CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde

CHARRON BETA BENELUX VV 2016

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 22-11-2017)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Rob PEETERS ACK18-07-16442,806-07-16436,818-04-16424,51304,1
2.Ward GYSEMANS ACK14-07-16451,226-05-16426,028-04-16302,81180,0
3.Koen VANDERPUTTEN VZP15-07-16474,301-05-16366,210-09-16312,01152,5
4.Jochen SCHOETERS junior ACK04-05-16670,709-06-16281,201-05-16196,11148,0
5.Pieter DAEMS junior ACK18-07-16395,315-08-16371,119-07-16368,51134,9
6.Dennis HUYBRECKX ACK04-05-16651,820-04-16468,00,01119,8
7.Geert DE PALMENAER VZP17-04-16452,901-05-16353,815-07-16302,91109,6
8.Tom VAN DEN EYNDE ACK09-04-16370,701-04-16339,415-08-16332,21042,3
9.Theo STOCKMANS KVDW16-05-16336,419-06-16333,210-07-16289,5959,1
10.Yves RUYMEN KVDW16-05-16347,315-08-16300,619-06-16283,9931,8
11.Daan SPRUYT VZP15-07-16340,328-08-16296,809-07-16293,5930,6
12.Niel DEIJGERS DAC09-04-16389,910-07-16280,409-07-16229,0899,3
13.André RUYMEN KVDW14-05-16305,416-05-16300,909-04-16265,1871,4
14.Filiep GHEYSEN KFC09-08-16425,306-08-16212,217-04-16205,4842,9
15.Jelle VANDEBEECK BZC15-08-16339,901-04-16268,610-04-16213,8822,3
16.Joris VANDERPUTTEN VZP28-08-16285,914-05-16285,816-05-16232,2803,9
17.Frédéric DE GROOTE BZC18-07-16371,715-08-16333,210-04-1693,8798,7
18.Christiaan BIELEN ACK31-08-16275,415-08-16258,619-04-16239,4773,4
19.Simon BERX ALB07-05-16329,506-05-16224,705-05-16215,8770,0
20.Remi VANDERHOYDONCK ALB09-04-16335,507-05-16286,719-06-16137,9760,1
21.Bert VAN EYKEN DAC23-04-16465,603-04-16148,401-05-16141,4755,4
22.Nick FREMAU junior BZC18-07-16460,901-04-16195,610-04-1687,4743,9
23.Tijl SCHMELZER ACK18-04-16704,20,00,0704,2
24.Pieter LIEVENS VZP17-04-16293,010-04-16235,125-06-16129,6657,7
25.Michiel DE BOCK KFC18-07-16281,631-08-16235,404-05-16133,0650,0
26.Dries VAN GESTEL KAC09-06-16249,006-07-16196,009-04-16157,8602,8
27.Bart HUYGEN KVDW14-05-16365,516-05-16235,20,0600,7
28.Albert MOORS LZC07-05-16256,715-08-16166,819-06-16159,6583,1
29.Bart LEYSEN KAC20-08-16218,610-04-16184,313-08-16145,9548,8
30.Rik VANDEN BOER ALB09-04-16322,710-07-16212,10,0534,8
31.Sander HEEREN ACK15-08-16201,905-05-16195,201-05-16133,6530,7
32.Danny DE WINTER VZP18-07-16260,006-07-16254,60,0514,6
33.Manu LAROSE BZC09-04-16239,810-04-16140,510-07-16130,0510,3
34.Werner VAN DEN BROECK KAZM24-07-16224,124-09-16147,706-08-16108,2480,0
35.Wim AKKERMANS ACK20-04-16465,80,00,0465,8
36.Luc LAMMERANT LUAC07-05-16353,319-06-16111,20,0464,5
37.Bert Sr. SCHMELZER ACK18-07-16462,60,00,0462,6
38.Senne VANDENPUTTE junior KVDW09-04-16182,117-04-16148,828-08-16111,6442,5
39.David JANSSEN LZC07-05-16247,015-08-16178,70,0425,7
40.Hugo JANSEN KAC08-05-16166,824-07-16129,921-07-16122,9419,6
41.Jorik MICHIELS BZC01-04-16243,810-06-16143,60,0387,4
42.Guy PICCART LZC07-05-16166,105-05-16155,716-05-1660,3382,1
43.Guy TEEUWEN KAZM07-05-16366,40,00,0366,4
44.Johan LOUWET BZC15-08-16366,40,00,0366,4
45.Sofie BECKERS KVDW09-04-16175,420-08-1696,910-07-1693,0365,3
46.Peter BERTELS BZC01-05-16204,401-04-16158,50,0362,9
47.Bart DE KEERSMAECKER KAZM31-07-16141,410-07-16116,103-04-1689,5347,0
48.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB09-04-16343,60,00,0343,6
49.Stefan BOVIN LUAC15-08-16320,30,00,0320,3
50.Jozef DEKONINCK ACK18-07-16312,90,00,0312,9
51.Jan HENDERYCKX KAZM24-07-16110,910-07-16101,321-07-1698,4310,6
52.Jeroen JENNEN junior ACK01-04-16308,20,00,0308,2
53.Fernand GEUENS ACK09-04-16194,915-07-16101,40,0296,3
54.Peter APPELTANS LZC24-09-16115,919-06-16112,817-04-1659,8288,5
55.Peter CUYPERS ACK01-04-16230,810-04-1650,30,0281,1
56.Eric VANDEWALLE KVDW15-08-16148,910-07-16130,20,0279,1
57.Koen PIERLET KVDW10-07-16103,307-05-1695,608-05-1670,6269,5
58.Bob EVERAERT VZP06-07-16249,80,00,0249,8
59.Hugo MERTENS ALB15-08-16245,50,00,0245,5
60.Wim REYNDERS KAZM31-07-16148,503-04-1696,20,0244,7
61.Wilfried JANSSENS ALB15-08-16202,421-05-1641,50,0243,9
62.Jozef KELL ACK10-04-16239,20,00,0239,2
63.Jan WAUMANS KVDW16-05-16122,408-05-16114,60,0237,0
64.Paul HERMANS KAZM07-05-16236,70,00,0236,7
65.Jan VANTOMME KAZM19-07-16211,40,00,0211,4
66.Ruben SNYERS junior ACK20-08-16211,40,00,0211,4
67.Sebastien MATHIEU KVDW16-05-16206,70,00,0206,7
68.Daniel KLIJNSMA DAC08-05-16123,301-05-1643,30,0166,6
69.Elke VAN HOEYMISSEN KAC05-05-16165,80,00,0165,8
70.Steven THIELEMANS junior DAC24-09-1684,501-05-1664,50,0149,0
71.Bert MATTHYS KAC19-06-1694,428-08-1641,60,0136,0
72.Walter GEENEN KAC01-05-16120,20,00,0120,2
73.Claude MESTRE VZP25-05-16118,70,00,0118,7
74.Jelle HILLEN ALB18-07-16116,30,00,0116,3
75.Peter TOMASSEN ALB10-07-16113,10,00,0113,1
76.Jeremy COPPENS BZC10-07-16110,30,00,0110,3
77.Rudi COOMANS KVDW08-05-16107,70,00,0107,7
78.Joren VERMEULEN junior VZP31-08-16106,60,00,0106,6
79.Lieven DEBONTRIDDER LUAC24-09-16106,40,00,0106,4
80.Herman PEERAER KAC23-04-16103,40,00,0103,4
81.René PAREDIS LZC15-08-16102,70,00,0102,7
82.Bart SCHILLEBEEKS KAC10-04-16101,40,00,0101,4
83.Bertho BALLET LUAC19-06-1689,60,00,089,6
84.Glenn HOSTENS junior KVDW24-09-1681,90,00,081,9
85.Johan VANHOYLAND KVDW16-05-1675,90,00,075,9
86.Jan DIELENS LUAC17-04-1673,70,00,073,7
87.Yvo MEYERS ALB09-04-1663,50,00,063,5
88.Pierre WAGEMANS VZA19-06-1659,30,00,059,3
89.Bernard BOTMAN VZP24-09-1659,20,00,059,2
90.Jozef KONINGS VZA06-08-1648,30,00,048,3
91.Brett TOBBACK junior KVDW14-05-1644,10,00,044,1
92.Dirk VERHAEREN LUAC24-07-1643,30,00,043,3

Copyright © 2003-2016 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs