CHARRON.beta: Hall of fame - BNL VV klassement - BNL VVall klassement - BNL OP klassement - Charronde

CHARRON BETA BENELUX OP+WW 2016

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 19-09-2017)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Daan SPRUYT VZP18-07-16568,917-04-16507,406-07-16394,51470,8
2.Koen VANDERPUTTEN VZP18-07-16554,723-04-16349,105-05-16230,61134,4
3.Pieter LIEVENS VZP06-07-16460,718-07-16419,223-04-16250,51130,4
4.Pieter DAEMS junior ACK06-07-16376,405-05-16291,707-05-16250,7918,8
5.Bart LEYSEN KAC15-08-16347,105-05-16266,406-05-16191,6805,1
6.Guy TEEUWEN KAZM15-08-16330,505-05-16237,301-05-16226,2794,0
7.Nick FREMAU junior BZC07-05-16281,626-05-16257,205-05-16255,1793,9
8.Geert DE PALMENAER VZP23-04-16278,406-07-16257,705-05-16239,0775,1
9.Jeroen JENNEN junior ACK15-08-16289,605-05-16263,806-05-16211,9765,3
10.Rik VANDEN BOER ALB05-05-16280,107-05-16248,508-05-16210,6739,2
11.Stijn VANDEN BOER ALB05-05-16263,807-05-16255,506-05-16214,4733,7
12.Jan GILLEGOT-VERGAUWEN ALB05-05-16263,807-05-16255,506-05-16213,5732,8
13.Stefan BOVIN LUAC05-05-16269,607-05-16241,908-05-16205,0716,5
14.Tom CONINGS ALB07-05-16265,405-05-16257,408-05-16190,7713,5
15.Tom VAN DEN EYNDE ACK09-07-16289,207-05-16248,506-05-16171,9709,6
16.Jelle VANDEBEECK BZC23-04-16288,708-05-16202,606-05-16192,2683,5
17.Ward GYSEMANS ACK06-07-16400,809-06-16276,10,0676,9
18.Christophe LAENEN ALB07-05-16267,805-05-16212,208-05-16188,6668,6
19.Joris VANDERPUTTEN VZP30-04-16257,807-05-16234,908-05-16165,4658,1
20.Jorik MICHIELS BZC05-05-16266,307-05-16257,916-05-16125,5649,7
21.Ruben SNYERS junior ACK07-05-16257,905-05-16189,708-05-16185,4633,0
22.Luc VAN CAMP KAC05-05-16263,819-06-16184,608-05-16183,7632,1
23.Ken EVENS ALB07-05-16255,506-05-16191,508-05-16183,7630,7
24.Peter BERTELS BZC07-05-16273,208-05-16192,405-05-16163,2628,8
25.Rob PEETERS ACK03-05-16626,80,00,0626,8
26.Philipe MATTHYS VZA07-05-16234,905-05-16229,806-05-16147,1611,8
27.Jan DE ROO VZP07-05-16267,805-05-16188,006-05-16154,7610,5
28.Eddy DE CONINCK KAC15-08-16371,410-07-16125,119-06-16113,9610,4
29.Bert MATTHYS KAC07-05-16250,306-05-16156,705-05-16148,6555,6
30.Walter GEENEN KAC09-04-16268,410-07-16243,10,0511,5
31.Sebastien MATHIEU KVDW07-05-16257,905-05-16165,108-05-1660,0483,0
32.Dennis HUYBRECKX ACK23-04-16482,40,00,0482,4
33.Wim AKKERMANS ACK23-04-16478,70,00,0478,7
34.Griet FRANCART KVDW07-05-16241,205-05-16236,00,0477,2
35.Geert CALLEWAERT ALB05-05-16177,520-08-16151,516-05-16137,8466,8
36.Yann VANDEWALLE KAC07-05-16262,805-05-16195,10,0457,9
37.Wim REYNDERS KAZM07-05-16313,028-08-16128,60,0441,6
38.Hugo MERTENS ALB06-05-16202,920-08-16137,324-09-1690,1430,3
39.Hugo JANSEN KAC15-08-16231,605-05-16127,310-07-1670,9429,8
40.Niel DEIJGERS DAC20-08-16152,114-05-16140,816-05-16120,3413,2
41.Johan DETAILLE LZC05-05-16172,116-05-16119,607-05-16106,5398,2
42.Frédéric DE GROOTE BZC07-05-16398,10,00,0398,1
43.Theo STOCKMANS KVDW31-08-16225,008-05-16145,70,0370,7
44.Jan DIELENS LUAC15-08-16366,30,00,0366,3
45.Daniel KLIJNSMA DAC20-08-16163,514-05-16120,616-05-1675,3359,4
46.Manu LAROSE BZC05-05-16279,016-05-1675,60,0354,6
47.André RUYMEN KVDW31-08-16305,80,00,0305,8
48.Jochen SCHOETERS junior ACK05-05-16281,20,00,0281,2
49.Yves RUYMEN KVDW21-05-16268,00,00,0268,0
50.Danny VERHEYEN ALB14-05-16132,616-05-16118,50,0251,1
51.Jim GIJBELS ALB16-05-16131,705-05-16118,30,0250,0
52.Benny GERAEDS KAZM07-05-16106,508-05-1692,905-05-1643,0242,4
53.Jeremy COPPENS BZC16-05-16123,014-05-16112,90,0235,9
54.Rudi COOMANS KVDW15-08-16106,919-06-1669,014-05-1657,1233,0
55.Lieven DEBONTRIDDER LUAC15-08-16184,206-08-1644,20,0228,4
56.Michiel HERMAN LUAC16-05-16126,214-05-1658,006-08-1628,5212,7
57.Frank SCHOETERS LUAC15-08-16125,624-09-1664,015-08-160,2189,8
58.Jessie DE RIDDER KAC05-05-16172,10,00,0172,1
59.Werner VAN DEN BROECK KAZM05-05-16162,90,00,0162,9
60.Elke VAN HOEYMISSEN KAC08-05-16157,00,00,0157,0
61.Bert Jr. SCHMELZER ACK20-08-16157,00,00,0157,0
62.Tom SEGERS ALB07-05-16148,613-03-161,00,0149,6
63.Sofie BECKERS KVDW23-04-16113,024-07-1629,50,0142,5
64.Marcel GERITS LZC15-08-16140,00,00,0140,0
65.Remi VANDERHOYDONCK ALB24-09-1696,305-05-1635,20,0131,5
66.Johan METTEN ALB15-08-16109,10,00,0109,1
67.Mattijs CUPPENS KVDW15-08-16108,20,00,0108,2
68.Koen BOSMANS KAC08-05-1692,90,00,092,9
69.Jozef WILLEMS ACK20-08-1673,70,00,073,7
70.Jorgen OORTS BZC28-05-1668,20,00,068,2
71.Leslie CAMPS ALB10-07-1651,50,00,051,5
72.Jan SPEETJENS ALB10-07-1646,00,00,046,0
73.Peter CUYPERS ACK28-02-161,20,00,01,2

Copyright © 2003-2016 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs