-04-06168,7593,4
32.Florent CEULEMANS ALB07-05-06350,317-06-06209,200-00-000,0559,5
33.Ewald HOUBRECHTS ALB16-07-06543,600-00-000,000-00-000,0543,6
34.Paul VANDEN BOER ALB28-05-06530,800-00-000,000-00-000,0530,8
35.Pieter REBRY KFC01-07-06527,900-00-000,000-00-000,0527,9

Copyright © 2003 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs