CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde

CHARRON BETA BENELUX VVall 2017

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 18-11-2017)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK26-06-17869,209-05-17858,119-04-17850,12577,4
2.Bert VAN EYKEN DAC09-05-17694,021-05-17646,505-06-17492,31832,8
3.Daan SPRUYT VZP19-04-17649,523-04-17590,218-06-17553,21792,9
4.Niel DEIJGERS DAC19-04-17644,213-07-17592,118-06-17554,11790,4
5.Rob PEETERS KACK19-04-17598,626-06-17597,109-05-17586,31782,0
6.Pieter DAEMS junior KACK21-05-17598,126-06-17596,713-07-17557,81752,6
7.Wim AKKERMANS KACK26-06-17711,821-08-17504,410-05-17435,11651,3
8.Koen PEETERS DAC09-05-17585,819-04-17564,218-06-17495,81645,8
9.Pieter LIEVENS VZP19-04-17803,504-06-17437,521-05-17374,21615,2
10.Bert Sr. SCHMELZER KACK10-06-17632,618-06-17533,923-04-17437,01603,5
11.Jeroen JENNEN junior KACK14-06-17624,718-06-17615,710-06-17355,41595,8
12.Joris VANDERPUTTEN VZP29-04-17585,823-04-17553,509-05-17410,51549,8
13.Walter GEENEN KAC21-05-17525,829-04-17504,118-06-17486,71516,6
14.Geert DE PALMENAER VZP19-04-17579,323-04-17476,418-06-17441,71497,4
15.Nick FREMAU junior BZC09-05-17529,529-04-17516,113-07-17450,31495,9
16.Fabienne VAN DER LINDEN KAC09-05-17538,621-05-17473,018-06-17461,31472,9
17.Steven THIELEMANS junior DAC09-05-17601,206-08-17449,918-06-17410,91462,0
18.Jozef KELL KACK26-06-17707,706-08-17460,717-09-17293,41461,8
19.Dries VAN GESTEL KAC21-05-17504,509-05-17486,518-06-17462,51453,5
20.Christiaan BIELEN KACK05-06-17554,601-06-17452,622-05-17430,11437,3
21.Bart LEYSEN KAC18-06-17485,529-04-17472,413-07-17428,01385,9
22.Rik VANDEN BOER ALB19-04-17550,629-04-17460,601-06-17356,91368,1
23.Theo STOCKMANS KVDW23-04-17480,709-05-17440,205-06-17435,51356,4
24.Ward GYSEMANS KACK14-06-17537,230-03-17397,415-05-17392,51327,1
25.Koen VANDERPUTTEN VZP21-05-17511,104-06-17476,617-04-17317,01304,7
26.Jan-Bart VAN ERCK KAZM09-05-17608,926-06-17475,326-05-17195,21279,4
27.Tom VAN DEN EYNDE KACK09-05-17496,921-05-17465,717-04-17293,11255,7
28.Yves RUYMEN KVDW09-05-17513,805-06-17389,118-06-17335,61238,5
29.Simon BERX ALB06-08-17515,910-06-17429,905-06-17292,41238,2
30.Eddy DE CONINCK KAC18-06-17504,521-05-17402,605-06-17327,31234,4
31.Ruben SNYERS KACK05-06-17491,902-04-17364,314-08-17347,51203,7
32.Luc VAN CAMP KAC21-05-17472,321-07-17364,905-06-17315,81153,0
33.Frédéric DE GROOTE BZC21-05-17412,713-07-17387,405-06-17339,71139,8
34.Albert MOORS LZC09-05-17471,506-08-17346,103-09-17314,31131,9
35.Filiep GHEYSEN KFC06-08-17410,714-08-17361,120-08-17274,71046,5
36.Paul VAN DEN BORNE KAC18-06-17478,903-09-17275,802-04-17246,81001,5
37.André RUYMEN KVDW23-04-17374,221-05-17319,518-06-17280,3974,0
38.Werner VAN DEN BROECK KAZM18-06-17439,914-08-17267,210-06-17254,6961,7
39.Stijn VANDEN BOER ALB05-06-17350,102-04-17305,930-04-17274,7930,7
40.Jochen SCHOETERS KACK06-08-17523,017-04-17397,00,0920,0
41.Thomas DE BRUYN BZC18-06-17407,614-08-17263,626-07-17237,0908,2
42.Jorik MICHIELS BZC09-05-17345,005-06-17291,726-05-17221,8858,5
43.Johan LIEVENS VZP18-06-17303,104-06-17275,110-06-17263,8842,0
44.Ken EVENS ALB14-06-17835,80,00,0835,8
45.Hugo JANSEN KAC18-06-17320,306-08-17299,921-05-17208,7828,9
46.Hugo MERTENS ALB05-06-17309,302-04-17293,526-05-17221,6824,4
47.Wim REYNDERS KAZM21-05-17297,927-05-17269,506-05-17228,5795,9
48.Tom SEGERS ALB21-05-17360,618-06-17250,303-09-17170,1781,0
49.Dirk ROGGEMAN KFC04-06-17328,414-08-17259,905-06-17180,9769,2
50.Sander HEEREN KACK18-06-17419,629-04-17339,30,0758,9
51.Luc LAMMERANT LUAC18-06-17343,127-05-17207,105-06-17205,9756,1
52.Danny DE WINTER VZP23-04-17300,718-06-17261,710-06-17185,7748,1
53.Tom CONINGS ALB05-06-17318,026-05-17228,130-03-17199,7745,8
54.Cedric BUSSCHOTS DAC05-06-17260,513-07-17248,721-05-17231,4740,6
55.Remi VANDERHOYDONCK ALB29-04-17316,521-05-17211,806-08-17205,5733,8
56.Sebastien MATHIEU KVDW05-06-17359,010-06-17249,304-06-17124,2732,5
57.Stefan BOVIN LUAC06-08-17367,310-06-17354,90,0722,2
58.Thomas VAN ERCK KAZM04-06-17347,603-06-17205,525-05-17160,8713,9
59.Geert CALLEWAERT ALB05-06-17309,621-05-17262,517-04-17137,3709,4
60.Kristiaan VAN DAM BZC21-05-17383,318-06-17309,10,0692,4
61.Elke VAN HOEYMISSEN KAC21-05-17364,304-06-17181,705-06-17143,7689,7
62.Stijn JANSEN KACK18-06-17369,405-06-17319,10,0688,5
63.Bernard BOTMAN VZP20-08-17242,104-06-17225,817-09-17218,7686,6
64.Guy TEEUWEN KAZM03-09-17255,910-06-17243,517-09-17186,6686,0
65.Sofie BECKERS KVDW21-05-17272,123-04-17267,403-06-17128,9668,4
66.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB02-04-17298,230-03-17197,020-04-17162,9658,1
67.Frank SCHOETERS LUAC21-05-17264,718-06-17233,010-06-17155,4653,1
68.Yvo MEYERS ALB05-06-17323,730-03-17168,825-05-17147,1639,6
69.Peter TOMASSEN ALB19-04-17298,417-09-17168,803-09-17153,8621,0
70.Michaela SCHOETERS KACK29-04-17487,306-05-17133,50,0620,8
71.Fernand GEUENS KACK06-08-17244,122-08-17201,305-06-17173,4618,8
72.Bart HUYGEN KVDW05-06-17448,303-06-17170,10,0618,4
73.Theofiel LENS DAC18-06-17307,604-06-17208,806-05-1782,7599,1
74.Johan METTEN ALB18-06-17206,602-04-17204,905-06-17153,3564,8
75.Roland VANDECASTEELE VZP18-06-17293,314-08-17268,20,0561,5
76.Jan VANTOMME KAZM06-08-17250,821-07-17160,117-09-17148,0558,9
77.Peter APPELTANS LZC18-06-17217,205-06-17192,906-08-17148,5558,6
78.Jan DE ROO VZP09-05-17360,717-04-17147,00,0507,7
79.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC05-07-17198,106-08-17158,317-04-17128,6485,0
80.Michiel DE BOCK KFC17-04-17220,210-04-17185,802-04-1774,6480,6
81.Stephane VANDER VEKEN KFC04-06-17192,320-08-17166,417-04-17119,1477,8
82.Manu LAROSE BZC02-04-17246,827-08-17227,80,0474,6
83.Wiet VAN HOUT junior KACK05-07-17165,401-06-17161,821-05-17143,8471,0
84.Wilfried JANSSENS ALB20-04-17232,730-04-17134,617-09-1797,6464,9
85.Rudi COOMANS KVDW18-06-17187,421-05-17179,003-09-1793,7460,1
86.Brett TOBBACK junior KVDW03-09-17283,723-04-17117,920-05-1752,5454,1
87.Ivo DE SCHEPPER KAC13-07-17189,206-08-17132,127-08-17127,3448,6
88.Jelle VANDEBEECK BZC21-05-17448,10,00,0448,1
89.Jan VERCAMMEN KAZM18-06-17306,006-08-17126,60,0432,6
90.Philipe MATTHYS VZA18-06-17423,50,00,0423,5
91.Koen VANDER LINDEN junior KAC13-07-17223,905-07-17164,717-09-1728,8417,4
92.Pierre WAGEMANS VZA06-08-17173,110-06-17125,918-06-17109,5408,5
93.Bart CLAES KACK06-08-17313,813-04-1746,013-04-1745,3405,1
94.Johan VANPOL KACK27-08-17217,214-08-17187,50,0404,7
95.Paul HERMANS KAZM06-05-17165,021-05-17151,527-05-1786,6403,1
96.Jan WAUMANS KVDW09-05-17200,903-09-17130,304-06-1771,8403,0
97.Koen BIESMANS LZC05-06-17156,123-04-17135,029-04-17105,2396,3
98.Jelle HILLEN ALB02-04-17213,829-04-17168,80,0382,6
99.Jozef NUYDENS KAC18-06-17137,510-06-17124,906-08-17119,1381,5
100.Jeremy COPPENS BZC06-08-17378,20,00,0378,2
101.Joren VERMEULEN junior VZP14-08-17358,30,00,0358,3
102.Lieven DE BONTRIDDER LUAC21-05-17184,704-06-17109,004-06-1755,7349,4
103.Guy PICCART LZC05-06-17159,003-06-17109,204-06-1771,5339,7
104.Griet FRANCART KVDW21-05-17133,702-04-17101,930-04-1787,8323,4
105.Michiel HERMAN LUAC21-05-17322,40,00,0322,4
106.Senne VERPOORTEN KAC13-07-17136,017-04-17100,813-07-1773,5310,3
107.Eric VANDEWALLE KVDW18-06-17140,105-06-1795,002-04-1771,3306,4
108.Danny VERHEYEN ALB21-05-17185,503-06-17113,40,0298,9
109.Jozef KONINGS VZA21-05-17140,005-07-1776,827-08-1775,8292,6
110.Kurt KESTERS LZC05-06-17136,504-06-1786,106-08-1754,6277,2
111.Jörgen NUYTS KVDW23-04-17274,10,00,0274,1
112.Lode VUEGEN KACK17-04-17262,80,00,0262,8
113.Benjamin HEYLEN ALB05-06-17162,217-09-1793,60,0255,8
114.Guy VANPEE ALB05-06-17241,50,00,0241,5
115.Rudi VAN HAVERMAET BZC03-06-17131,904-06-17104,00,0235,9
116.Jozef WILLEMS KACK09-05-17139,810-05-1793,50,0233,3
117.Jozef DEKONINCK KACK18-06-17232,00,00,0232,0
118.Marcel GERITS LZC14-05-17119,218-06-1761,704-06-1747,6228,5
119.David JANSSEN LZC06-08-17216,40,00,0216,4
120.Dirk VANDENBOSSCHE VZP23-04-17148,309-10-1653,90,0202,2
121.Hjalmar BOUDRY VZP23-04-17199,50,00,0199,5
122.Peter VERHOEVEN KACK18-06-17178,10,00,0178,1
123.Bert MATTHYS KAC27-08-17177,90,00,0177,9
124.Claude MESTRE VZP29-04-17175,70,00,0175,7
125.Bart WOLFS ALB05-06-17175,50,00,0175,5
126.Manu KIMPE KACK14-08-17163,90,00,0163,9
127.Carl RENCKENS ALB27-05-17143,40,00,0143,4
128.Jessie DE RIDDER KAC27-05-17142,00,00,0142,0
129.Quinten HERMANS junior BZC14-08-17130,80,00,0130,8
130.Dimitri BERVOETS KACK21-05-17129,90,00,0129,9
131.Hartmut KOELMAN LUAC18-06-17128,10,00,0128,1
132.Senna VAN DEN BOSCH junior KACK17-04-17127,90,00,0127,9
133.Frank DEMEULENAERE KAZM18-06-17126,30,00,0126,3
134.Koen PIERLET KVDW18-06-17122,30,00,0122,3
135.Jan EVENS ALB16-09-17121,30,00,0121,3
136.Ken GYPEN KACK13-07-17121,20,00,0121,2
137.Sus DIERCKX junior KAC13-07-17119,90,00,0119,9
138.Mattijs CUPPENS KVDW23-04-17119,60,00,0119,6
139.Sven ABELS DAC21-05-17104,50,00,0104,5
140.Kristof VRANKEN KACK30-04-17100,70,00,0100,7
141.David HEYLEN KACK04-06-1789,40,00,089,4
142.Bram DE MAN BZC09-10-1677,50,00,077,5
143.Sven VAN DER GOTEN VZA25-05-1776,80,00,076,8
144.Rutger VANESSER LZC06-08-1750,30,00,050,3
145.Rudy BROECKX KAC27-05-1747,70,00,047,7
146.Benny GERAEDS KAZM27-05-1724,925-05-1722,20,047,1
147.Bob VAN DER VLEUTEN KAC09-07-1735,30,00,035,3

Copyright © 2003-2017 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs