CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde

CHARRON BETA BENELUX VVall 2016

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 22-11-2017)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Dennis HUYBRECKX ACK04-05-16651,823-04-16482,820-04-16468,01602,6
2.Daan SPRUYT VZP18-07-16568,917-04-16515,906-07-16437,31522,1
3.Rob PEETERS ACK03-05-16635,018-07-16442,806-07-16436,81514,6
4.Koen VANDERPUTTEN VZP18-07-16555,015-07-16474,301-05-16366,21395,5
5.Ward GYSEMANS ACK14-07-16451,226-05-16426,106-07-16373,21250,5
6.Jochen SCHOETERS junior ACK04-05-16670,705-05-16287,809-06-16281,21239,7
7.Pieter LIEVENS VZP06-07-16476,818-07-16438,617-04-16293,01208,4
8.Pieter DAEMS junior ACK06-07-16400,018-07-16395,315-08-16371,11166,4
9.Frédéric DE GROOTE BZC07-05-16408,918-07-16371,715-08-16333,21113,8
10.Geert DE PALMENAER VZP17-04-16452,901-05-16353,806-07-16303,51110,2
11.Tom VAN DEN EYNDE ACK09-04-16370,701-04-16339,415-08-16332,31042,4
12.Nick FREMAU junior BZC18-07-16460,907-05-16273,426-05-16266,81001,1
13.Theo STOCKMANS KVDW16-05-16336,419-06-16333,210-07-16289,5959,1
14.Wim AKKERMANS ACK23-04-16478,320-04-16465,70,0944,0
15.Guy TEEUWEN KAZM07-05-16366,415-08-16320,301-05-16249,1935,8
16.Yves RUYMEN KVDW16-05-16347,315-08-16300,719-06-16283,9931,9
17.André RUYMEN KVDW14-05-16305,431-08-16304,716-05-16300,9911,0
18.Jelle VANDEBEECK BZC15-08-16339,923-04-16291,201-04-16268,6899,7
19.Niel DEIJGERS DAC09-04-16389,910-07-16280,409-07-16229,0899,3
20.Joris VANDERPUTTEN VZP30-04-16302,628-08-16285,914-05-16285,8874,3
21.Jeroen JENNEN junior ACK01-04-16308,215-08-16296,805-05-16263,4868,4
22.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB09-04-16343,605-05-16267,007-05-16247,5858,1
23.Filiep GHEYSEN KFC09-08-16425,306-08-16212,217-04-16205,4842,9
24.Bart LEYSEN KAC15-08-16349,405-05-16265,620-08-16218,6833,6
25.Rik VANDEN BOER ALB09-04-16322,705-05-16266,907-05-16241,9831,5
26.Stefan BOVIN LUAC15-08-16320,305-05-16258,207-05-16213,4791,9
27.Christiaan BIELEN ACK31-08-16275,415-08-16258,619-04-16239,4773,4
28.Simon BERX ALB07-05-16329,506-05-16224,705-05-16215,8770,0
29.Jorik MICHIELS BZC05-05-16265,607-05-16251,101-04-16243,8760,5
30.Remi VANDERHOYDONCK ALB09-04-16335,507-05-16286,719-06-16137,9760,1
31.Bert VAN EYKEN DAC23-04-16465,603-04-16148,301-05-16141,4755,3
32.Stijn VANDEN BOER ALB05-05-16268,207-05-16244,906-05-16196,9710,0
33.Tom CONINGS ALB07-05-16257,105-05-16250,419-07-16198,5706,0
34.Tijl SCHMELZER ACK18-04-16704,20,00,0704,2
35.Manu LAROSE BZC05-05-16281,309-04-16239,710-04-16140,5661,5
36.Michiel DE BOCK KFC18-07-16281,631-08-16235,404-05-16133,0650,0
37.Ruben SNYERS junior ACK07-05-16247,320-08-16211,405-05-16188,8647,5
38.Walter GEENEN KAC09-04-16272,510-07-16244,101-05-16120,2636,8
39.Peter BERTELS BZC07-05-16251,401-05-16204,408-05-16179,5635,3
40.Christophe LAENEN ALB07-05-16242,005-05-16216,608-05-16175,9634,5
41.Sebastien MATHIEU KVDW07-05-16247,416-05-16206,705-05-16169,8623,9
42.Eddy DE CONINCK KAC15-08-16383,310-07-16133,219-06-1698,2614,7
43.Ken EVENS ALB07-05-16245,905-05-16188,206-05-16179,4613,5
44.Dries VAN GESTEL KAC09-06-16249,006-07-16196,009-04-16157,7602,7
45.Bart HUYGEN KVDW14-05-16365,516-05-16235,20,0600,7
46.Luc VAN CAMP KAC05-05-16269,919-06-16195,508-05-16133,6599,0
47.Wim REYNDERS KAZM07-05-16307,531-07-16148,528-08-16131,2587,2
48.Albert MOORS LZC07-05-16256,715-08-16166,819-06-16159,6583,1
49.Hugo JANSEN KAC15-08-16265,708-05-16166,824-07-16129,9562,4
50.Werner VAN DEN BROECK KAZM24-07-16224,105-05-16188,724-09-16147,7560,5
51.Hugo MERTENS ALB15-08-16245,506-05-16193,420-08-16112,3551,2
52.Bert MATTHYS KAC07-05-16233,305-05-16176,401-05-16130,1539,8
53.Jan DE ROO VZP07-05-16255,805-05-16156,106-05-16127,2539,1
54.Sander HEEREN ACK15-08-16201,905-05-16195,201-05-16133,7530,8
55.Danny DE WINTER VZP18-07-16260,006-07-16254,50,0514,5
56.Yann VANDEWALLE KAC07-05-16257,105-05-16233,10,0490,2
57.Geert CALLEWAERT ALB05-05-16201,920-08-16160,616-05-16127,4489,9
58.Philipe MATTHYS VZA07-05-16206,005-05-16164,406-05-16114,8485,2
59.Luc LAMMERANT LUAC07-05-16353,319-06-16111,20,0464,5
60.Bert Sr. SCHMELZER ACK18-07-16462,60,00,0462,6
61.Jan DIELENS LUAC15-08-16384,317-04-1673,70,0458,0
62.Senne VANDENPUTTE junior KVDW09-04-16182,117-04-16148,828-08-16111,5442,4
63.David JANSSEN LZC07-05-16247,015-08-16178,70,0425,7
64.Griet FRANCART KVDW05-05-16224,307-05-16181,70,0406,0
65.Daniel KLIJNSMA DAC20-08-16169,408-05-16123,314-05-1694,9387,6
66.Guy PICCART LZC07-05-16166,205-05-16155,716-05-1660,3382,2
67.Sofie BECKERS KVDW09-04-16175,423-04-16102,020-08-1696,9374,3
68.Johan LOUWET BZC15-08-16366,40,00,0366,4
69.Bart DE KEERSMAECKER KAZM31-07-16141,410-07-16116,103-04-1689,5347,0
70.Jeremy COPPENS BZC16-05-16114,010-07-16110,314-05-1693,6317,9
71.Jozef DEKONINCK ACK18-07-16312,90,00,0312,9
72.Jan HENDERYCKX KAZM24-07-16111,010-07-16101,321-07-1698,5310,8
73.Fernand GEUENS ACK09-04-16194,915-07-16101,40,0296,3
74.Peter APPELTANS LZC24-09-16115,919-06-16112,817-04-1659,8288,5
75.Peter CUYPERS ACK01-04-16230,810-04-1650,328-02-160,0281,1
76.Eric VANDEWALLE KVDW15-08-16148,910-07-16130,20,0279,1
77.Elke VAN HOEYMISSEN KAC05-05-16165,808-05-16112,00,0277,8
78.Lieven DEBONTRIDDER LUAC15-08-16168,924-09-16106,406-08-160,0275,3
79.Koen PIERLET KVDW10-07-16103,307-05-1695,608-05-1670,5269,4
80.Rudi COOMANS KVDW08-05-16107,715-08-16100,419-06-1658,9267,0
81.Bob EVERAERT VZP06-07-16249,80,00,0249,8
82.Johan DETAILLE LZC05-05-16140,716-05-16107,207-05-160,0247,9
83.Wilfried JANSSENS ALB15-08-16202,421-05-1641,40,0243,8
84.Jim GIJBELS ALB16-05-16123,305-05-16116,50,0239,8
85.Jozef KELL ACK10-04-16239,20,00,0239,2
86.Jan WAUMANS KVDW16-05-16122,408-05-16114,60,0237,0
87.Paul HERMANS KAZM07-05-16236,70,00,0236,7
88.Jan VANTOMME KAZM19-07-16211,40,00,0211,4
89.Tom SEGERS ALB07-05-16180,913-03-160,00,0180,9
90.Danny VERHEYEN ALB14-05-16104,016-05-1667,30,0171,3
91.Michiel HERMAN LUAC16-05-16116,014-05-1635,706-08-160,0151,7
92.Bert Jr. SCHMELZER ACK20-08-16151,30,00,0151,3
93.Steven THIELEMANS junior DAC24-09-1684,501-05-1664,50,0149,0
94.Jessie DE RIDDER KAC05-05-16142,40,00,0142,4
95.Marcel GERITS LZC15-08-16128,90,00,0128,9
96.Frank SCHOETERS LUAC15-08-16124,615-08-160,024-09-160,0124,6
97.Claude MESTRE VZP25-05-16118,70,00,0118,7
98.Jelle HILLEN ALB18-07-16116,40,00,0116,4
99.Mattijs CUPPENS KVDW15-08-16114,00,00,0114,0
100.Peter TOMASSEN ALB10-07-16113,10,00,0113,1
101.Johan METTEN ALB15-08-16112,20,00,0112,2
102.Joren VERMEULEN junior VZP31-08-16106,60,00,0106,6
103.Herman PEERAER KAC23-04-16103,50,00,0103,5
104.René PAREDIS LZC15-08-16102,70,00,0102,7
105.Bart SCHILLEBEEKS KAC10-04-16101,40,00,0101,4
106.Bertho BALLET LUAC19-06-1689,60,00,089,6
107.Glenn HOSTENS junior KVDW24-09-1681,90,00,081,9
108.Johan VANHOYLAND KVDW16-05-1675,90,00,075,9
109.Yvo MEYERS ALB09-04-1663,50,00,063,5
110.Jozef WILLEMS ACK20-08-1662,60,00,062,6
111.Pierre WAGEMANS VZA19-06-1659,30,00,059,3
112.Bernard BOTMAN VZP24-09-1659,20,00,059,2
113.Leslie CAMPS ALB10-07-1648,70,00,048,7
114.Jozef KONINGS VZA06-08-1648,30,00,048,3
115.Brett TOBBACK junior KVDW14-05-1644,10,00,044,1
116.Dirk VERHAEREN LUAC24-07-1643,30,00,043,3
117.Jorgen OORTS BZC28-05-1641,20,00,041,2

Copyright © 2003-2016 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs