CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde

CHARRON BETA BENELUX VV 2017

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 18-11-2017)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bert VAN EYKEN DAC09-05-17694,021-05-17646,505-06-17492,31832,8
2.Niel DEIJGERS DAC19-04-17644,218-06-17554,129-04-17535,21733,5
3.Pieter DAEMS junior KACK21-05-17598,013-07-17557,817-04-17513,31669,1
4.Koen PEETERS DAC09-05-17585,819-04-17564,218-06-17495,81645,8
5.Geert DE PALMENAER VZP19-04-17579,323-04-17476,418-06-17441,81497,5
6.Fabienne VAN DER LINDEN KAC09-05-17538,521-05-17473,018-06-17461,21472,7
7.Dries VAN GESTEL KAC21-05-17504,509-05-17486,518-06-17462,51453,5
8.Walter GEENEN KAC18-06-17486,718-06-17486,721-07-17389,91363,3
9.Rob PEETERS KACK21-05-17543,117-04-17395,620-04-17367,01305,7
10.Steven THIELEMANS junior DAC09-05-17601,229-04-17342,602-04-17324,81268,6
11.Tom VAN DEN EYNDE KACK09-05-17496,921-05-17465,717-04-17293,11255,7
12.Yves RUYMEN KVDW09-05-17513,805-06-17389,118-06-17335,61238,5
13.Daan SPRUYT VZP23-04-17590,217-04-17341,717-09-17300,01231,9
14.Ruben SNYERS KACK05-06-17491,902-04-17364,314-08-17347,51203,7
15.Joris VANDERPUTTEN VZP09-05-17410,520-05-17384,518-06-17383,61178,6
16.Albert MOORS LZC09-05-17471,506-08-17346,103-09-17314,31131,9
17.Koen VANDERPUTTEN VZP21-05-17511,117-04-17317,005-06-17272,31100,4
18.Jan-Bart VAN ERCK KAZM09-05-17608,926-06-17475,30,01084,2
19.Christiaan BIELEN KACK01-06-17452,622-05-17430,110-04-17188,61071,3
20.Nick FREMAU junior BZC29-04-17516,114-08-17317,902-04-17214,81048,8
21.Filiep GHEYSEN KFC06-08-17410,714-08-17361,020-08-17274,71046,4
22.Tijl SCHMELZER KACK02-04-17400,909-10-16344,117-04-17289,21034,2
23.Jeroen JENNEN junior KACK10-06-17355,417-09-17347,008-07-17234,9937,3
24.Jochen SCHOETERS KACK06-08-17523,017-04-17397,00,0920,0
25.Thomas DE BRUYN BZC18-06-17407,614-08-17263,626-07-17237,0908,2
26.Rik VANDEN BOER ALB29-04-17460,520-04-17236,930-03-17200,5897,9
27.Bart LEYSEN KAC13-07-17428,027-08-17277,520-05-17161,7867,2
28.Luc VAN CAMP KAC21-07-17364,902-04-17250,527-08-17244,0859,4
29.Eddy DE CONINCK KAC02-04-17305,917-04-17284,927-08-17265,4856,2
30.Johan LIEVENS VZP18-06-17303,104-06-17275,110-06-17263,8842,0
31.André RUYMEN KVDW18-06-17280,210-06-17279,905-06-17277,9838,0
32.Ken EVENS ALB14-06-17835,80,00,0835,8
33.Theo STOCKMANS KVDW03-09-17329,502-04-17263,008-07-17211,9804,4
34.Paul VAN DEN BORNE KAC03-09-17275,802-04-17246,817-09-17236,6759,2
35.Sander HEEREN KACK18-06-17419,629-04-17339,30,0758,9
36.Cedric BUSSCHOTS DAC05-06-17260,513-07-17248,621-05-17231,4740,5
37.Remi VANDERHOYDONCK ALB29-04-17316,521-05-17211,806-08-17205,5733,8
38.Stefan BOVIN LUAC06-08-17367,310-06-17354,90,0722,2
39.Wim REYNDERS KAZM27-05-17269,506-05-17228,509-10-16220,1718,1
40.Ward GYSEMANS KACK30-03-17397,417-03-17200,927-09-17113,6711,9
41.Elke VAN HOEYMISSEN KAC21-05-17364,304-06-17181,705-06-17143,8689,8
42.Stijn JANSEN KACK18-06-17369,405-06-17319,10,0688,5
43.Bernard BOTMAN VZP20-08-17242,104-06-17225,817-09-17218,6686,5
44.Pieter LIEVENS VZP21-05-17374,217-04-17308,20,0682,4
45.Hugo JANSEN KAC06-08-17299,921-05-17208,702-04-17149,5658,1
46.Peter TOMASSEN ALB19-04-17298,417-09-17168,803-09-17153,9621,1
47.Michaela SCHOETERS KACK29-04-17487,306-05-17133,40,0620,7
48.Fernand GEUENS KACK06-08-17244,122-08-17201,305-06-17173,4618,8
49.Theofiel LENS DAC18-06-17307,604-06-17208,806-05-1782,7599,1
50.Roland VANDECASTEELE VZP18-06-17293,314-08-17268,20,0561,5
51.Jan VANTOMME KAZM06-08-17250,821-07-17160,117-09-17148,0558,9
52.Peter APPELTANS LZC18-06-17217,205-06-17192,906-08-17148,5558,6
53.Thomas VAN ERCK KAZM04-06-17347,603-06-17205,50,0553,1
54.Jan DE ROO VZP09-05-17360,717-04-17146,90,0507,6
55.Dirk ROGGEMAN KFC14-08-17259,905-06-17180,911-06-1765,9506,7
56.Michiel DE BOCK KFC17-04-17220,210-04-17185,802-04-1774,6480,6
57.Stephane VANDER VEKEN KFC04-06-17192,320-08-17166,417-04-17119,1477,8
58.Wiet VAN HOUT junior KACK05-07-17165,401-06-17161,821-05-17143,8471,0
59.Wilfried JANSSENS ALB20-04-17232,730-04-17134,617-09-1797,6464,9
60.Sebastien MATHIEU KVDW10-06-17249,304-06-17124,220-05-1777,0450,5
61.Ivo DE SCHEPPER KAC13-07-17189,106-08-17132,127-08-17127,3448,5
62.Wim AKKERMANS KACK10-05-17435,10,00,0435,1
63.Jan VERCAMMEN KAZM18-06-17306,006-08-17126,60,0432,6
64.Simon BERX ALB10-06-17429,90,00,0429,9
65.Frédéric DE GROOTE BZC21-05-17412,60,00,0412,6
66.Tom SEGERS ALB03-09-17170,122-07-17128,130-04-17110,7408,9
67.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC05-07-17198,106-08-17158,320-05-1752,2408,6
68.Johan VANPOL KACK27-08-17217,214-08-17187,60,0404,8
69.Jan WAUMANS KVDW09-05-17200,903-09-17130,304-06-1771,8403,0
70.Geert CALLEWAERT ALB21-05-17262,517-04-17137,30,0399,8
71.Stijn VANDEN BOER ALB30-04-17274,706-05-17114,50,0389,2
72.Frank SCHOETERS LUAC18-06-17233,010-06-17155,40,0388,4
73.Jelle HILLEN ALB02-04-17213,829-04-17168,80,0382,6
74.Werner VAN DEN BROECK KAZM14-08-17267,120-05-17112,20,0379,3
75.Rudi COOMANS KVDW18-06-17187,421-05-17179,00,0366,4
76.Bart CLAES KACK06-08-17313,813-04-1746,00,0359,8
77.Joren VERMEULEN junior VZP14-08-17358,30,00,0358,3
78.Tom CONINGS ALB30-03-17199,714-06-17106,614-05-1745,0351,3
79.Brett TOBBACK junior KVDW03-09-17283,620-05-1752,50,0336,1
80.Griet FRANCART KVDW21-05-17133,702-04-17101,930-04-1787,8323,4
81.Michiel HERMAN LUAC21-05-17322,40,00,0322,4
82.Danny DE WINTER VZP10-06-17185,604-06-17135,90,0321,5
83.Eric VANDEWALLE KVDW18-06-17140,105-06-1794,902-04-1771,3306,3
84.Bert Sr. SCHMELZER KACK03-09-17295,20,00,0295,2
85.Jozef KELL KACK17-09-17293,40,00,0293,4
86.Jozef KONINGS VZA21-05-17140,005-07-1776,827-08-1775,8292,6
87.Jörgen NUYTS KVDW23-04-17274,10,00,0274,1
88.Lode VUEGEN KACK17-04-17262,80,00,0262,8
89.Jozef NUYDENS KAC18-06-17137,606-08-17119,10,0256,7
90.Guy TEEUWEN KAZM03-09-17255,90,00,0255,9
91.Benjamin HEYLEN ALB05-06-17162,217-09-1793,60,0255,8
92.Manu LAROSE BZC02-04-17246,80,00,0246,8
93.Senne VERPOORTEN KAC17-04-17100,813-07-1773,416-04-1765,9240,1
94.Paul HERMANS KAZM21-05-17151,527-05-1786,60,0238,1
95.Pierre WAGEMANS VZA10-06-17125,918-06-17109,40,0235,3
96.Jozef WILLEMS KACK09-05-17139,810-05-1793,50,0233,3
97.Jozef DEKONINCK KACK18-06-17232,00,00,0232,0
98.David JANSSEN LZC06-08-17216,40,00,0216,4
99.Luc LAMMERANT LUAC05-06-17205,90,00,0205,9
100.Dirk VANDENBOSSCHE VZP23-04-17148,309-10-1653,90,0202,2
101.Hjalmar BOUDRY VZP23-04-17199,40,00,0199,4
102.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB30-03-17197,00,00,0197,0
103.Lieven DE BONTRIDDER LUAC04-06-17109,004-06-1755,720-05-1729,6194,3
104.Danny VERHEYEN ALB21-05-17185,60,00,0185,6
105.Peter VERHOEVEN KACK18-06-17178,10,00,0178,1
106.Bert MATTHYS KAC27-08-17177,90,00,0177,9
107.Claude MESTRE VZP29-04-17175,60,00,0175,6
108.Bart HUYGEN KVDW03-06-17170,10,00,0170,1
109.Jorik MICHIELS BZC04-06-17169,10,00,0169,1
110.Marcel GERITS LZC14-05-17119,204-06-1747,60,0166,8
111.Manu KIMPE KACK14-08-17163,90,00,0163,9
112.Carl RENCKENS ALB27-05-17143,40,00,0143,4
113.Quinten HERMANS junior BZC14-08-17130,80,00,0130,8
114.Dimitri BERVOETS KACK21-05-17129,90,00,0129,9
115.Sofie BECKERS KVDW03-06-17128,90,00,0128,9
116.Hartmut KOELMAN LUAC18-06-17128,10,00,0128,1
117.Frank DEMEULENAERE KAZM18-06-17126,30,00,0126,3
118.Koen PIERLET KVDW18-06-17122,30,00,0122,3
119.Jan EVENS ALB16-09-17121,20,00,0121,2
120.Ken GYPEN KACK13-07-17121,20,00,0121,2
121.Guy PICCART LZC03-06-17109,20,00,0109,2
122.Koen BIESMANS LZC29-04-17105,20,00,0105,2
123.Sven ABELS DAC21-05-17104,50,00,0104,5
124.Kristof VRANKEN KACK30-04-17100,70,00,0100,7
125.David HEYLEN KACK04-06-1789,40,00,089,4
126.Johan METTEN ALB06-05-1781,30,00,081,3
127.Bram DE MAN BZC09-10-1677,50,00,077,5
128.Sven VAN DER GOTEN VZA25-05-1776,80,00,076,8
129.Kurt KESTERS LZC06-08-1754,60,00,054,6

Copyright © 2003-2017 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs