CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde

CHARRON BETA BENELUX OP+WW 2017

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 19-09-2017)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK26-06-17854,419-04-17853,509-05-17848,22556,1
2.Rob PEETERS KACK26-06-17591,819-04-17589,409-05-17577,51758,7
3.Pieter DAEMS junior KACK26-06-17588,218-06-17549,429-04-17510,81648,4
4.Bert Sr. SCHMELZER KACK10-06-17634,118-06-17524,223-04-17417,11575,4
5.Daan SPRUYT VZP19-04-17618,218-06-17532,621-05-17376,31527,1
6.Pieter LIEVENS VZP19-04-17758,204-06-17398,709-05-17333,21490,1
7.Wim AKKERMANS KACK26-06-17699,321-08-17466,516-05-17293,31459,1
8.Jeroen JENNEN junior KACK18-06-17608,614-06-17600,125-05-17163,91372,6
9.Walter GEENEN KAC21-05-17521,529-04-17494,202-04-17307,61323,3
10.Theo STOCKMANS KVDW09-05-17443,123-04-17443,105-06-17426,91313,1
11.Nick FREMAU junior BZC09-05-17526,113-07-17424,605-06-17341,81292,5
12.Bart LEYSEN KAC29-04-17465,318-06-17461,621-05-17318,41245,3
13.Eddy DE CONINCK KAC18-06-17495,121-05-17395,205-06-17328,51218,8
14.Ward GYSEMANS KACK14-06-17525,815-05-17343,805-06-17313,21182,8
15.Rik VANDEN BOER ALB19-04-17510,501-06-17336,831-05-17303,51150,8
16.Joris VANDERPUTTEN VZP29-04-17570,323-04-17538,10,01108,4
17.Jozef KELL KACK26-06-17699,306-08-17386,80,01086,1
18.Luc VAN CAMP KAC21-05-17465,505-06-17310,326-05-17221,5997,3
19.Simon BERX ALB06-08-17501,705-06-17298,104-06-17161,4961,2
20.Paul VAN DEN BORNE KAC18-06-17462,526-05-17233,525-05-17175,9871,9
21.Geert DE PALMENAER VZP21-05-17327,222-05-17273,323-05-17270,1870,6
22.Jorik MICHIELS BZC09-05-17339,005-06-17289,526-05-17221,5850,0
23.Stijn VANDEN BOER ALB05-06-17310,302-04-17299,926-05-17230,0840,2
24.Werner VAN DEN BROECK KAZM18-06-17432,710-06-17237,817-04-17151,3821,8
25.Hugo MERTENS ALB05-06-17310,302-04-17284,226-05-17221,5816,0
26.Steven THIELEMANS junior DAC06-08-17408,418-06-17402,40,0810,8
27.Christiaan BIELEN KACK05-06-17527,911-04-17217,00,0744,9
28.Luc LAMMERANT LUAC18-06-17333,727-05-17201,027-08-17192,5727,2
29.Tom CONINGS ALB05-06-17322,226-05-17230,025-05-17170,2722,4
30.Frédéric DE GROOTE BZC13-07-17360,305-06-17341,90,0702,2
31.Tom SEGERS ALB21-05-17325,918-06-17242,002-04-17110,4678,3
32.Yves RUYMEN KVDW22-05-17259,821-05-17250,925-05-17165,8676,5
33.Kristiaan VAN DAM BZC21-05-17371,618-06-17296,50,0668,1
34.André RUYMEN KVDW23-04-17351,621-05-17291,20,0642,8
35.Hugo JANSEN KAC18-06-17265,325-05-17168,610-06-17167,0600,9
36.Yvo MEYERS ALB05-06-17281,530-03-17147,825-05-17142,3571,6
37.Johan METTEN ALB18-06-17200,902-04-17190,505-06-17162,7554,1
38.Dries VAN GESTEL KAC26-05-17231,425-05-17174,327-05-17132,4538,1
39.Sofie BECKERS KVDW21-05-17265,723-04-17258,90,0524,6
40.Danny DE WINTER VZP23-04-17269,118-06-17247,20,0516,3
41.Niel DEIJGERS DAC13-07-17499,60,00,0499,6
42.Wim REYNDERS KAZM21-05-17303,902-04-17156,10,0460,0
43.Koen VANDERPUTTEN VZP04-06-17451,60,00,0451,6
44.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB02-04-17291,820-04-17158,10,0449,9
45.Jelle VANDEBEECK BZC21-05-17442,90,00,0442,9
46.Bert VAN EYKEN DAC21-07-17433,80,00,0433,8
47.Philipe MATTHYS VZA18-06-17414,80,00,0414,8
48.Guy PICCART LZC05-06-17177,904-06-17144,226-05-1776,9399,0
49.Bart HUYGEN KVDW05-06-17395,00,00,0395,0
50.Frank SCHOETERS LUAC21-05-17273,705-06-1789,206-05-173,8366,7
51.Koen VANDER LINDEN junior KAC13-07-17206,205-07-17158,50,0364,7
52.Jeremy COPPENS BZC06-08-17355,20,00,0355,2
53.Sebastien MATHIEU KVDW05-06-17345,40,00,0345,4
54.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC17-04-17120,113-07-17112,521-05-17101,6334,2
55.Dirk ROGGEMAN KFC04-06-17320,50,00,0320,5
56.Geert CALLEWAERT ALB05-06-17314,20,00,0314,2
57.Koen BIESMANS LZC05-06-17151,323-04-17129,10,0280,4
58.Thomas VAN ERCK KAZM25-05-17157,327-05-17120,20,0277,5
59.Koen PEETERS DAC23-04-17257,40,00,0257,4
60.Guy VANPEE ALB05-06-17237,90,00,0237,9
61.Guy TEEUWEN KAZM10-06-17235,20,00,0235,2
62.Rudi VAN HAVERMAET BZC03-06-17124,904-06-17101,20,0226,1
63.Pierre WAGEMANS VZA06-08-17142,905-07-1780,30,0223,2
64.Kurt KESTERS LZC05-06-17130,604-06-1789,10,0219,7
65.Jan-Bart VAN ERCK KAZM26-05-17208,80,00,0208,8
66.Manu LAROSE BZC27-08-17208,20,00,0208,2
67.Ivo DE SCHEPPER KAC10-07-17114,321-07-1788,50,0202,8
68.Rudi COOMANS KVDW03-09-1797,902-04-1782,20,0180,1
69.Bart WOLFS ALB05-06-17169,20,00,0169,2
70.Lieven DE BONTRIDDER LUAC21-05-17168,10,00,0168,1
71.Senne VERPOORTEN KAC13-07-17147,50,00,0147,5
72.Jessie DE RIDDER KAC27-05-17134,50,00,0134,5
73.Paul HERMANS KAZM06-05-17132,60,00,0132,6
74.Jozef NUYDENS KAC10-06-17130,00,00,0130,0
75.Benny GERAEDS KAZM27-05-1782,625-05-1732,40,0115,0
76.Senna VAN DEN BOSCH junior KACK17-04-17113,70,00,0113,7
77.Sus DIERCKX junior KAC13-07-17112,50,00,0112,5
78.Brett TOBBACK junior KVDW23-04-17106,50,00,0106,5
79.Mattijs CUPPENS KVDW23-04-17106,20,00,0106,2
80.Peter TOMASSEN ALB02-04-17103,90,00,0103,9
81.Danny VERHEYEN ALB03-06-1799,50,00,099,5
82.Rudy BROECKX KAC27-05-1773,90,00,073,9
83.Marcel GERITS LZC18-06-1757,30,00,057,3
84.Wilfried JANSSENS ALB29-04-1749,70,00,049,7
85.Bart CLAES KACK13-04-1739,20,00,039,2
86.Bob VAN DER VLEUTEN KAC09-07-1733,20,00,033,2
87.Jean-Luc VANDEBEEK LZC06-05-171,327-08-171,30,02,6

Copyright © 2003-2017 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs